WrestleMania 39

WrestleMania Hollywood

Za WWE događaje koji su iza nas

Koji meč vas najviše zanima?

Anketa je završila: 01 tra 2023, 14:45.

Reigns vs Cody
7
21%
Bianca vs Asuka
1
3%
Charlotte vs Rhea
1
3%
Gunther vs McIntyre vs Sheamus
6
18%
Balor vs Edge
5
15%
Rollins vs Logan
2
6%
Dominik vs Rey
1
3%
Usos vs Owens & Zayn
8
24%
Theory vs Cena
1
3%
Lesnar vs Omos
1
3%
 
Ukupno glasova: 33

BahGawd
Rank 4
Rank 4
Postovi: 50
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
3
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la BahGawd »

Wrestlemania je bila vrlo dobra,pogotovo night 1.
Austin Theory-John Cena
Odlicna odluka da ovo bude opener.Cena vise nije tip koji ce imati dobre meceve.Dosta je zardjao u ringu.
Mec je bio sasvim solidan,nista vise od toga.Ispravna odluka da Theory bude over.
Fatal four way tag team match
Nikakva ocekivanja nisam imao,ocekivao sam neki standardan filler,ali dosta zabavan mec sa nekoliko odlicnih sekvenci.Uzivao sam.
Seth Rolins-Logan Paul
Najbitnije,Seth je konacno dobio neki mec na PPV.Zanimljiv mec za gledanje,apsolutno ispravan pobednik.
Becky i penzionisane dive-Damage CTRL
Ovo me jedino nimalo nije interesovalo da gledam.Znalo se da ce Damage CTRL izgubiti i da ce ih predstaviti sto jadnije.Taj stable trebaju ugasiti,a Bayley da bezi iz ove kompanije.Apsolutno nije zasluzila ovakav tretman.
Rey Mysterio-Dominik
Dobar build up ovog father vs son feuda.Ulasci obojice su bili fenomenalni,pogotovo kad je krenulo "Viva la raza."Lep omaz Ediju.Mec je bio zabavan.Dom se vrlo dobro gradi kao heel,njega poraz nece ostetiti,a Rey je zasluzio WM trenutak i pobedu.
Rhea Ripley-Charlotte Flair
Sporiji pocetak,delovalo mi da cemo dobiti solidan mec,ali kad su ubacile u visu brzinu,dobili smo spektakl.Sigurno jedan od najboljih zenskih meceva u WWE u poslednjih par godina.Vrlo dobra hemija izmedju njih dve i apsolutno najbolja odluka da Rhea osvoji titulu.Malo je reci da sam uzivao u ovom mecu.
Pat McAfee-The Miz
Smece.Plus sutradan naduvani Snoop Dogg.Tesko smece.Miz nije zasluzio ovakav tretman.Nije on nikad bio tip koji ce raditi klasike,ali je vojnik te kompanije preko deceniju.Ne moras ga bas toliko upropastiti,nije on Heath Slater ili Curt Hawkins.
Owens,Zayn-The Usos
Jedna rec,klasik.Koliko near fallova,facijalnih ekspresija,svega,nisam mogao da sedim na stolici od uzbudjenja,plus publika koja je gorela.Po mom misljenju,a verovatno i vecine ljudi,najbolji mec na eventu ubedljivo.Vrlo mi je drago sto su main eventovali Owens i Zayn i nadam se da ce imati jak reign.
Night 2
Lesnar-Omos
Jos jedna dobra odluka za opener.Klasican Lesnar,suplexi i iscekivanje da li ce moci odraditi F5 na Omosu.
Women fatal four way tag team match
Solidan mec i nista vise.Dosta zanimljiv tag team mogu biti Ronda i Shayna.Videcemo sta im sleduje.
Gunther-Drew-Sheamus
Kakvu hemiju imaju medjusobno.Neverovatno.Sheamus koji dozivljava drugu mladost.Chopovi,prava tuca,rat.Jedina zamerka sto je Drew primio pin,trebao je Sheamus.Guntherov reign je odlican,vratio je kredibilitet IC tituli.
Bianca Belair-Asuka
Dobili smo dobar mec,s obzirom da je build up ovog feuda bio maltene nikakav,cisto da Asuka dobije priliku za titulu.Bianca postaje ozbiljno overpushana i svakako trebaju sto pre nekog izgraditi koji ce je poraziti na nekom od narednih PPV.
Egde vs Finn Balor
Steta.Taman su ubacili u drugu i mec je bio zavrsen,verovatno zbog bas gadne posekotine Finna.Onaj njegov skok sa kaveza je bio odlican spot.Naravno da je greska sto Finnu nisu dali tu pobedu.Edge-u ne treba,ali mora WWE da nesto zezne kao i sa jos jednim mecom na cardu.
Roman-Cody
Sa ovim mecom.Delovalo je da cemo dobiti klasik i verovatno bi bio da nije bilo onog finisha.Dalje ne zelim da komentarisem.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

Elite je napisao/la: 04 tra 2023, 15:31 Čuj najbolje WM šouove :lol:
Možda jedino ako misliš na Manije od 2011 na ovamo, a i tu kad se uporedi sa recimo WM 31, ovo je jadno. Izuzev mečeva za SD žensku titulu i IC titulu koje jesu bili odlični, sve ostalo mi je zaboravljivo.
Ja ne znam zašto uopšte gledaš WWE kad ti ništa ne valja?

Meni ako se nešto ne sviđa ja to ni ne gledam.
slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Elite »

KOMANIA je napisao/la: 04 tra 2023, 21:50
Elite je napisao/la: 04 tra 2023, 15:31 Čuj najbolje WM šouove :lol:
Možda jedino ako misliš na Manije od 2011 na ovamo, a i tu kad se uporedi sa recimo WM 31, ovo je jadno. Izuzev mečeva za SD žensku titulu i IC titulu koje jesu bili odlični, sve ostalo mi je zaboravljivo.
Ja ne znam zašto uopšte gledaš WWE kad ti ništa ne valja?

Meni ako se nešto ne sviđa ja to ni ne gledam.
Pa više i neću da gledam. Završio sam definitivno sa njima nakon ove gluposti od Manije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Maki »

Prema Wade Kelleru Vince je ubacio Codya u mainevent ali je Hunter odlučio da će izgubiti.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la crocop97 »

"Sad neću ni kako ja 'oću", Hunter kad je čuo da se Ćaća vraća
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 06 tra 2023, 19:57 Prema Wade Kelleru Vince je ubacio Codya u mainevent ali je Hunter odlučio da će izgubiti.
Hunter sigurno ne gotivi Cody-a posle svega.
Mislim da se on pitao za sve, ovaj verovatno ne bi uzeo ni RR, a ne bi ni onako pregazio Rollinsa.
Hunter bi verovatno dao Rollinsu da sruši Reignsa ili svakako nekom njegovom miljeniku koji je prošao kroz NXT, možda ne Zaynu, ali McIntyre-u recimo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Maki »

Zato ja kažem da se pretjeruje zbog Codyevog poraza i Vinceovog povratka. Codya je doveo Vince i Codyu je Vince dao tri vezane pobjede nad nekim kao što je Rollins. Veća tragedija je što Sami Zayn opet spada u midcard purgatory.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 06 tra 2023, 23:16 Zato ja kažem da se pretjeruje zbog Codyevog poraza i Vinceovog povratka. Codya je doveo Vince i Codyu je Vince dao tri vezane pobjede nad nekim kao što je Rollins. Veća tragedija je što Sami Zayn opet spada u midcard purgatory.
A pitanje je da li bi i Hunter dao Zaynu da sruši Reignsa.
Poznato je da je u NXT-u heelove bookirao bolje od faceova.
Po meni je McInytyre bio najbolja opcija.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Maki »

Ko zna. Možda i bi. Možda je to i planirao sad na WM ali je Vince ubacio Codya. Triple H je uvijek davao svojim faceovima velike trenutke samo ne reignove.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9107
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 06 tra 2023, 23:21 Ko zna. Možda i bi. Možda je to i planirao sad na WM ali je Vince ubacio Codya. Triple H je uvijek davao svojim faceovima velike trenutke samo ne reignove.
To da, a možda bi i ispravio neke greške iz prošlosti oko faceova.
Reigns je svakako Vinceov guy, Hunter bi sigurno kasnije Rollinsa i ostalu ekipu sa NXT-a stavio u prvi plan.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17891
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Hangman98 »

Rey Dom ocjena me iznenadila.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57884
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Sherpa »

imaš i dan dva

Lesnar vs. Omos: 3
Women’s 4-way Tag: 2.5
Gunther vs. McIntyre vs. Sheamus: 5
Asuka vs. Belair: 3.75
Miz vs. Snoop Dogg: 1
Bálor vs. Edge: 3.75
Reigns vs. Rhodes: 4.5

dvije petice u vikendu
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la TheViper »

Znaci po Daveu najbolja WM ikada. To sam i ja rekao kada je wrestling u pitanju.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Elite »

Dejv uzeo neku drogu izgleda :mrgreen:

Mislim ako mu je ovo bolje od WM 31 (one starije legendarne Manije da i ne spominjem) onda stvarno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24616
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: WrestleMania 39

Post Postao/la Maki »

Kontam da je ovo gledao samo po wrestling kvaliteti. Ranije WrestleManie nisu bile baš poznate po in ring klasicima.
Odgovori