New Beginning 2020

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čudno da Manabu nije otiša u mirovinu na leđima :think:

Sve u svemu jako dobar event, nijedan meč nije razočara :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Markovic619 »

The New Beginning in Sapporo Night 1

Hirooki Goto vs. Shingo Takagi 4.5
Tomohiro Ishii vs. EVIL 4,25

Kazuchika Okada & Jon Moxley vs. Taichi & Minoru Suzuki 3,75
Tetsuya Naito & SANADA vs. KENTA & Jay White 2.5
Hiromu Takahashi & BUSHI vs. Ryu Lee & Robbie Eagles 3,75
Will Ospreay, SHO, YOH & Ryusuke Taguchi vs. Zack Sabre Jr., El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & DOUKI 3,25
Togi Makabe, Tomoaki Honma & Toa Henare vs. Hiroyoshi Tenzan, Manabu Nakanishi & Yota Tsuji 2.5
Tiger Mask IV & Yuya Uemura vs. Taiji Ishimori & El Phantasmo 2.75

Night 2

Kazuchika Okada vs. Taichi 4,25
Zack Sabre Jr. defending vs. Will Ospreay 4,75

Tetsuya Naito, SANADA & Hiromu Takahashi vs. KENTA, Jay White & Taiji Ishimori 3,75
Jon Moxley, SHO, YOH & Ryusuke Taguchi vs. Minoru Suzuki, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & DOUKI 4,25
Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & Robbie Eagles vs. Shingo Takagi, EVIL & BUSHI 3,75
El Phantasmo vs. Gabriel Kidd 2,75
Togi Makabe, Tomoaki Honma & Yuya Uemura vs. Hiroyoshi Tenzan, Manabu Nakanishi & Tiger Mask IV 3
Toa Henare vs. Yota Tsuji 3,25
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Taichi 4,25
Best Bout Machine
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la AlenB »

brutala Suzukija i Moxa mada mislim da imaju još i bolje meč u sebi
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Markovic619 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST brutala Suzukija i Moxa mada mislim da imaju još i bolje meč u sebi
Odličan meč, uz Lee vs. Takahashi najbolji na showu.

Ostalo je bilo solidno/dobro.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

kako sjajan storytelling u Suzuki/Mox meču, Suzuki je bio izvanredan u ulozi mazohista koji uživa u boli koju mu nanosi Moxley. Čak se osmjehnuo i na kraju meča jer je, na kraju krajeva, dobio ono što je želio. ****1/2

Hiromu/Lee je takođe bilo fantastično, ali na potpuno drugi način. Teaseovi Dragon Drivera su me imali na ivici stolice. ****3/4

Naito/KENTA je nadmašilo moja očekivanja. Nije bio odličan meč, ali bilo je jako blizu. ***3/4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Nije bio odličan meč, ali bilo je jako blizu.
Čini mi se da će ovo bit stalna priča s Kentom u NJPW-u.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Maridius98 »

The New Beginning in Osaka

Uf što je ovo bio zabavan šou. Baš mi je drago što sam posvetio 2020u NJPW. Najviše mi se svidelo to kako lako, a efikasno oni napreduju sa svojim rivalstvima. Tag team mečevi su dominacija za takve stvari. Nešto manje od četiri sata na svakih 10ak dana je i kvalitetniji i bolji način praćenja bilo čega. Ajmo lagano.

Manabu Nakanishi, Hiroyoshi Tenzan, Satoshi Kojima, and Yuji Nagata vs. Ryusuke Taguchi, Toa Henare, Tomoaki Honma, and Togi Makabe

Predstavu nisam imao ko su većina ovih igrača, ali videlo se da su stariji, verovatno je zato ovaj meč bio i najslabiji. Sviđa mi se način na koji penzionišu svoje rvače. Najave nekoliko meseci pre toga, i imamo nekoliko odlično osmišljenih mečeva. Delimično su uspeli da predstave Nakanishija u pozitivnom svetlu i bio je naravno centar pažnje i glavna tačka ovog meča. Rekao je na press konferenciji da je imao velike probleme sa vratom i to se videlo u ovom meču. Bukvalno nije ni pomerao vrat, čak je bilo i malo jezivo za gledanje. Najlošiji meč sa celog carda, ali i solidan početak celog događaja.

Sho and Yoh vs. Yoshinobu Kanemauro and El Desperado for the IWGP Heavyweight Tag Titles

Mnogo mi se svideo ovaj meč, zaista. Junior tj. laka kateogrija kod njih je zaista neverovatna. Fantastično su osmisli ovu povredu noge i za divno čudo odlično je funkcionisalo. Pored klasičnog lucha libre stila cela njihova laka divizija počinje da mi bude favoritet. Skroz simpatičan meč. Sledeći meč koji su najavili na cardu mi je još i zanimljiviji, tako da će sigurno da se prati Road ovih dana.

Kota Ibushi, Hiroshi Tanahashi, Juice Robinson, and David Finlay vs. Tama Tonga, Tanga Loa, Yujiro Takahashi, and Chase Owens.

Kakav tim Ibushi, Tanahashi, Robinson i Finlay. Lepota. Mnogo mi je krivo što nisam gledao NJPW dok je Bullet Club bio relevantan. Čini mi se da su malo izgubili kredibilitet barem od kada gledam NJPW. Meč je bio odličan i lepo funkcioniše varijanta face vs heel. Kraj meča mi je bio odličan i to je bilo ono o čemu sam pričao kada sam rekao da im tag mečevi funkcionišu. Sledeći kandidati za titulu Tanahashi i Ibushi. Fantastična kombinacija zaista, jedva čekam.

Kazuchika Okada and Will Ospreay vs. Zack Sabre Jr. and Taichi.

Još od zlatnog perioda Edge u WWEu neki heel mi nije ovoliko išao na qrac kao Zack Sabre Jr. 15 godina gledam kečere i u par navrata sam ga psovao kao da gledam Radnički Niš- Crvena Zvezda. Kombinacija Okada i Ospreay je neverovatna. Mislim kad spoje, po mom mišljenju, dva najbolja svetska kečera trenutno ne može da bude loše. Fantastičan meč, koji je neverovatno služio svojoj svrsi tj. meču Ospreay vs Sabre Jr. Baš sam se lepo proveo dok sam gledao ovo i pored još jednog meča MOTN po mom mišljenju.

Sanada vs. Jay White.

Iskreno nisam ispratio činjenicu da je Sanada dobio single push u poslednje vreme, dok nisam video meč na Wrestle Kingdomu protiv ZSJ. Neverovatno je talentovan i stvarno vidim da ima svetlu budućnost u NJPW. White je standarno izvanredan i predobar heel. Sviđa mi da iako imaju zaista različite stilove, imali su neverovatnu hemiju u samom meču. Jedva čekam da vidim Sanadu u još nekim single mečevima (nadam se za neku titulu)

Hiromu Takahashi vs. Ryu Lee for the IWGP Jr. Hvt. Championship.

CHOPS, CHOPS, CHOPS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Mislim bukvalno su blizu 10 minuta pucali sebe za sve pare (i to ne u narkomanskom smislu). Odličan meč, iako sam već rekao da je Junior divizija neverovatna, treba još jednom da se ponovi. Ryu Dragon Lee je neverovatan i zaista moj favorit što se tog stila tiče. Takahasni standarno dobar i lepo prikazuje to svoje ludilo u samim mečevima. Jedva čekam sledeći Takahasnijev meč, baš me je oduševila najave nisam ni znao da to rade na tom martovskom PPVu.

Jon Moxley vs. Minoru Suzuki for the IWGP U.S. Championship.

Evo ga MOTN. Suzuki je jedan od retkih kečera koji zaista ima taj badass status, a da to ni najmanje nije isforsirano. Mox je već Mox to ne mora da se komentariše. Kakav meč. Baš davno nisam gledao ovakav neki hardcore meč. Stolice, stolovi, ograde sve je letelo. Suzuki koji se smeje nakon svakog poteza je toliko vešto izvedeno i da je čak nakon poraza bio zadovoljan. Stvarno sam uživao, pružili su i jedan i drugi svoj maksimum. Neverovatno mi je bilo da iako teoretski treba da bude heel, fanovi ga obožavaju. Kakvu je Suzuki reakciju dobio kad se pojavio na WK14. Lepota.

Tetsuya Naito vs. Kenta for the IWGP Heavyweight and IWGP Intercontinental Championships.

Mislim kapiram da je Kenta trebao da ispadne u celom meču pi*kica ali ovo je bilo isuviše isforsirano. Pola meča je bukvalno bilo čisto jurenje Tom i Džeri. Druga polovina je bila jako dobra, ali mislim da mi je početak nekako uništio ugođaj celog meča. Naito se u jednom trenutku toliko razvalio da sam se pitao da li je zaista dobro. Kenta se u toj drugoj polovini pokazao mnogo dobro i baš sam zainteresovan kako će da ga grade nadalje. Nije mi se svidelo što su se uključivali i neki drugi kečeri u keč i iz BC i iz LIdJ. Sve u svemu solidan meč, kao što sam rekao već najavili su već glavni meč za mart Takahashi vs Naito i jedva čekam.

Naravno ovo nije bilo ni približno dobro kao WK14 niti je trebalo da bude, ali davno se ovako dobro nisam proveo gledajući neki event. Četiri i nešto sata su otišli kao dobar dan. Zadovoljan sam svime što NJPW ima da ponudi. Sledeći korak je tri dana roada i naravno gleda se. Ipak imaju da najave još 7/8 mečeva za mart.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Predstavu nisam imao ko su većina ovih igrača
u ovom meču ti je nekoliko IWPG Heavyheight prvaka (4 ako se ne varam) s početka ovog stoljeća. Nagata je držao rekord po tome koliko puta je obranio meč za titulu dok jedno 10 godina kasnije Tanahashi nije oborio rekorde.

NJPW cijeni svoje legende, ali ih ne drži u main eventu. Oni su tu pošto su ih zadužili, sudjeluju u ovakvim tag timovima, nekada dobiju i možda malo više. Ovo nije WWE koji bi ih stavio u main event svakog showa koji može.
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Čini mi se da su malo izgubili kredibilitet barem od kada gledam NJPW.
jesu, nisu hot kao što su bili u devit, styles ili omega izdanju. no i dalje su zanimljivi, možda čak i više po pitanju priča. samo osjetno slabiji star power
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Jedva čekam da vidim Sanadu u još nekim single mečevima (nadam se za neku titulu)
sve ovisi o tome da li potpiše ugovor. pošto ima istu kočnicu kakvu je imao ibushi.
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Suzuki koji se smeje nakon svakog poteza je toliko vešto izvedeno i da je čak nakon poraza bio zadovoljan.
zato što je on napravljen kao čovjek koji ništa ne voli više od dobre šore, a to je danas dobio. I koliko god je on heel, čast je na prvom mjestu, najbolje to pokazuje onaj hair meč s gotom prije dvije ili tri godina na WK. A u japanu je čast na visokoj cijeni. Baš visokoj.
Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Sledeći korak je tri dana roada i naravno gleda se.
na road to showima zna biti dobrih mečeva, ali na njih više gledaj kao house show. dobit ćeš nešto malo priče i to je to. ako si ikada u manjku vremena, ovo je ono što možeš bez problema preskočiti.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SANADA dok se ne obveze nema mu nista od ozbiljnog pusha.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

New Beginning 2020

Post Postao/la Markovic619 »

WON Ratings New Beginning in Osaka

Nakanishi/TenKoji/Nagata vs GBH/Henare/Taguchi: 2.5
Roppongi 3K vs El Desperado & Yoshinobu Kanemaru: 3.5
Tanahashi/Ibushi/FinJuice vs GoD/Owens/Yujiro: 3.0
Okada & Ospreay vs Taichi & Sabre Jr.: 3.75
SANADA vs White: 3.25
Takahashi vs Lee: 4.75
Moxley vs Suzuki: 4.5
Naito vs KENTA: 4.0
Odgovori