6. rođendan foruma

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

6. rođendan foruma

Post Postao/la Sherpa »

I tako, malo po malo, došli smo do šest godina foruma. Jupi! Osim što smo sami sebi super, a jesmo, ipak smo nešto pripremili za vas. Idemo redom.

Mnogi od vas već znaju kako s ovime počinje blagdansko raspoloženje na forumu. Koje će trajati do 7.1. do istog dana trajat će sada već uobičajeno oživljavanje wrestling rasprava na forum. Kao što smo to i do sada radili, ići ćemo po sekcijama. No ovog puta ćemo to malo tematizirati, idemo staviti neku mali spin na tu raspravu i postaviti neki fokus. Fokus ove rasprave će biti usporedba stanja danas i toga kako je neki hrvač / kompanija bio pozicioniran prije šest godina. Tko je napredovao, tko je otišao korak nazad i sve što vam padne na pamet oko toga. Šest godina je dug period u kojem smo imali i pandemiju, neki više nisu u istim kompanijama, neki više nisu ni aktivni, a na žalost dio njih više nije s nama. Što je ujedno prilika da ih se malo sjetimo. Pa idemo onda postaviti raspored, i da, dobro čitate. Krećemo odmah!
  • 25.11. – WWE
  • 04.12. – AEW
  • 12.12. – NJPW
  • 19.12. – Impact
  • 26.12. – Japan i Meksiko
  • 02.01. – Indy scena
Motivacija za sve? Kao i prethodne godine, ako skupite dovoljno postova u wrestling sekcijama dobit ćete ikonicu u profil. Pravila za to su jednostavna. Treba vam barem šezdeset postova u wrestling sekcijama. Kada to skupite, javite se ovdje u temi te ću vam ja dodati ikonicu. Ako se ne javite nećete je dobiti, prošle godine su bili neki koji nisu imali volje pročitati pravila, a zbilja su jednostavna.

Ne brinite, nismo zaboravili niti ostale sekcije, koje su jedna od žila kucavica foruma. Ako tijekom navedenog perioda forum skupi preko 6 tisuća postova svi koji se bilo kakvim postom aktiviraju u ovoj temi (neovisno da li su skupili ovo gore navedeno ili ne) dobit će ikonicu. Yap. Sve što trebate je imati barem jedan post u ovoj temi. Toliko jednostavno. Koja će to ikonica biti još nisam odlučio, ali možda neću ni morati. Svake godine smo ganjali 50k postova po godini, ove godine smo to odavno prestigli pa ću postaviti dodatan cilj. Ako do kraja perioda forum bude imao 350 tisuća postova onda ćete vi kao zajednica moći odabrati koja će ta ikonica biti. Eto vam izazov kako bi ovaj period bio zanimljiviji. Ali po pitanju zanimljivosti nije sve, no prije te glavne ideje koju imamo za ovu godinu. Još jedna obavijest.

Ikonice su veoma popularne i dobar način sudjelovanja u zajednici. Tako će se tijekom ovog perioda pojaviti izazovi zajednici (ili pojedincu) za osvojiti ikonicu. Ti izazovi će biti vremenski limitirani. Može se dogoditi da bude jednodnevni, može se dogoditi da bude tjedan dana trajanja. To je ujedno test za budućnost, pošto bih volio da to postane učestala pojava na forumu. Uz to ću, kao i svake godine, pozvati da pozovete ljude, ako ih znate, da se priključe ovdje.

A sada veliko finale. Lov na crveni prosinac / decembar. Svaki član administratorsko – moderatorskog tima izabrao je jednu temu. Vi tijekom trajanja svega ovoga morate pogoditi koje su to teme koje su odabrane. Mogli bi nabrajati sve teme na forumu i sigurno bi pogodili, pa to nije toliko zabavno. Zabavno je kada se stave pravila koja će to otežati. Smijete postaviti pitanja koja će vas usmjeriti koje su to tema, ali i to imamo neka pravila
  • Svako pitanje smije sadržavati samo jedan upit za jednu temu bez i / ili varijanti u njemu.
  • Svako pitanje mora biti konstruirano tako da je na njega odgovor isključivo DA ili NE
  • Pitanje NE SMIJE sadržavati upit o podsekciji ili lokaciji teme na forumu
  • Nakon što netko od članova tima odgovori na pitanje iduće pitanje se smije postaviti tek za 3 sata. Pri tome ne mislimo individualno, nego kao cijela zajednica.
  • Ako pitanje bude neispravno postavljeno iz tima ćete dobiti informaciju o tome. Tada također iduće pitanje ne smije biti u iduća 3 sata
  • Kada mislite da znate koja je tema koju smo postavili možete probati dati odgovor. Ako bude točan, čestitamo jedna manje dok sve četiri ne pogodite. Ako odgovor bude krivi, također kreće period čekanja od 3 sata
Također smo u lovu na ikonicu koja će u tom slučaju ići svima. Pa sretan vam lov i budite lukavi u postavljanju pitanja. U slučaju da se tri sata pokaže kao nedovoljno, period između postavljanja pitanja se lako smanji.

Pa, neka svetkovine krenu!
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Malo smo pretjerali s proslavom ove godine :lol:

Gdje pogađamo teme?
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la TheViper »

Nek je srecan 6-ti rodjendan :occasion-birthday: :obscene-drinkingcheers:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sretan rođendan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 25 stu 2022, 00:04 Malo smo pretjerali s proslavom ove godine :lol:

Gdje pogađamo teme?
kruha i igara

dogodine veće nego eurosong

imaš novu temu za teme :D
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Rio146 »

Sretan rođendan forumu, iduće godine valja kupovat knjige i pribor za školu :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Rio146 »

Jedno pitanje, 3 sata je cooldown po temi, ili sveukupno?

Npr. ako netko pita za temu A, to znaci da je i tema B blokirana na 3 sata?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Sherpa »

Sveukupno 3 sata, neivsno za koju temu pitate

čisto da ne bude prebrzo :)
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1430
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Elite »

Srećan rođendan forumu. Da još dugo potrajete :occasion-birthdaymulticolor:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Očito nisam dobro shvatio, da bih postavio pitanje prvo moram čekati da bude odgovoreno ono prijašnje? I onda tri sata cooldown?
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17751
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Hangman98 »

Hepi brzdej! Kad pocinju izazovi?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 25 stu 2022, 09:25 Očito nisam dobro shvatio, da bih postavio pitanje prvo moram čekati da bude odgovoreno ono prijašnje? I onda tri sata cooldown?
da
Hangman98 je napisao/la: 25 stu 2022, 09:38 Hepi brzdej! Kad pocinju izazovi?
jesu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ispričavam se kolegama na brzopletosti, sinoć nisam spavao pa mi koncentracija nije na razini :mrgreen:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la TheViper »

Ma opusteno :)

Ja cu kasnije da se ukljucim u diskusiju sad imam neke obaveze.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: 6. rođendan foruma

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sretan nam svima šesti :D Dogodine u školu :think:
slika
Odgovori