New Japan Cup 2021

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

segment poslije meča je bio očajnički pokušaj da fanovi stanu na Ibushijevu stranu u tom meču, tako da se valjda može okarakterisati kao uspješan
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislis da ne bi stali svakako?
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6708
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Bar je ima dobar promo u bekstejđu :lol: al da jako čudan segment
Što se tiče promo aspekta, Ospreay se poboljšao u odnosu na ranije. Zna se tu i tamo vratiti na stare staze, ali u najboljem je slučaju solidan.
Bilo je nekako čudno izvedeno, ali pretpostavljam da je to dobar način da se ojača njegova heel osobnost. Na kraju krajeva, segment je bookiran da razljuti ljude, što je cijela poanta i uspjeli su sudeći po nekim reakcijama.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1161
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Jovic »

Finale je bilo super,navijam za Ospreay-a na Genesis-u ali po meni vece su sanse da ce ibushi odbraniti.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Mislis da ne bi stali svakako?
teško, on je lice možda i jedine univerzalno odbačene odluke otkad je Bushiroad tu, od strane oba dijela NJPW fanbasea, i domaćeg i zapadnog, dok je Ospreay i dalje prilično popularan u Japanu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Iskreno nisam ni gleda sta se prica o spajanju titula, al cisto sumnjam da bi Ibushi toliko opa s obzirom koliko je popularan.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6708
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

Polako se pretvara u svog zlatnog ljubavnika. Hrvač koji voli pričati o tome kako želi "promijeniti svijet" hrvanja i probiti nove granice i postaviti novo poglavlje povijesti, ali zapravo samo želi izvrnuti svijet hrvanja tako da bude u njegovom središtu. Neki storyline na vidiku? :vince:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Iskreno nisam ni gleda sta se prica o spajanju titula
dovoljno je reći da je like-dislike ratio na videu sa pressa na japanskom kanalu 10:90
SwitchBlade je napisao/la: Neki storyline na vidiku?
vjerovatno se želi osvetiti svom partneru koji ga je prevario sa svojim menadžerom na američkoj televiziji
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6708
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la SwitchBlade »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST vjerovatno se želi osvetiti svom partneru koji ga je prevario sa svojim menadžerom na američkoj televiziji
Dakle, poza 69 na drugom muškarcu bila je ključ za otvaranje takozvanih "zabranjenih vrata" cijelo ovo vrijeme. :vince:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (15/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

http://prohrvanje.com/njpw-new-japan-cu ... recenzija/

Malo sam pravio pauzu ovih dana. Planiram da se ubrzam. :D Prvo četvrtfinale ide isto danas.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

SwitchBlade je napisao/la:Dakle, poza 69 na drugom muškarcu bila je ključ za otvaranje takozvanih "zabranjenih vrata" cijelo ovo vrijeme. :vince:
upravo tako, Ibushi vs Kenny na Dynamiteu uskoro za novu Triple All Elite World Heavyweight titulu
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (16/03/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

http://prohrvanje.com/njpw-new-japan-cu ... recenzija/

Dosta od mene za danas. Nastavljamo sutra. :mrgreen:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6708
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (16/03/2021) recenzija

Post Postao/la SwitchBlade »

FinJuice je koristio njihov IMPACT theme song, što objašnjava zašto je sranje. :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW: New Japan Cup (16/03/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST FinJuice je koristio njihov IMPACT theme song, što objašnjava zašto je sranje. :mrgreen:
Ah sad mi je puno jasnije :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Japan Cup 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Finale

Will Ospreay vs. Shingo Takagi
Prvi dio meca je imao dobru psihologiju. Shingo je napadao Ospreayov nos i rame. Najzanimljiviji spot meca je bio sa Red Shoesom. Shingova reakcija: neprocjenjivo. Onda je Ospreay preuzeo inicijativu napadajuci Shingova ledja. Takagi je to dobro sellao. Tako da, prvih 15 minuta je bilo zanimljivo. Ali onda su odustali od te formule i zapoceli novi mec. Ospreay je dominirao, vratio se high-flyu. Ne mogu reci da mi se nije svidjelo jer volim takve meceve. Bila je hrpa odlicnih spotova. Ospreayova dva Spanish flya, Shooting Star Press, 450 Splash kroz sto. Dobili smo jedan jak camera angle na Willov Springboard dropkick. ALI SHINGOVA POISONRANA - FANTASTIC. Iako je bio odlican mec, iako je trajao 30 minuta, mislim da su morali jos produziti par minuta zavrsnicu. Nekako je naglo dosla. Takodjer, ocekivao sam da ce Zombie Shingo malo duze trajati. Odlican mec ali nije kao BOSJ finale dok se meca sa Climaxa ni nesjecam. Nisu mogli fulati sa izborom pobjednika. Ali Ospreay je najbolji izbor jer mu je trebala jedna ovakva pobjeda, svi znamo da nema neki booking od kad je turnao. Shingo je 0-3 protiv Ospreaya sto mi se ne svidja ****1/2

Post match segment odradjen kako bi Ospreay postao jos veci heel. Valjda uspije.

9.75/10
Odgovori