25. lipnja 2026.
Screenshot_2

Nakon što smo prije nekoliko mjeseci održali turnir u najboljim ulaznim pjesmama u WWE-u, nakon male stanke, odlučili smo napraviti još jedan.

Nominirali smo sve ljude za koje smatramo da su postigli nešto u WWE-u i da ih možemo smatrati onima koji su obilježili povijesti kompanije i od njih izabrali 64 hrvača te odlučili napraviti turnir.

Turnir je već uvelike krenuo s prvim kolom. Svaka dva dana postavljaju se po pet parova, odnosno anketa na koje možete glasati. Ankete traju 48 sati, a onaj tko ima više glasova ide u sljedeći krug natjecanja.

Kostur turnira možete vidjeti ovdje, no svakako vas pozivamo da se prijavite na naš forum, posjetite dotični podforum u kojem se odvija natjecanje na ovom linku i pridružite se glasanju zajedno s nama. Pozivamo vas i na ostale dijelove foruma da zajedno s nama raspravljate o svemu što se dogodio u svijetu hrvanja.

2 thoughts on “Turnir najboljeg hrvača u povijesti WWE-a na forumu

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)