Retro gledanje - Lucha Underground

Rasprave i komentari

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Piši od prve briga te, u najgorem slučaju nabijaš broj postova na forumu :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

S01 E01

S1 Čovjek sa zelenom maskom spašava nekog lika i govori mu o lucha libreu. OK način za započeti.

S2 Upoznajemo komentatore Strikera i Vampira, a Cuedo želi dobrodošlicu publici u njegovom hramu i najavljuje da će nekom dati $100 000. Hram lijepo izgleda, komentatori OK, a promo Cueda je bio dobar.

M1 Blue Demon Jr def. Chavo Guerrero Jr via submission. Solidan prvi meč.

S3 Konnan i Cuedo u uredu. Cuedo ne želi da Mundo uzme pare, Konnan zna osobu koja ga može spriječiti u tome.

S4 Lijepo su objasnili korijene lucha librea i što njima znači maska, odličan hype package za Princea Pumu koji ide na Munda.

S5 Package za Sexy Star. U dva segmenta nahajpovali maske više nego WWE ovu Wrestlemaniju.

M2 Son of Havoc def. Sexy Star via pinfall. Kratko, ne dobro, ali ne loše.

S6 Cueto i Chavo u svlačionici. Cueto razočaran jer je Chavo tapkao, kaže da ništa od $100 000 za njega.

M3 Johnny Mundo def. Prince Puma via pinfall. Odličan main event, malo vuče na spamanje poteza ali treba šefa impresionirat pa je više nego dobrodošlo. Mundo zaslužio pare, a svaka čast i Pumi.

S7 Rukovanje dvaju protivnika, dolazi Cuedo ali ne da pare Mundu. Boooooooo. Tri lika dolaze i napadaju Munda i Pumu. Cueto je heelčina

Zaključci: Dobro su predstavili promociju u prvoj epizodi, sviđa mi se koncept. Ovaj nekakav cinematic pristup koji imaju kvalitetan je. Svidjelo mi se, sve u svemu, gledam dalje i preporučam tko ima vremena :D
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13933
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la AleksaVP »

Cueto, ne Cuedo :D
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Malo pišem Cueto, malo Cuedo :doh:
Jbg t i d su zvučni parovi pa i jedno i drugo dobro zvuči.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nek se neko priključia :dance:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

S01 E02

S1 Ona trojica što napadoše Munda se predstavili. Dobar promo. Mundo dolazi i nastaje brawl. Pridružuje se puma i Cueto najavljuje meč.

M1 Johnny Mundo i Prince Puma def. Cortez i Cisco via pinfall. Dobar meč. Mundo i Puma su odlični zajedno, kod protivnika najbolji Big Ryck koji puši na stepenicama.

S2 Konnan i Puma. Konnan govori Pumi da ga ne želi blizu Munda. Razumljivo, Konnan doveo Pumu da pobijedi Munda a sad su prijatelji...

S3 Dobar video package za Mil Muertesa

M2 Chavo Guerrero Jr. i Sexy Star def. Son of Havoc i Ivelisse via pinfall. Zabavan meč, Sexy pinuje Havoca. Ivelisse nedovoljno predstavljena, skoro pa nije bila u meču.

S4 Catrina (koja je čini se Muertesov manager) šalje poruku od klijenta Blue Demonu.

S5 Konnan hypea Pumu i priča kako ga je otkrio te ga hvali. Slično kao prošli tjedan ali s više naglaska na Pumu.

M3 Mil Muertes def. Blue Demon Jr. via pinfall. Ok meč, dobro su predstavili Muertesa. Post match beatdown.

S6 Chavo napada Blue Demona stolcem. Dolaze ga zaustaviti Sexy Star i suci, ali i oni dobiju svoje. Demona odvodi hitna, Cueto vjerojatno zadovoljno trlja ruke u backstageu, a mi smo dobili highlight showa.

Zaključak: Puma i Mundo su odlični, nadam se da ih WWE neće uzet i loše koristit :mrgreen: Malo lošija epizoda od prethodne, ali neke priče su nastavljene i to je bitno.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13933
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la AleksaVP »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOSTnadam se da ih WWE neće uzet i loše koristit :mrgreen:
:cry: :cry: :cry:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

sada kada si počeo gleati, moraš dovesti jednog novog gledatelja :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

@NeleSine215 jesi zainteresiran :)
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7666
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Nisam bas upucen. O čemu se radi?
You leave when you think it's time
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17669
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Na početku objašnjeno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Nisam bas upucen. O čemu se radi?
budem ja

prije par godina nastala je jedna wrestling promocija imena Lucha underground, imala je potpuno drugačiju prezentaciju nego gotovo sve što je wrestling do sada vidio, ajmo reći da je više bila u formatu TV serije nego bilo čega drugoga. Promocija je opstala 4 godine, zato što je produkcija bila skupa, a mekslički karteli promotori su poznati da s novcima raspolažu ko pijane budale. no njen utjecaj i njena kvaliteta ostali su zapamceni

Tako da smo odlučili ponovo odgledati sve što smo napravili. Trenutno smo odgledali 15 epizda (jedna epizoda je cca 45 minuta, mislim da još ima link za skinuti ih, ako ne, lako ja ponovo postavim). Iako je fokusirano kao tv serija, i dalje je to wrestling show, što mislim da ti svi mogu potvrditi
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7666
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Master of darkness »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Nisam bas upucen. O čemu se radi?
budem ja

prije par godina nastala je jedna wrestling promocija imena Lucha underground, imala je potpuno drugačiju prezentaciju nego gotovo sve što je wrestling do sada vidio, ajmo reći da je više bila u formatu TV serije nego bilo čega drugoga. Promocija je opstala 4 godine, zato što je produkcija bila skupa, a mekslički karteli promotori su poznati da s novcima raspolažu ko pijane budale. no njen utjecaj i njena kvaliteta ostali su zapamceni

Tako da smo odlučili ponovo odgledati sve što smo napravili. Trenutno smo odgledali 15 epizda (jedna epizoda je cca 45 minuta, mislim da još ima link za skinuti ih, ako ne, lako ja ponovo postavim). Iako je fokusirano kao tv serija, i dalje je to wrestling show, što mislim da ti svi mogu potvrditi
Hvala Sherpa. Videcu da pogledam sve od pocetka da bih vas sustigao, a istovremeno da imam kompas sa pricom. Preko kojeg sajta skidate epizode. Da znam.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

ovdje još uvijek imaš sve epizode prve sezone

viewtopic.php?p=212222#p212222
slika
Odgovori