NXT Takeover: Chicago

Za WWE događaje koji su iza nas
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la emirates »

Slozit cu se sa vama. Dobar match svakako, ali mi se nije dopalo no sellanje tokom matcha. Za mene oko ****-****1/4
slika
AmerJusic123
Rank 3
Rank 3
Postovi: 45
Pridružen/a: 10 sij 2017, 21:07
7
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la AmerJusic123 »

Backslash nema sanse da nadmasi TakeOver!
Prvo nijedan mec nema toliko potencijala da nadmasi Bate/Dunne mec. Drugo, nikakav heel turn ne moze biti ovoliko dobro odradjen. I trece i najvaznije, nisu stvorili neki hype oko tog PPV-a kao ovaj TakeOver.. Tako da... :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5444
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la ante »

Promjeniti ces misljenje kad Maharaja pobijedi :D
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la AleksaVP »

Ne znam za vas ali meni je ovaj breakup Do it Yourselfa bio najteži od svih do sada, nekako su oni imali tu neku hemiju u ringu i kao tim su izgledali prosto savršeno, nisam želeo nikad da se rastave jer su jedostavno rečeno rođeni da budu tim a ne singles wrestleri..

Meni je onaj heel turn Ciampe bio srceparajući, jbt kada mu je Gargano stavio svoju glavu na Ciampinu nogu :cry: :cry:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la TheGrimm »

Što se tiče Takeovera, samo ću ovo reći:
.
.
.
Moja djevojka, koja ne prati niti pretjerano volim pojam pro wrestlinga, je skroz uživala u Bate i Dunne meču i nahvalila ga na sva usta. :clap:

I definitivno srceparajući breakup DIYa. Jako lijepo napravljen. Odlična gluma. :clap: :clap:
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 605
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la Robi »

Jedan od najbolje urađenih heel turnova ikada.

Bate i Dunne ukrali show, al nebi im dao 5 zvjezdica.
4.25, 4.5 max.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58298
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la Sherpa »

Evo, napokon sam ja pogledao, bit ću vrlo kratak pošto želim staviti naglasak na nešto drugo. (zapravo dvije stvari i volio bih da i vi kažete još nešto o njima)

strong young - vrlo zabavno i dinamično
UK - meč večeri, od stvari u ringu do publike preko komentatora. kapa dole
žene - odlično odrađeno, možda mi je double pin bio previše, al kužim, bolje da pina obje nego da stave naglasak na jednu koja bi pobrala pin
itami roode - roode je za mene jako slican ortonu. sve što radi, radi jako fluidno i lakocom, dobro prodaje i vise mu odgovaraju sporiji mecevi. itami se vratio nakon ozlijede i poraz mu nece puno skoditi, sada treba dobar program za dalje
tagtim - odlična odluka da to bude main event, odlican meč, odličan post segment

ajmo na dio za raspravu
1) način na koji je takeover završio mi daje razlog gledati iduci nxt, način na koji je backlash zavrsio mi ne daje razloga gledati iduci sd

2) želim dobru priču zašto ga je napao. Što točno mislim pod ovim? Pa, nekako vjerujem kako ćemo imati priču kako ga je razbio zato što nisu osvojili titule i kako ga smatra utegom. No ja bih volio jednu malo kompleksniju priču, da mu je prije meča recimo ellering kazao da može nakon meča sam razbiti frenda, ili će to njegovi štemeri napraviti. Na taj način i dalje imamo pitanje zašto ga rađe nije odlučio braniti (da nije htio pobrati batine), a isto tako može se iskoristiti to što je u par navrata izgledao kao da to ne želi napraviti. Drugim riječima, možemo li jednom dobiti malo kompleksniju priču koja se može pričati par mjeseci.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la AlenB »

Ja mislim da će ići tom klasičnom pričom kako je ovaj frustriran time što su krenuli gubiti više nego ikada, no opet tu mogu uključiti taj faktor što se Gargano nekoliko puta žrtvovao za Ciampu tijekom meča, a ovaj ga je svejedno pretukao. No zbog toga opet trebaju imati još jači razlog zašto je to napravio.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12364
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST No ja bih volio jednu malo kompleksniju priču, da mu je prije meča recimo ellering kazao da može nakon meča sam razbiti frenda, ili će to njegovi štemeri napraviti.
Ovo bi bilo idealno, ali poznavajući WWE, bit ce klasika. Ciampa krivi Gargana zbog poraza, i zato je turno.
Yes Sir!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la ejdzejp1 »

i ja bih jako volio da razlog za turn Ciampe bude drugačiji nego klasični razlog za raspadanje tag teamova (izgube meč i jedan napadne drugog jer ga krivi za to), ali teško da će se to desiti
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la Sake »

može se očekivati nešto kul ako Ciampa bude igrao "Psycho Killer" karakter.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13978
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la AleksaVP »

Muči me jedna činjenica, kako je Johnny preživeo onaj direktan udarac u bradu lestvama kada su ga udarili. Ili je on ono fenomenalno sellao ili je on nadljuski snagator ili nzm ja šta :?
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la Wulf7X »

I ja sam to razmišljao, na snimku se stiče utisak da ga je ovaj oduvao merdevinama, možda nije bio full udarac u glavu
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Chicago

Post Postao/la TheViper »

Meni je glupo to sto je skoro svaki turn na isti fazon.

Heel turn se uglavnom desi kada je babyface isfrustriran zbog nekoliko uzastupnih poraza, a face turn se uglavnom desi kada jedan heel izda/napadne drugog heela.
Odgovori