Tek nekoliko mjeseci nakon što se vratio u ring, Hideo Itami se opet ozlijedio i morat će izbivati iz ringa neko vrijeme, što znači da ipak neće sudjelovati u Dusty Rhodes Tag Team Classicu. Ondje se on trebao boriti u timu s Kotom Ibushijem, ali izgleda da će Kota morati pronaći novog partnera. WWE je objavio ovaj video na Twitteru gdje se Itami oglasio na ozljedu i rekao kako ne zna hoće li nastupiti i na Takeoveru u Torontu:
https://twitter.com/WWE/status/786605069282123776



