Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10506
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

užas, gdje je Asuka? the champion?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

Sve pogrešno rade, KO- u nije potreban meč za titulu, mogli su nekog drugog da stave kao zamenu, ako već žele Kingstona na WM, dok je KO mogao da dobije drugačiji program, ovako je dobio šansu na random način, a face je. Razumem da su mu hteli dati momentum, pa je Bryan primio čist pin od njega, ali nema potrebe da Bryana grade tako.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

toliko sam se radovao tom Gargano/Cesaro meču i onda ga ne naprave, al da su bar napravili neki backstage segment (pa makar i unaprijed snimljen ako je razlog što se meč nije dogodio možda taj jer je netko od njih bio odsutan), ali ne oni su odlučili to ne napraviti

mada vidim da je bilo zanimljivih stvari na showu pa ću vjv nešto i pogledati
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

Upravo završih SmackDown. Šta reći? Sviđa mi se. Moglo bi nešto biti od ove WrestleManije sve su prilike. Odgođen match Bryana i Kofija što je sjajno, Kevin Owens se vratio što je takođe sjajno, na Fastlaneu gledamo jako dobar match sve sija. :mrgreen: Na kraju iz ovog možemo izvući sljedeće. Bryanu će poput Stylesa Rowan protiv Owensa ponoći Harper. Poslije kad se dogovori title match za WM Bryan i Bludgeon Brothers će feudati sa New Dayom (ova dvojica i jesu imali zadnji match prije ozlijede protiv njih). Za Owensa će već pronaći protivnika. Samoa Joe?

Vratio se Matt Hardy. Krenuli ih ovi returni, svaki bolji od prethodnog. Zabavan match braće protiv Bara koji je zamjena za match Cesaro vs Gargano što je po meni dobro jer na NXT-evce još nisam navikao. Solidna stvar između Blacka i Ricocheta protiv Nakamure i Ruseva. Rey vs Andrade na WM danas postalo očigledno. Neka. Počeo je i build-up za potencijalno odličnu priču Stylesa i Ortona. Ovosedmični SD posvećen storytellingu izgleda. Zamjerki skoro da i nemam.

Charlottein promo koliko-toliko može proći premda mi ona ide na živce. Dolazi na Raw gdje će se ovo klupko odmotati. Rondina ucjena riješava sve, tamo će biti slobodna Becky i namlatiti Charlotte, boriće se na Fastlaneu za Triple Threat i eto. Tek poslije PPV-a počinje build-up bez McMahona. Ispašće ovo ok na kraju. Nije uprskano jer je sve stalo u svega nekoliko showova. Inače mislim da Mandy Rose postaje nova SD prvakinja. Tj. volio bi. Možda se desi.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HBK »

Ovo sa Charlotte je bas glupost. Prosle noci joj prebili oca, a njoj stalo samo do feuda za titulu. WWE scripteri bi trebalo da nauce da budu logicni.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Melloo »

Jel se ovo ponavljaju u feudovima.Ovamo Bekcy izbacena i stavljena Charlotte eto tako pa onda i izbacen Kofi a stavljen Owens
Da nije previse
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

Ako mi vjeruješ @Melloo razmišljao sam kako bi ta dva slučaja mogla imati neke veze...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ako mi vjeruješ @Melloo razmišljao sam kako bi ta dva slučaja mogla imati neke veze...
Imaju veze, jer ih WWE kreira, oni ne znaju da na drugačiji način.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la DVW »

To svakako, ali ovaj put sam mislio nešto drugo. U zadnje vrijeme su navalili sa ovim. Liči mi na neki revolt storyline.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10619
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST To svakako, ali ovaj put sam mislio nešto drugo. U zadnje vrijeme su navalili sa ovim. Liči mi na neki revolt storyline.
Voleo bih grešim.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WWE SmackDown (26.2.2019.) - pregled

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9263
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la emirates »

Meni je Truth bio prezabavan u zadnjoj epizodi. Mislim da ce ga Almas izazvati u 1v1 i da ce se Mysterio uplesti i kostati ga matcha. Djeluje mi kao nesto sto bi uradili nakon zadnjeg puta.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Maki »

US titula je stvarno mrtva.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9121
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

SmackDown Live

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST US titula je stvarno mrtva.
A Joe nista vredno ne radi, a zamisli da su dali Jou titulu, I da on ima jedan dugacak reign, pa imas tu I Reya I Almasa, Nakamuru... Ja bi dao Jou titulu pa de je drzi dugo da pobedjuje sve pred sobom, da ima price sa Reyom, Nakom, Almasom... dakle to bi bilo dobro.
slika
Odgovori