Wrestling kontroverze

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Rio146 »

Kako ja ovo nisam ranije vidio? :o

Mene samo zanima šta je se dogodilo između Yoshiko i Act Yasukawe? Kako bi volio da netko *cough Kris Wolf *cough kaže šta se dogodilo toga dana...
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Mene samo zanima šta je se dogodilo između Yoshiko i Act Yasukawe? Kako bi volio da netko *cough Kris Wolf *cough kaže šta se dogodilo toga dana...
Toliko priča kruži, vidia sam čak i da je Act nju prva napala :?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Mene samo zanima šta je se dogodilo između Yoshiko i Act Yasukawe? Kako bi volio da netko *cough Kris Wolf *cough kaže šta se dogodilo toga dana...
Toliko priča kruži, vidia sam čak i da je Act nju prva napala :?
Čitao sam i ja o tome dosta, ali nigdje ništa nije potvrđeno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Maridius98 »

Sad istražujem Sexy Star/Rosemary incident sa Triplemanije. Baš sam se zapitao šta se dešava sa Sexy Star pošto me je podsetio Sherpa da postoji. Još uvek nisam našao ništa oficijalno, ali vidim da je pod ban od strane svih promocija. Objašnjavao je Stone Cold šta je zapravo uradila i nisam ni shvatio da arm bar može da bude toliko zajeban potez.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Rio146 »

@Maridius98

http://prohrvanje.com/ekskluzivni-inter ... sexy-star/

5. pitanje. Iz njenih usta.
Yes Sir!
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
4
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Fallen »

Meni je ovo isto jako kontroverzan momenat. Baš me kopka da li je Eddiev infarkt pravi ili skriptovan. Ako je skriptovan, onda je Eddie vrlo uverljivo odglumio.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Maridius98 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST @Maridius98

http://prohrvanje.com/ekskluzivni-inter ... sexy-star/

5. pitanje. Iz njenih usta.
Iz onog snimka se i ne bi baš reklo da je ovo bilo nenamerno, ali ajde.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6699
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la SwitchBlade »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo isto jako kontroverzan momenat. Baš me kopka da li je Eddiev infarkt pravi ili skriptovan. Ako je skriptovan, onda je Eddie vrlo uverljivo odglumio.
Ovo ti je kayfabe srčani udar, nije pravi.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la HunterDX »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo isto jako kontroverzan momenat. Baš me kopka da li je Eddiev infarkt pravi ili skriptovan. Ako je skriptovan, onda je Eddie vrlo uverljivo odglumio.
Ovo ti je kayfabe srčani udar, nije pravi.
Naravno, ali kod mnogih fanova je dolazilo do zabune zbog Eddieve kasnije smrti, dok je sa druge strane jasno da posle nečeg takvog ne bi mogao da nastavi sa karijerom.
A stoji da su svi bili više nego uverljivi, JBL takodje pokidao.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
4
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Fallen »

Ta uverljivost me je nekako najviše zbunila jer je baš delovao kao pravi srčani udar. I JBL i sudija svi kao da su bili zatečeni situacijom. Ako je kayfabe u pitanju svaka im čast na glumi. Za Oskara! :clap:
Ali onda jezivo kako su predvideli Eddievu sudbinu. :?
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9209
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la KOMANIA »

Ovo je bilo 2004. kada je Eddie imao titulu i bio u priči sa JBL-om. Poslednji meč je imao u Novembru 2005., a to je bilo ono čuveno foliranje sa stolicom kad je zeznuo Kennedy-jem. Tu je se kvalifikovao za SS, ali dva dana (ako je SD tada išao uživo) nakon kvalifikacijskog meča je preminuo. Orton ga je zamenio, a Eddie je valjda trebao da skine titulu sa Batiste.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Još jedna kontroverzna smrt u WWE-u i to na PPV eventu Over the Edge. Brat glavnog aktera prošle kontroverze Owen Hart koji je igrao ulogu lika obučenog u plavo poznatog kao Blue Blazer i spuštao se konopcem sa vrha arene u ring u svrhu gimmicka je tragično okončao svoj mladi život kad je nešto pošlo po zlu i pukao je taj konopac. Owen je svom težinom u slobodnom padu udario u turnbuckle, hitna je brzo reagovala, odveli su ga u lokalnu emergency službu gdje je nedugo nakon toga Owen preminuo. Neko bi rekao nema tu kontroverze, nesreća kao i svaka, a nesreće se dešavaju. Na stranu to što je konopac trebao biti 100% siguran kako možeš nastaviti PPV kad je usred istog poginuo tvoj wrestler, radnik, čovjek sa porodicom?

Zapravo ja mislim da je Owen sam kriv za to, mislim da nije konopac pukao nego se on prerano spustio. Dok je pao na konopac od ringa pukla mu je aorta i od toga je umro
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Još jedna kontroverzna smrt u WWE-u i to na PPV eventu Over the Edge. Brat glavnog aktera prošle kontroverze Owen Hart koji je igrao ulogu lika obučenog u plavo poznatog kao Blue Blazer i spuštao se konopcem sa vrha arene u ring u svrhu gimmicka je tragično okončao svoj mladi život kad je nešto pošlo po zlu i pukao je taj konopac. Owen je svom težinom u slobodnom padu udario u turnbuckle, hitna je brzo reagovala, odveli su ga u lokalnu emergency službu gdje je nedugo nakon toga Owen preminuo. Neko bi rekao nema tu kontroverze, nesreća kao i svaka, a nesreće se dešavaju. Na stranu to što je konopac trebao biti 100% siguran kako možeš nastaviti PPV kad je usred istog poginuo tvoj wrestler, radnik, čovjek sa porodicom?

Zapravo ja mislim da je Owen sam kriv za to, mislim da nije konopac pukao nego se on prerano spustio. Dok je pao na konopac od ringa pukla mu je aorta i od toga je umro
Svejedno. Nije bilo nikakvog razloga da Owen radi taj stunt i da bude Blue Blazer.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Svejedno. Nije bilo nikakvog razloga da Owen radi taj stunt i da bude Blue Blazer.
Loš gimmick može doslovno pokopat wrestlera :roll:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wrestling kontroverze

Post Postao/la Maki »

I nikad ga nećemo vidjeti u HoF.
Odgovori