Full Gear 2022

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17493
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dobit će takav heat od publike ako ne stave titulu na MJF-a
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1153
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la: 16 stu 2022, 21:06 Dobit će takav heat od publike ako ne stave titulu na MJF-a
Ma stavice naravno sve ide ka tome. Moxley ce otici na odmor a mjf-a svakako grade kao glavnu zvezdu kompanije.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13822
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la AleksaVP »



MESOO

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17914
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

AleksaVP je napisao/la: 17 stu 2022, 07:44 MESOO

Konacno, nakon dugo vremena TNT title mec vrijedan gledanja.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13822
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la AleksaVP »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17914
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

slika

Moja predvidjanja:

slika
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Da napišem i ja svoje predikcije za ovo.

Jon Moxley vs MJF - Ovo MJF jednostavno mora da uzme! Sve drugo bi bila katastrofalna odluka. Svaka čast za Moksa i svemu što je za kompaniju dosad uradio, ali neka ohladi malo od titule. Ima i drugih koji zaslužuju da budu glavni prvaci. Ne verujem da će doći do Rigalovog hil turna, jer zadnjih par nedelja je jasno da im je u planu MJF kao fejs prvak i novo lice kompanije.

Tony Storm vs Jamie Hayter - Da je ovo za pravu titulu meč, navijao bih za Džejmi. Ali ne vidim šta za nju znači zamenska titula. A i ne verujem da će Toni izgubiti pojas pre povratka Rose. Već se priprema teren za fjud njih dve i verovatno Tonin hil turn.

The Acclaimed vs Swerve In Our Glory - Ovo će biti zanimljivo najviše zbog fjuda između Lija i Striklanda koji će svakako početi ovde. The Acclaimed pobeđuju, u to nema sumnje.

Chris Jericho vs. Bryan Danielson vs. Claudio Castagnoli vs. Sammy Guevara - Nikako mi nije jasno zašto je Semi ubačen u meč, umesto Garsije. Nadam se da Danijelson uzima. Njemu je potrebnije nego Džeriku.

Britt Baker vs Saraya - Nezgodno je reći ko treba ovde da pobedi. Sa jedne strane Saraji je ovo povratnički meč i ne treba odmah da izgubi. Sa druge strane Brit, voleo je neko ili ne, jeste jedna od najvećih zvezda ženske divizije i sad da dođe neko posle par godina neaktivnosti i pokopa je, je nešto vrlo slično što WWE radi godinama unazad sa Goldbergom i Lesnerom. Mislim da ću ipak navijati za Brit.

Luchasaurus vs. "Jungle Boy" Jack Perry - Svakako jedan od zanimljivijih fjuda i očekujem dobar meč i pobedu Perija. Iako bih radije da je običan meč ili neka druga stipulacija u pitanju. SC meni najmanje draga stipulacija u pro - rvanju.

Jade Cargill vs. Nyla Rose - Ne zanima me ovo nešto mnogo iskreno. Očekujem još jedan ritejn Džejd

Jeff Jarrett & Jay Lethal vs. Sting & Darby Allin - Uvek je zadovoljstvo gledati Stinga u ringu. Očekujem pobedu njega i Darbina.

Death Triangle vs The Elite - Meč koji me najviše zanima od svih u kardu i za koji očekujem da bude MOTN. Nadam se pobedi za Elitu.

Wardlow vs. Samoa Joe vs. Powerhouse Hobbs - Ovo će biti odlično. Nekako mislim da će Hobs ovde iskoristiti priliku i osvojiti TNT pojas, a da Vordlou i Džo svoj fjud nastaviti za ROH tv titulu. Tako mi deluje.

Brian Cage vs Ricky Starks - Nadam se pobedi za Rikija, iako je za filer izazivača. Ali proguralo bi ga dosta.

Best Friends vs The Factory - Ne interesuje me nešto.

Eddie Kingston vs Jun Akiyama - Šteta što je na pre - šou. Bolje da je išao na glavni šou. Biće odličan meč. Očekujem pobedu Kingstona.
Zadnja izmjena: Elite, dana/u 19 stu 2022, 21:40, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17914
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Zadnji mec i jeste na pre-showu kao i Ricky te Eddie vs Jun. Wardlow-ov reign je bas meeeh, ali ne vjerujem da ce skinuti titulu sa njega, iako bi mi bilo drago zbog Hobbsa. Ovaj promo tho:

slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Hangman98 je napisao/la: 19 stu 2022, 21:37 Zadnji mec i jeste na pre-showu kao i Ricky te Eddie vs Jun. Wardlow-ov reign je bas meeeh, ali ne vjerujem da ce skinuti titulu sa njega, iako bi mi bilo drago zbog Hobbsa. Ovaj promo tho:

Ja mislio da je na glavnom šou :D
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17914
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Elite je napisao/la: 19 stu 2022, 21:40
Sta mislis hoce li Elitu predstaviti kao face ill heel frakciju nakon meca?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58006
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Sherpa »

teško kazati, face je bolja opcija. heel im bolje leži
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Hangman98 je napisao/la: 19 stu 2022, 21:47
Elite je napisao/la: 19 stu 2022, 21:40
Sta mislis hoce li Elitu predstaviti kao face ill heel frakciju nakon meca?
Fejs jer ih publika previše voli. Možda nekad kasnije budu turnali, ali zasad mislim da će biti fejs.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58006
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Sherpa »

MJF prvak, mislim da su svi to očekivali. Ja bih na njemu držao titulu relativno kratko, jer mislim da ne zaslužuje držati dugo zbog svih onih stvari koje je izvodio kada je imao meč s wardlowom.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6992
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la crocop97 »

Jel dobio kao heel, ako jest, možda bolje da drži kroz sljedeća 2 ppv-a i do trećeg napucat Wardlowa momentumom da mu uzme titulu
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17914
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Odlican PPV. Ocekivao sam jer je bilo malo hype-a. Nekako se cini kao da pocinje nova era u AEW. Dosta iznenadjenja u odlukama, pozitivnih svakako, necu spoilat nista imate preporuku za pogledati necete se razocarati.
slika
Odgovori