25. lipnja 2026.
logo

Nakon poprilično uspješnog prvog zajedničkog gledanja WCW Starrcadea, ovog vikenda vam donosimo novu poslasticu i to u obliku zajedničkog gledanja WrestleManije 17.

Zajedničko gledanje održat će se sutra, 11. travnja/aprila s početkom u 19 sati. Svi oni koji žele raspravljati o eventu mogu se priključiti na naš discord gdje će biti ekipa, isto kao i prošli puta. Ovo je pozivnica preko koje se možete priključiti: https://discord.gg/2DDHRS

Stream će opet biti na Twitchu na linku ispod. Predlažem da si za svaki slučaj preuzmete show na vaša računala u slučaju da dođe do nekih komplikacija sa streamom (vjerojatno neće, ali za svaki slučaj). Show skinuti možete na ovom linku, a evo i linka za Twitch kanal:

https://www.twitch.tv/alenbstreamer

Još jednom ponavljamo, sutra u 19 sati, svi ste pozvani i nadamo se da ćete nam se pridružiti.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)