Royal Rumble 2023

Za WWE događaje koji su iza nas

Ko osvaja Rumble?

Anketa je završila: 28 sij 2023, 22:05.

Cody Rhodes
8
38%
Sami Zayn
6
29%
Seth Rollins
2
10%
Rock
5
24%
Brock Lesnar
0
Nema glasova.
Drew McIntyre
0
Nema glasova.
Randy Orton
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Počinje polako onaj RR hajp i meni stvarno deluje zanimljivije nego prošle godine.

Pre nego što krenem, jedino se postavlja pitanje da li pobednik RR-a izaziva za obe titule ukoliko one i dalje do tog trenutka budu kod Reignsa? Zna li se nešto o tome?

Ko su kandidati?
-Rock je jedan od najvećih, što ne bih voleo niti bi bila ispravna odluka, ali o tome se može diskutovati dugo, tako da ne ulazim u tu temu sada.
-Cody bi bio odličan ako je spreman, a ako ne bude mogao bi on preko MITB-a do titule u jednoj lavovskoj borbi gde osvaja.
-Wyatt je uvek tu, jbg koliko god da ga unište on se nekako vrati i uvek je tu negde, jednostavno publika je i dalje uz njega, a ja ne bih imao ništa protiv da skine Reignsa i da upiše jednu veliku WM pobedu i momenat, jer van one nad Cenom koja se i nije dogodila u pravom meču, on je gubio od Cene, Takera, 2x od Ortona, dok su se Rock i Cena jednom i posprdali sa njim i njegovom familijom.
-Rollinsa lagano mogu da gurnu na Reignsa na WM, imaju neka nezavršena posla iz kojih Rollins ima i onu pobedu kada je Reigns diskvalifikovan, a tu je ta njihova prošlost na koju uvek mogu da idu.
-McIntyre je već izgubio od njega u Škotskoj i to nije smelo da se desi. Kao što je i sam Viper (čini mi se da je on) rekao "mogli su u tom meču da ubace Theory-a koji kešira, ali ima pravo samo na jednu titulu, McIntyre pina Theory-a i titule se razdvoje, a Romanu ostane jedna i ostaje zaštićen". Međutim, to su zasrali, a stvarno mi se dopada taj scenario, čak su mogli da naprave nastavak da se sad ne zna koju će titulu držati McIntyre, pošto bi verovatno i jedan i drugi želeli da u njihovom vlasništvu ostane Universal, pošto Roman nju drži baš dugo, pa bi i jedan i drugi više hteli nju. Pa naprave meč i priču o tom razdvajanju, gde pobednik dobija pravo da bira koju titulu uzima. A opet su mogli da prosto naglase da je Theory keširao za WWE titulu i onda Universal ostaje kod Reignsa, pošto će se verovatno još dugo isprđivati sa nekim novim rekordima. Bilo kako bilo, McIntyre i dalje ne bi bio greška, mada bode oči malo taj poraz.

Eto to su moji neki pikovi ovako na prvu, rano je sada još za Breakkera, ali bi bilo fora, a opet se nadam da Trips neće napraviti sranje kao što bi stari u ovakvoj situaciji (on bi iz šešira izvukao Lesnara, Goldberga, Cenu, Takera... ma ko zna šta bi sve njemu palo na pamet), ovako jeste da možemo da dobijemo Rocka, ali to je verovatno i najgora opcija, a opet je bolja od svih random nabrojanih u zagradi gore.
E sad i Trips bi mogao da negde zezne sa npr. Kross-om, ali valjda neće.
Neko je gore pomenuo Zayna, ne bih imao ništa protiv jer bi bila sjajna priča i bilo bi lepo i verovatno neočekivano da recimo on skine Reignsa, ali to je baš nerealno, tako da ne bih previše govorio o tome.
To je to od prilike, ako zanemarimo Punka, ali to samo navodim da imamo u vidu, iako je to verovatno najnerealnija opcija od svih koje sam pomenuo.

O ženama ću drugom prilikom, pošto sam se već dosta raspisao, a i tu mi je situacija dosta više bzvz i ne toliko zanimljiva za diskusiju trenutno.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 28 stu 2022, 00:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Roman je Drewa dobio u Velsu ne u Škotskoj.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 28 stu 2022, 00:44 Roman je Drewa dobio u Velsu ne u Škotskoj.
Tačno, moja greška, svakako ne menja činjenicu da je propuštena ogromna prilika, sad bio to Vels ili Škotska, sve je to Britanija ili UK.
Znam da ti njega ne voliš, tako da ne treba sada da ulazimo u raspravu oko toga, jer bi se vratili na početak.
Ti verovatno misliš da je na kraju i donesena prava odluka, ali ok.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Samo onako kažem nevezano za ishod, odluka je donešena nekome se sviđa nekome ne i to je to.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Dalmatian »

Evo da se nadovežem na Dynamitea(ovo za Samija i Jeya,a i svoje predugo mišljenje od svemu)

Ovo za Samija bi bila fora(dobra priča,kao je bio član,poput brata,a izdao ih )samo što se neće desiti,a Jey Uso-nek prvo sa bratom izgubi tag team pojaseve pa nek onda smišlja planove, glupo bi sad bilo da drži World titulu + pojaseve koje trenutno ima,al koliko god on bio odličan(a jeste)mislim u ringu,nekako mi nije materijal za World prvaka,al je imao odlične feudove s Romanom to ne mogu osporiti.
Nikako ne želim da Rock on osvoji titulu,nije dugo bio u WWE-u mislim kao wrestler,al koliko su glupi neb me čudilo,i ovako bi u sljedećem meču izgubio i opet Hollywood.
Ja bi htio(po mom nekakvom redoslijedu:
-Drew(teško,trebali mu dat u Walesu),al kad tad mu moraju dat pojas pred publikom,bio je i više nego dobar face Champion u doba korone 2020,nekako mislim da su mu i tad slučajno dali pojas jer je Roman bio kući pošto kompanija nije htjela riskirat s njim pošto je imao prije bolest.

-Bray Wyatt (al samo Wyatt)nikako The Fiend jer će od njega napravit sprdnju kao što su napravili prije(poraz od Ortona,i izgubljena Universal titula od Goldberga...),Fiend je po meni trebao bit nepobjediv s paranormalnim sposobnostima,bolje da se WWE ne vraća više na to,a i Roman ga nije pinao već je to napravio Braunu (kamionu)

-Seth Rollins i ovako više nije heel(barem se zasad tako vidi)ostavio bi ga kao twener to mu odlično stoji,čak je i pobjedio Romana,ali diskvalifikacijom,Roman mu je to napravio za podsjetnik na 2014 nakon što je ovaj izdao Shield i otišao kod HHH-a,uvijek se može ispričati dobra priča između njih dvojice,imaju dobru povijest kao rivali,Roman ga nikad (ako se ne varam nije dobio,mislim 1 na 1.tako je barem Seth govorio kad su imali promo.)

To je mojih top 3 koji ga mogu srušiti,htio sam stavit Ortona al pitanje je kad će se uopće vratit zbog ozlijede.(ima neriješenih poslova i on s Romanom(Roman koštao Riddlea i njega titule protiv Usosa),no bojim se da ovi moji favoriti neće dobiti Romana nego će to bit Cody(osvaja možda kofer)il' Rock(osvaja Rumble)dok Krossa neće stavit jer je heel,neće kompanija sad stavljati meč heel vs heel.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la azo »

Ja se nekako nadam da AJ osvaj, a kod žena me bas briga, Sasha ili Bayley...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

KOMANIA je napisao/la: 28 stu 2022, 00:40 To je to od prilike, ako zanemarimo Punka, ali to samo navodim da imamo u vidu, iako je to verovatno najnerealnija opcija od svih koje sam pomenuo.
Cak i da mu buyout-aju ugovor, sto je TK potvrdio da nece, opet je upitno da li ce zalijeciti triceps do RR. Cak i to da uspije, nekako mi je nerealno da bi presao preko svega i vratio se u WWE. Svakako bi bio najveci licemjer ikad.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la TheViper »

Sumnjam Styles, čovek za vikend prvi put pobedio nakon 3 godine.

Prema onome što sam pričitao ovo je nekakav plan:

Reigns vs Owens - Royal Rumble
Reigns vs Zayn - Elimination Chamber
Zayn & Owens vs Usos - WM

Onda ni Sami nije u konkurenciji za osvajanje.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

azo je napisao/la: 28 stu 2022, 16:00 Ja se nekako nadam da AJ osvaj, a kod žena me bas briga, Sasha ili Bayley...
AJ je zapravo dobra opcija.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Hangman98 »

Pogledao sam mec sa Balorom, nekako mi je AJ 'ispran'. Ubio ga dugogodisnji WWE stil hrvanja, a i godine, nije to vise to. Mislim da ne treba biti u vrhu, rad sa mladim nadama je sasvim ok za njega u ovoj fazi karijere.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la KOMANIA »

AJ Styles mi je stvarno jedan od omiljenih, ali Hangman je u pravu na neki način. Ja iskreno ne bih imao ništa protiv da i on uzme RR pa da ide na Reignsa, ali mislim da je to kašnjenje, da je uzeo bilo koji u prethodne 3 godine pa ajde. Mada, ja bih mu dao još jedan world title reign, što da ne. Ako se titule odvajaju, a čak i ako ih spoje mogao bi bar na kratko. Imali su toliko gluposti sa MITB-om već godinama u nazad (Theory, Otis-Miz, Lesnar, Strowman, Corbin), bukvalno svaki od Ambrose-a, sem Big E-a. Stylesu su u tom periodu mogli da daju MITB, a on kao heel da ga uspešno unovči, posebno je šteta 2020. kada je završio kod Otisa, pa je posle Miz u trenutku kada je izgledao prejadno, keširao i bio šampion nedelju dana (dobro 8 Dynamite 😉).
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1106
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Jovic »

TheViper je napisao/la: 27 stu 2022, 18:26 Kad malo razmislim mozda je i Wyatt jedan od kandidata. Roman je ovaj dugacak reign zapoceo tako sto je njemu uzeo pojas, a zapravo ga nikada nije pinovao.
Zato i kazem da su on i Cody glavni kandidati.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la KOMANIA »

Što se tiče ženskog RR-a, koja su vaša predviđenja ovako na prvu???

Ja mislim da dobijamo prvu ikada dvostruku pobednicu RR-a. Pitanje je samo da li će to biti Becky ili Charlotte, teško da će biti neko treći.
Verovatno će se sve ponovo vrteti oko velike četvorke (Becky, Ronda, Charlotte i Bianca).
Na WM dobijamo Ronda vs. Becky za obe titule ili nema veze i za jednu, druga bi onda sigurno bila deo meča Bianca vs. Charlotte.

Mislite li da je to to od prilike ili ima nade za: Rheu, Bayley, Sashu (ako se vrati), Raquel, Shaynu...???

Ja bih rekao da je ovo prvo 90%.
Avatar
Master of darkness
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Master of darkness »

Zasto imam osecaj da Rock uzima i da WWE flexa da 2 najvece zvezde Attitude ere imaju 3 rumblea, uz to obojica po jedan kontroverzan (Austin kayfabe kojeg Bret izbacuje, a da ga sudija ne vidi da je ispao, dok je Rock pre Showa pipnuo nogama pod, sto su u jednom filler segmentu spomenuli)?
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Royal Rumble 2023

Post Postao/la Dynamite 7 »

Mislim da Rhea ili Bayley osvajaju.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Odgovori