25. lipnja 2026.
Mauro_Ranallo_bio--cf41d17b53399a9228ec159c9d8b20e0

Nakon svih silnih glasina i nagađanja o tome zašto je Mauro Ranallo ranije ove godine napustio komentatorsko mjesto na SmackDownu i otišao iz kompanije, upravo je došla vijest kako se Ranallo vraća u kompaniju!

Ovaj puta to neće biti SmackDown, čak neće biti niti glavni roster nego NXT! U NXT-u trenutno djeluju Tom Phillips, Nigel McGuinness i Percy Watson kao trojac koji komentira tjedne epizode NXT-a, no izgleda da će Ranallo zamijeniti nekoga od njih.

Nakon svih problema koje je Ranallo ove godine imao s WWE-om, izgleda da su napokon izravnali račune i vratili se na staro. Jedna zanimljiva stvar je ta – ovaj puta neće biti niti blizu JBL-a. Potvrđuje li ovo njihove sukobe ili ne, ostaje samo u nagađanju. Više možete pročitati i na wwe.com.

https://twitter.com/TripleH/status/877980989171138561

https://twitter.com/mauroranallo/status/877980050380824576

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)