25. lipnja 2026.
20160602_1920x1080_NXTTakeover_match_TyeDillinger--0e5a658879f893fb3e39e2f9c8e61059

Nakon sinoćnje pobjede protiv Murphya na epizodi NXT-a, Tye Dillinger oglasio se na Twitteru i od Williama Regala zatražio bilo koji meč na NXT Takeoveru.

William Regal nedugo nakon se također oglasio na Twitteru, prihvatio Dillingerov prijedlog te ga stavio u meč protiv Andradea Almasa.

Andradeu Almasu, poznatiji kao La Sombra u svojoj dosadašnjoj karijeri, ovo će biti debi meč za NXT.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)