Znanost, mistika, snovi...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Pa stvar je čiste semantike. Ti si mi odgovorio na pitanje zbog čega, ali pitam radi čega sve to. Ja pitam koji bi bio konačni cilj stvaranja čovjeka. Recimo da je točno to da smo stvoreni od Boga kako bismo ga veličali, zašto bi jedna takva metafizička sila uopće napravila niža bića koja bi mu bila podređena? I zašto bi se ta niža bića uopće pokorila?
Pa Lucifer se okrenuo protiv Boga, zašto je teško poverovati u rat nekih sila koja su mnogo veće od nas?
Bog se čak i pokajao što nas je stvorio, ali nam je dao priliku.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7033
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la crocop97 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pa Lucifer se okrenuo protiv Boga, zašto je teško poverovati u rat nekih sila koja su mnogo veće od nas?
Istom tom logikom mogu reći da su vjerovanja antičkih Grka ili bilo koje druge religije jednako u pravu kao i kršćanstvo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Maki »

Pa stvar je čiste semantike. Ti si mi odgovorio na pitanje zbog čega, ali pitam radi čega sve to. Ja pitam koji bi bio konačni cilj stvaranja čovjeka.
Konačni cilj svega je eventualno stvaranje carstva nebeskog. A tu će ljudi biti uz Boga iznad svih drugih bića.
Recimo da je točno to da smo stvoreni od Boga kako bismo ga veličali, zašto bi jedna takva metafizička sila uopće napravila niža bića koja bi mu bila podređena?
Zato što je želio. Bog nije MORAO stvoriti ljude, nije morao stvoriti išta, ali je htio.
I zašto bi se ta niža bića uopće pokorila?
Pa ne moraju. Imamo slobodnu volju. Ali postoje i posljedice.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10864
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam prvorođeni sin i ne osjećam se baš pretjerano ugodno.
ne kuzim, kakve to ima veze s onim nabrojanim?
https://en.wikipedia.org/wiki/Plagues_of_Egypt
Znaci vanzemaljac, u ovom slučaju takozvan "Bog Izrael" je kaznio ljude što su izrobljavali druge ljude s boleštinom? Hmm... nekako ima smisla zašto danas smo sada kažnjeni koronom kao upozorenje na nepravdu koju su stvorile svjetske kapitalističke sile nad siromašnijim ljudima koji tonu i postaju sve siromašniji i siromašniji dok bogati postaju sve bogatiji!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

Covid19=ID2020
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10864
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ~MandyRose~ »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pa Lucifer se okrenuo protiv Boga, zašto je teško poverovati u rat nekih sila koja su mnogo veće od nas?
Istom tom logikom mogu reći da su vjerovanja antičkih Grka ili bilo koje druge religije jednako u pravu kao i kršćanstvo
Vjerovanja antičkih Grka su korijen Europe, da su se naši bijeli preci mogli obraniti, danas bi imali i bili mnogo vješti s našom civilizacijom i prošlošću, kao što je to Indija uspjela očuvati, i Kina donekle, dok su Europljani počeli širiti kulturu i religiju s pustinjama Sjeverne Afrike i Zapadne Azije, umjesto da su branili i očuvali ono što su naši najstariji bijeli preci imali i prenosili znanje o našoj povijesti, sada self-hating bijecli nazivaju to "mitom" i mole se ono što su pustinjaci nametnuli. Tužno!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:Znaci vanzemaljac, u ovom slučaju takozvan "Bog Izrael" je kaznio ljude što su izrobljavali druge ljude s boleštinom?
Zapravo ih je kaznio jer mu nisu otplatili piramide.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:Znaci vanzemaljac, u ovom slučaju takozvan "Bog Izrael" je kaznio ljude što su izrobljavali druge ljude s boleštinom?
Zapravo ih je kaznio jer mu nisu otplatili piramide.
Deložacija rekli bi
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5448
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ante »

Imao stvarno lijep, "romantican" san jutros. Jebemu zasto me nece u ljubavi. :roll:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

ante je napisao/la:Imao stvarno lijep, "romantican" san jutros. Jebemu zasto me nece u ljubavi. :roll:
Sve i da te hoće, san ti uvek probudi jača osećanja jer sanjaš idealan momenat. :D
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5448
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ante »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:Imao stvarno lijep, "romantican" san jutros. Jebemu zasto me nece u ljubavi. :roll:
Sve i da te hoće, san ti uvek probudi jača osećanja jer sanjaš idealan momenat. :D
Ma jebem ti snove, najgore mi je sto sam takav tip sna imao vec par puta i uvijek mi bude krivo kad se probudim, sto zbog toga jer je zavrsio, sto zbog toga jer se nikad nece obistiniti.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10636
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la HunterDX »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:Imao stvarno lijep, "romantican" san jutros. Jebemu zasto me nece u ljubavi. :roll:
Sve i da te hoće, san ti uvek probudi jača osećanja jer sanjaš idealan momenat. :D
Ma jebem ti snove, najgore mi je sto sam takav tip sna imao vec par puta i uvijek mi bude krivo kad se probudim, sto zbog toga jer je zavrsio, sto zbog toga jer se nikad nece obistiniti.
Život se ne sanja, već se živi. ;)

A iskreno bih voleo da se iskreno zaljubim, da imam neke leptiriće, žao mi je što sam dosta izgubio osećaj za tako nešto. :(
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Odličan video

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5448
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la ante »

Majke mi, jutros sam imao san di sam neku curu nazvao malim piletom :lol:
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
6
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Znanost, mistika, snovi...

Post Postao/la Lujaa »

Ja i ne sanjam mnogo u zadnje vreme, ne pamtim kad sam imao san neki poslednjih mesec dana
Odgovori