Best of the Super Jr. 29

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12368
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Rio146 »

SwitchBlade je napisao/la: 19 tra 2022, 20:03
The A-Lister je napisao/la: 19 tra 2022, 15:35 Ubuduće koristi obrnutu psihologiju :)

Ja bih volio da Michael Oku bude ali mislim da su šanse za to male.
Šansa da se Darbs pojavi na BoSJ je ravna meni da smuvam Jade Cargill. Upravo sam jednim udarcem ubio dvije muhe. :mrgreen:
Dosta dugo nisam čuo bolju usporedbu 😂
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58316
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Sherpa »

Kad NJPW pita, imam osjećaj da je ovo već dogovoreno. on bi zbilja bio dobar dodatak da malo osvježi

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bia bi sjajan dodatak.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

On i Chris Bey nadam se
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »



Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58316
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Sherpa »

Prilično dobar lajnup. Osjetno bolji nego zadnja dva covid ristriktirana
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Super, točno šta je tribalo, i ostvarila mi se želja Wheelera u BoSJ-u :dance:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17788
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Austin i Yuta 🥶
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la SwitchBlade »

Konačno malo svježeg zraka, hvalim te Gedo. Jadan Yoots ako je Okada došao do dijela gdje se pridružuje BCC-u... Ne gine mu jedan opaki Rainmaker. :lol:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Baš me zanima ovaj El Lindeman kako će snaći. Isto sam dosta dobrih stvari čuo za Akiru ovoga iako ga nikad nisam gledao. Inače očekujem da Clark ima dosta dobar turnir.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ko god ode u turnir (bilo ovo ili G1) postane bog i batina hrvanja na kratki period, neka magija na djelu.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »

Markovic619 je napisao/la: 19 ožu 2022, 17:32 Moje želje: Dragon Lee, Bandido, Chris Bey.
0/3

Lee i Bandido nisu u turniru vjerovatno zbog AAA jer CMLL saradjuje sa NJPW-om, ali barem je Titan u turniru. Dok za Beya nisam siguran zasto nije dio turnira. Mozda ne zeli raditi u Japanu :?
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la azo »

Evo malo detaljnije pogledah line up i iskreno se nadam da bi mogli gurnuti SHOa konačno u ME junior divizije. Što se drugog bloka tiče dosta neizvjestan jedino mi se Despy čini kao neka logična opcija.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10408
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la Markovic619 »

Best of the Super Juniors 29 - Najava Bloka A
Ryusuke Taguchi

Kompanija: NJPW
Unit: Main Unit
Nastup: 19. (17. uzastopni)
Najbolji rezultat: Pobjednik (2012.)
Mogući skor: 4-5

Ryusuke Taguchi je trenutni IWGP Junior Heavyweight Tag Team šampion u timu Six or Nine sa Master Watom. Ovo će mu biti 17. uzastopni nastup. Veteran sa najviše iskustva u NJPW ringu iako nije najstariji. Osvajač BOSJ 19 turnira, dvostruki Junior Heavyweight šampion i sedmostruki Junior Heavyweight Tag Team šampion. Teško da će ove godine imati pozitivan skor.

YOH


Kompanija: NJPW
Unit: Chaos
Nastup: 5. (2. uzastopni)
Najbolji rezultat: Finale (2021.)
Mogući skor: 7-2

Otkako se vratio sa ekskurzije bio je u timu Roppongi 3K sa SHO-om. Bili su glavni dio Junior Heavyweight Tag Team divizije. Tri puta su uzastopno osvajali Junior Tag League dok su Tag Team titule osvajali pet puta. Dobitnik je WON nagradu za novajliju godine. Njihovo prijateljstvo je puklo prošle godine, kad je SHO turnao i pridružio se EVIL-ovom stableu. YOH je ove godine jedan od favorita za osvajanje. Prošle godine je izgubio u finalu od Hiromua.

Ace Austin


Kompanija: Impact Wrestling
Unit: /
Nastup: 1.
Najbolji rezultat: /
Mogući skor: 6-3

Jedva čekam vidjeti trenutnog X-Division šampiona u NJPW ringu. Posebno meč protiv Ishimorija, šampion protiv šampiona. Ima samo 25 godina, ovo mu je treći reign sa X-Division titulom. Maksimum šest pobjeda će imati.

Francesco Akira


Kompanija: NJPW
Unit: United Empire
Nastup: 1.
Najbolji rezultat: /
Mogući skor: 5-4

Francesco Akira je 22-godišnji Italijan iz Bergama koji ima već 7 godina iskustva. Prošle godine je osvojio AJPW Junior League i bio je Junior Heavyweight šampion. Prvi put se u NJPW ringu pojavio na Hyper Battleu u post match segmentu sa Desperadom i Ishimorijem. Meč protiv SHO-a prvog dana turnira će mu biti prvi NJPW meč. Nisam ga do sad gledao i ne znam šta da očekujem. Sigurno je budućnost Junior divizije.

Alex Zayne

Kompanija: Freelancer
Unit: /
Nastup: 1.
Najbolji rezultat: /
Mogući skor: 3-6

Definicija freelancera. Ove godine nastupao za 9 promocija, prošle 24, a 2019. je zabilježio barem jedan nastup u 29 različitih promocija. Nastupao je i za NJPW ali samo u Americi. Njega uopšte nisam očekivao u turniru. Gledao sam ga protiv Stricklanda i bio je dobar. Možda bi mogao dobiti Austina, pa da se feud nastavi u Impactu.

Taiji Ishimori

Kompanija: NJPW
Unit: Bullet Club
Nastup: 6. (5. uzastopni)
Najbolji rezultat: Finale (2018.)
Mogući skor: 7-2

Da nije osvojio titulu na Dontakuu, sigurno bi bio osvajač ovogodišnjeg BOSJ-a zbog trenutne situacije sa Clubom. Možda bi bilo bolje ali nije zanimljivije. Ishimori je dosta dugo nastupao za NOAH-u, tri puta osvajač GHC Junior Heavyweight titule (uz najduži reign ikada), šest puta osvajao Tag Team titule u istoj kompaniji. U Impactu je bio X-Division šampion, u AAA Tag Team šampion. I dolazimo do NJPW-a. Vratio se u kompaniju 2018. godine, od tad je osvojio Junior Heavyweight titulu tri puta, isto toliko puta bio tag team šampion ali nikad nije osvojio BOSJ. Evo mu prilike. Nisu velike šanse jer je trenutni šampion.

SHO

Kompanija: NJPW
Unit: House of Torture / Bullet Club
Nastup: 5. (5. uzastopni)
Najbolji rezultat: 6-3 skor (2020.)
Mogući skor: 6-3

Otkako se vratio sa ekskurzije bio je u timu Roppongi 3K sa YOH-om. Bili su glavni dio Junior Heavyweight Tag Team divizije. Tri puta su uzastopno osvajali Junior Tag League dok su Tag Team titule osvajali pet puta. Njihovo prijateljstvo je puklo prošle godine, kad je SHO turnao i pridružio se EVIL-ovom stableu. Biće zanimljivo vidjeti njegov meč protiv Ishimorija, jer bi BOSJ mogao biti početak feuda Bullet Cluba i House of Torturea, možda. Prošle godine je imao 6 pobjeda i 6 poraza, dok je prije dvije godine imao isti broj pobjeda ali manje poraza jer je bilo manje učesnika. Trenutno je 6-Man Tag Team šampion sa EVIL-om i Yujiro Takahashijem.

Clark Connors

Kompanija: NJPW
Unit: LA Dojo
Nastup: 1.
Najbolji rezultat: /
Mogući skor: 2-7

Ovo će mu biti prvi nastup u BOSJ-u i prvi put da ćemo ga vidjeti u Japanu u zadnje dvije godine. Zadnji nastup je imao na New Year Dashu 2020. U ove dvije godine najviše je nastupao na Strongu, kao i na indy sceni. Sigurno će upisati koju pobjedu, dok bi se možda mogao pridružiti nekom stableu (ako ostaje raditi u Japanu).

Hiromu Takahashi

Kompanija:
NJPW
Unit: Los Ingobernables de Japon
Nastup: 7. (3. uzastopni)
Najbolji rezultat: 3x Pobjednik (2018, 2020, 2021.)
Mogući skor: 7-2

Hiromu je osvojio zadnja tri BOSJ-a u kojima je učestvovao. Teško da će doći do 4. uzastopnog naslova, to bi bila užasna odluka. Uz to Ishimori je šampion što bi značilo još jedan njihov velik meč. Najviše me zanima njegov meč protiv Austina.

Yoshinobu Kanemaru

Kompanija: NJPW
Unit: Suzuki-gun
Nastup: 5. (2. uzastopni)
Najbolji rezultat: 4-3 skor (2017.)
Mogući skor: 3-6

Kanemaru je najstariji učesnik ovogodišnjeg turnira. Prije potpisa za NJPW, nastupao je za razne japanske promocije, najviše je uspjeha imao dok je bio član NOAH-e, sedam puta je osvajao GHC Junior Heavyweight titulu, 4 puta Tag Team titule. U NJPW-u je šest puta osvajao Tag Team titule, a prošle godine je osvojio Junior Tag League sa El Desperadom. Biće iznenadnjenje ako bude imao više od tri pobjede.

YOH, Hiromu, možda SHO. Mogući osvajači A bloka.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6715
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Best of the Super Jr. 29

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Odgovori