Full Gear 2022

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 20 stu 2022, 11:36 Odlican PPV. Ocekivao sam jer je bilo malo hype-a. Nekako se cini kao da pocinje nova era u AEW. Dosta iznenadjenja u odlukama, pozitivnih svakako, necu spoilat nista imate preporuku za pogledati necete se razocarati.
Tema je o showu, tko uđe nutra sam si je kriv ak si spojla :D
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Well then...

Kickoff vrijedan pogleda, Evil Danhausen je tako over hahaha dobar je u ringu kad je ozbiljan. Eddie i Jun hodaju taj King's Road punim plucima, za fanove All Japan King's Road stila mec uz koji ce uzivati.

Sto se tice main carda...
Jungleboy dobio svoj HBK momenat... Lucha pokazao da je zreo kao singles zvijezda:



Takodjer odradio dobar impression CM Punka na pressici poslije PPV samo je cupcakes zamjenio s' pancakes:



Ovo je epic entrance, nadam se da ce ga zadrzati za stalno i da nije samo one time only thing. Jebacki vizual prije dropa:



Ekipe pokazale zasto su jebeni creme de la creme wrestlinga, dobar booking iznenadilo me da su DT uzeli, Fenix konacno slusa PAC-a i koristi 'HAMA' (čekić) kako bi dosao do pobjede. Najavljuju da cemo imati best of 7 mec seriju izmedju Elite i DT, tako da vezite pojaseve:



Jade uobicajno, top cosplay, sexy, mid mec, odbrana:



ROH titula mec jako dobar, Sammy je koliko god ga mrzili bio odlican u ringu. Svakako higlight veceri Leteci Judas Effect :lol:



Saraya bila sasvim solidna obzirom koliko je nakupila ring rusta, ali naravno mec je bio prilicno mid. Uglavnom mislim da ce imati dosta bolji performans sa protivnicom koja je nesto vjestija od Britt u ringu. Dobar potpis cini mi se.

TNT, ufff iznenadjenje hahaha Joe double champ, Wardlow letio po ringu. Interesantna prica, trebao je neki refresh u TNT slici, pravi potez.



TNA mec, necete vjerovati ali Indijac je bio highlight meca hahahah sa kojom lakocom je hvatao Darby u njegovim pokusajima samoubistva... Sting imao jedan leap momenat, malo sjebao zavrsnicu ali sve u svemu ok mec.



Najavljeno Y2J vs Ishii za ROH titulu



JAMIE FUCKING HAYTER!!! Au kakav mec, mozda i najbolji zenski AEW mec ikad. Publika je obozava. Zastitili su Toni, imala je nestvarne near fallove cak i nakon mjesanja Rebe i Britt.





Tag team, Lee i Swerve se konacno raspali. Ok mec, Bowens usao u mec povrijedjen pa su malo improvizovali.



Regal you son of a b.... you stupid stupid people, I'm a snake hahaha znao sam da je sve ovo sa face turnom MJF-ova igra. Odlicno odradjeno, jako dobar mec, nova era u AEW pocinje.




Wrestling kayfabe zivi hahah. Jebacka pressica MJF-a nakon PPV.



Ocjena za PPV 9/10 ⭐
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Odličan šou. Ne sviđaju mi se neke odluke (primer da Danijelson ne uzme ROH titulu ili da Džo uzme TNT pojas a ne Hobs, pritom mi nije jasno kako je legalno bilo upotrebiti titulu za pobedu? Trebao je da bude diskvalifikovan valjda), ali mečevi su stvarno bili svi odlični.

Najveći utisak ostavio mi je meč za žensku Interim titulu. MOTN definitivno. Bio sam iznenađen koliko je publika u areni navijala za Džejmi. Otkad pratim pro - rvanje ne pamtim da je publika ovoliko držala stranu nekom hilu. Drago mi je zbog nje, samo se nadam da Toni neće da zezne stvar kada se Rosa vrati i da će na Džejmi staviti titulu.

Rigalov hil turn odlično odrađen. Nisam mislio da će do njega ovde doći, uprkos hintovima. Sad me baš zanima kako će se dalje odvijati između njega i Moksa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Sherpa »

U teoriji ti ni u jednom meču tog tipa (3-way 4-way itd) nema diskvalifikacija.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Best Friends vs The Factory : 3.25
Ricky Starks vs Brian Cage : 2.75
Eddie Kingston vs Jun Akiyama : 3.5
Jungle Boy vs Luchasaurus : 4.25
Death Triangle vs The Elite : 4.75

Jade Cargill vs Nyla Rose : 2
Jericho vs Claudio vs Danielson vs Guevara : 4.5
Saraya vs Britt Baker : 2.25
Samoa Joe vs Wardlow vs Hobbs : 2.75
Darby & Sting vs Lethal & Jarrett : 3.25
Jamie Hayter vs Toni Storm : 3.5
The Acclaimed vs Swerve In Our Glory : 3.75
MJF vs Jon Moxley : 4
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Hangman98 »

Jamie-Storm underrated.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Full Gear 2022

Post Postao/la Elite »

Hangman98 je napisao/la: 02 pro 2022, 12:46 Jamie-Storm underrated.
Slažem se. Zaslužili su 4.75 najmanje. Mora da je Dejv navijao za Storm pa se razočarao ishodom :mrgreen:
Odgovori