Prijedlozi tema za TOP 10 liste

Kockarnica, be the booker...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 20:59 Desila se revolucija drugo je što ti biraš koga voliš pa po tome sudiš o tituli.
Nema tu nikakve revolucije. Čak ni za standarde amerike. zato je gail kim na listi, jer njena uloga je enormna, ali ne u wwe nego tna danima.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Bukvalno 90 % promoa Godess Alexe je odlično.Bayley nije dosegla taj nivo vrijeđanjem Colea. S ovim sad gimmickom sad su joj promoi smeće ali svakome bi bili.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:16
Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 20:59 Desila se revolucija drugo je što ti biraš koga voliš pa po tome sudiš o tituli.
Nema tu nikakve revolucije. Čak ni za standarde amerike. zato je gail kim na listi, jer njena uloga je enormna, ali ne u wwe nego tna danima.
Dobro ne revolucija ali promjena da.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:18 Bukvalno 90 % promoa Godess Alexe je odlično.Bayley nije dosegla taj nivo vrijeđanjem Colea. S ovim sad gimmickom sad su joj promoi smeće ali svakome bi bili.
Ovim si potvrdio moju tezu da je Alexin "sjajni" mic work rezultat toga što su joj uvijek pisali da bude dominantna u promoima. Kad je to prestalo odjednom nema više "sjajnog" mic worka.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Sherpa »

Promjenu možeš pripisati svakome, bilo na bolje ili na lošije.

U svijetu gdje se danas traži barem neka kvaliteta u ringu, alexa je loša promjena
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Promjena je čisti PR i vjerovatno sa ciljem da se privuče Ronda kao mainstream ime. Kad Ronda jednom zauvijek ode a to ne vjerujem da će biti daleko u budućnosti polako će se i WWE vraćati na staro. Neće bukvalno biti Dive sa leptir pojasom (tu čast sada ima NJPW) jer je to loš PR u društvu kojem su ženska prava bitna ali će u svemu ostalom biti Dive. Mandy Rose, Tiffany, Lyons. Doći će ih još. Siguran sam u to..
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:20
Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:18 Bukvalno 90 % promoa Godess Alexe je odlično.Bayley nije dosegla taj nivo vrijeđanjem Colea. S ovim sad gimmickom sad su joj promoi smeće ali svakome bi bili.
Ovim si potvrdio moju tezu da je Alexin "sjajni" mic work rezultat toga što su joj uvijek pisali da bude dominantna u promoima. Kad je to prestalo odjednom nema više "sjajnog" mic worka.
Netačno, niko ne može biti toliko dobar Alexa bez obzira na materijal daj bilo kome njen materijal nije toliko dobar i uvjerljiv žena je rođena za to. Ako je gimmick retardiran niko ne može to popraviti.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:22 Promjenu možeš pripisati svakome, bilo na bolje ili na lošije.

U svijetu gdje se danas traži barem neka kvaliteta u ringu, alexa je loša promjena
Ne vrti se svijet oko Alexe ona 3 godina nije imala titulu. Kažem da je generalno uloga žena drugačija u odnosu na prethodni period.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Hangman98 »

Cini mi se da ce sljedeca lista biti bas krcata, obzirom na broj kvalitetnih djevojaka u Stardomu, TJPW. Marvelous itd. Utami ide sigurno, Iroha, Syuri, Miyu Yamashita, mozda i Shida ako je malo bolje bookaju, AZM, STK, Momo, Giulia... Ne znam kad ce se Mayu penzionisati, posto nije bas premlada za njihove standarde?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:29
Maki je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:20
Dynamite 7 je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:18 Bukvalno 90 % promoa Godess Alexe je odlično.Bayley nije dosegla taj nivo vrijeđanjem Colea. S ovim sad gimmickom sad su joj promoi smeće ali svakome bi bili.
Ovim si potvrdio moju tezu da je Alexin "sjajni" mic work rezultat toga što su joj uvijek pisali da bude dominantna u promoima. Kad je to prestalo odjednom nema više "sjajnog" mic worka.
Netačno, niko ne može biti toliko dobar Alexa bez obzira na materijal daj bilo kome njen materijal nije toliko dobar i uvjerljiv žena je rođena za to. Ako je gimmick retardiran niko ne može to popraviti.
Pogoduješ Alexi. Kad je materijal dobar to je do njenog umijeća kad je materijal loš onda nije do nje već do gimmicka. Pravi mic worker se ne dokazuje na dobrom materijalu već na lošem.
Hangman98 je napisao/la: 03 ožu 2022, 22:32 Cini mi se da ce sljedeca lista biti bas krcata, obzirom na broj kvalitetnih djevojaka u Stardomu, TJPW. Marvelous itd. Utami ide sigurno, Iroha, Syuri, Miyu Yamashita, mozda i Shida ako je malo bolje bookaju, AZM, STK, Momo, Giulia... Ne znam kad ce se Mayu penzionisati, posto nije bas premlada za njihove standarde?
Mislim da je Mayu ovo zadnja čitava godina koju će odraditi ali nikad se ne zna. Tsukka ima 39 msm pa idalje hrva.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Hangman98 »

Kad bi je poceli ozbiljnije koristiti Kris Statlander bi se mogla naci na listi za 10 godina.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kad je materijal previše loš NIKO to ne može izvući. I druge su dobijale dobar materijal pa nisu toliko dobre kao Alexa.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Maki »

Da ne idemo u krug i da se vratimo na temu. Za upad u top 10 potreban je i neki uticaj. Kakav je uticaj Alexa ostavila na scenu?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17579
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Dynamite 7 »

Jedna od najuspješnijih žena u WWE-u i popularna je ima puno fanova (van foruma naravno).
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 18016
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: TOP 10 najboljih hrvačica proteklog desetljeća

Post Postao/la Hangman98 »

Zasto se pravimo da je Alexa zenski The Rock promo vjestina. Djevojka je rekla da je svoj gimmick pokupila iz skole gledajuci bratty cure iz svog razreda i tu ulogu odradjuje dobro na mikrofonu i nista van toga. Jednodimenzijalan karakter koji radi dobro kad mu napises da gleda sve ostale sa visine uz veliku dozu arogancije. Odi u srednju skolu nacices brdo takvih djevojaka, ne vidim nista u tome kao nevjerovatan mic work.
slika
Odgovori