NJPW/STARDOM Historic X-over

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Jbg KAIRI je najveće ime koje Stardom ima i naravno da će dobiti pogodnosti. Garantujem da dobija više para za tih 6 mečeva nego neko poput tipa AZM za 30.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Rio146 »

Nažalost to je istina, no iskreno ako će mi bit najplaćenija morala bi to i zaslužit. Odradila bi ona meni i 5 Star GP i Tag Ligu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Teško da bi se to moglo izvesti jer bi morala izgubiti u toku turnira a očito ne planiraju da ima poraz još dugo vremena. Na kraju krajeva čini se da sama KAIRI više ni ne želi biti full-time.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Rio146 »

Ma sve je to meni jasno, al ne želim da ima Brock Lesnar tretman.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Toga sam se i ja plašio kad se vratila ali ajde dobro je za sada odrađeno. Uzela je ovaj IWGP pojas a ne neki od Stardomovih.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Elite »

Maki je napisao/la: 23 stu 2022, 06:59 Stardom je dobio ne NJPW. KAIRI je idalje pod ugovorom sa Stardomom.
Ali je prvakinja u NJPW. A mislim da je samo pitanje vremena kada će NJPW uvesti žensku diviziju. IWGP ženska titula je samo prvi korak ka tome.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Eventualno i ja mislim da će uvesti žensku diviziju. Nažalost.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Elite »

Meni je na sreću. Red je bio.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la crocop97 »

Neće bit dobro ako će to naštetit joshi kompanijama, a moglo bi ako će pokupit veća imena. Kolko vidim, Stardom je uz Dragon Gate jedina kompanija koja i dalje prodaje solidan broj ulaznica, ovaj show je napunio Araike čisto zbog Stardoma
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 23 stu 2022, 16:51 Meni je na sreću. Red je bio.
Istorija pokazuje da se ženski wrestling razvija jedino kad su odvojene kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Sherpa »

stardom je njpwova ženska divizija
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Osim što su zasebne promocije koje nemaju puno dodira.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1415
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Elite »

crocop97 je napisao/la: 23 stu 2022, 17:08 Neće bit dobro ako će to naštetit joshi kompanijama, a moglo bi ako će pokupit veća imena. Kolko vidim, Stardom je uz Dragon Gate jedina kompanija koja i dalje prodaje solidan broj ulaznica, ovaj show je napunio Araike čisto zbog Stardoma
Ne vidim kako može da im našteti ako i dalje budu imali dobar program i talente. Ako im bukin bude loš, onda to svakako nije krivica NJPW - a, već njihova.
Ja mislim da bi za Stardom rvačice bilo puno značajnije da odu u NJPW jer je to ipak daleko popularnija promocija. A mogu recimo i da naprave zaseban nedeljni šou za žensku diviziju kako bi sve bile primećene.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la Maki »

Neće nikad biti jednako predstavljene kao muškarci i samim tim će stagnirati. Stardom ima ekstremno jak roster i jednostavno NJPW nema prostora da im posveti dovoljno vremena i uklopi ih sa svojim muškim, isto tako jakim, rosterom.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: NJPW/STARDOM Historic X-over

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 23 stu 2022, 19:12
crocop97 je napisao/la: 23 stu 2022, 17:08 Neće bit dobro ako će to naštetit joshi kompanijama, a moglo bi ako će pokupit veća imena. Kolko vidim, Stardom je uz Dragon Gate jedina kompanija koja i dalje prodaje solidan broj ulaznica, ovaj show je napunio Araike čisto zbog Stardoma
Ne vidim kako može da im našteti ako i dalje budu imali dobar program i talente. Ako im bukin bude loš, onda to svakako nije krivica NJPW - a, već njihova.
Ja mislim da bi za Stardom rvačice bilo puno značajnije da odu u NJPW jer je to ipak daleko popularnija promocija. A mogu recimo i da naprave zaseban nedeljni šou za žensku diviziju kako bi sve bile primećene.
Tom logikom onda ni WWE nije kriv za ubijanje europske scene. Naravno da će im New Japan naštetit ako im uzme velika imena i ubace se u joshi tržište, Stardom će izgledat ko developmental za žensku diviziju New Japana, koja nikad neće bit ravnopravna muškoj. I to sa zasebnim New Japan showom za žensku diviziju bi tek bio udarac na joshi kompanije
slika
Odgovori