AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Komentari svega što se objavi na ProHrvanje.com
Odgovori
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Hangman98 »

Evo jedan članak o All In-u s ciljem da otvorimo neku dublju diskusiju o znacaju ovog PPV, sta moze donijeti AEW na duge staze, koliko je vazno da ovo uspije za AEW, ali i za cijelu industriju, kao i neke mikro stvari poput ucesnika PPV. Koji su vasi stavovi o svemu ovome?


https://prohrvanje.com/aew-ov-pokusaj-c ... -legacy-a/
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Maki »

Mislim da se ne može precijeniti značaj All Ina ako stvarno uspiju skupit ogromnu brojku na Wembleyu. Ako prestignu WWEov Clash at the Castle to će označiti novu eru gdje AEW neće više biti alternativa već prava konkurencija WWEu. Pošto CatC nije bio developmental PPV već veliki main roster PPV sa svim zvijezdama prestići takav jedan show je ogromna stvar. WWE je profulao i domaćem heroju nije dao pobjedu što AEW ne smije promašiti. Main event treba biti za IWGP US titulu Omega vs Ospreay i Ospreay treba dobiti. Iako je možda čudno što AEWova titula neće maineventati mislim da je ovo poseban slučaj. I WWFu je maineventala IC titula kad su oni dolazili na Wembley na SummerSlamu 1992. Show se mora završiti sa pobjedom domaćeg heroja.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Hangman98 »

Zadnji put kada je WWE imao PPV na Wembley-u desilo se 1992.g., Summer Slam, i bilo je oko 70k ljudi. Ovaj podatak o pre-sale prijavama od 45k za All In 'tjera' nas na optimizam da se mozda mogu pribliziti ovoj cifri. Podsjecam, 45k ljudi se prijavilo bez da se zna i jedan jedini mec na cardu, sto je ono zaista impresivan podatak.

Ja mislim da ovo moze biti AEW Wrestlemania, i odlicno su izabrali trziste za pocinjanje legacy-a. Generalno mislim da su UK fans strastveniji, srcaniji i da ce vise napuniti stadion nego da se odrzava u Americi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Maki »

Ako dođu do 60k to je megauspjeh.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57895
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da oni idu na pun stadion i da ih neće zadovoljiti 60k.

I mislim da će imati pun stadion.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13790
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la AleksaVP »

Nekako mislim da su trebali za početak Fulamov stadion pa postepeno povećavati i doći do Vemblija ali evo kockao se Tony i po ovom podatku čini se da će dobiti ono što je hteo.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Hangman98 »

I ja sam mislio da idu na Cottage prvo, ali ono AEW je kompanija koja je nastala na opkladi osnivaca na sebe, tako da furaju taj fazon i dalje i nekako uspjevaju to izgurati. Ako uspiju na godisnjoj bazi imati PPV event od 60k gledaoca... mislim da je to veliki korak ka priblizavanju WWE-u.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57895
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Sherpa »

zato što smatra da u gradu od 15milja ljudi, na kontinentu sa parsto milijuna koji lako dolete do londona može napuniti 90k
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW-ov pokušaj cementiranja legacy-a!?

Post Postao/la Hangman98 »

Bas su uboli sa teritorijom odrzavanja, savrsen poslovan potez TK. Tako velik', znacajan i revolucionaran show, a ujedno i prvi u tvojoj zemlji/kontinetu, pa ko to ne zeli pogledati!?
slika
Odgovori