WWE.com je potvrdio kako je Bray Wyatt ozlijedio svoj mišić na desnoj nozi tijekom meča protiv Romana Reignsa na Live Eventu u Italiji. Zasada se ne zna koliko je ta ozljeda teška i hoće li i koliko će Wyatt izbivati iz ringa. Evo i videa koji pokazuje to:
https://twitter.com/UnderhookDDT/status/720374400269180929



