NXT WarGames 2021

Za WWE događaje koji su iza nas

Vaša ocena za ovaj PPV?

Anketa je završila: 13 pro 2021, 19:09.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
0
Nema glasova.
4
3
100%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 3

Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

Po uzoru na Hangmana danas cu objaviti svoju recenziju ovog PPV
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Hangman98 »

Muski mec, za razliku od zenskog, jako dobar. Svi su imali svoj spot tako da niko nije izgledao lose. Rekao bih pristojan ispracaj Gragana. Bron ostao zadnji stajati, pametno bookovanje jer u njemu vide next big thing sto i jeste ispravan pravac, makar u ovakvom formatu NXT-a. Nisam zazalio sto sam pogledao, kao sto sam i ocekivao, nema taj feel Takeovera kao prije, ali aposlutno se moze pogledati (pogotovo kad samo odlgedas War Games meceve i ovo u sredini preskocis hihi :D ).
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Hangman98 »

I da, povratak Dextera Lumisa i palac gore za Gargana stole the show :lol: :handgestures-thumbupright:
Spoiler
slika
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

Moja recenzija 😉 ;

Vrhunac ovog PPV su definitivno pobjeda Bron Breakkera I povratak Dextera Lumisa. Zasto taj covjek nije na glavnom rosteru nikad mi nece biti jasno. Ali da krenemo ispocetka.

Imperium vs. Kyle O'Reilly i Von Wagner (NXT Tag Titles):Nisam imao prevelika ocekivanja od ovog meca jer objektivno jedini legitiman hrvac je Von Wagner. Podsjeca me na Edge-a bez karizme 😉 i mic skills su mu uzasni ali ima fizikalije sto je najbitnije. Ovaj mec je bio sasvim solidan showcase za njega, Imperium je dominirao sve do momenta kada je on usao. Njegovim ulaskom opao je tempo meca sto je normalno kad se uzme u obzir da su do tog momenta u ringu bila tri vanilla midgeta koji su razmijenjivali poteze zbog kojih bi u stvarnom zivotu odavno zavrsili u bolnici. Negovi potezi iako mozda malo tipicni za jednog big man su unijeli prijeko potrebnu dozu realnosti. Povratkom KOR u ring je znacio kraj svim nadanjima o pobjedi. Zasluzena pobjeda Imperiuma koji su me pozitivno iznenadili 😉 ovo je prvi put da sam ih gledao i nisu los tim. Von Wagner je zvijer. Ocjena 3/5

Cameron Grimes vs. Duke Hudson
Svi znaju za moju mrznju prema vanilla midgetima ali Cameron Grimes me kupio za sva vremena. Kada sam ponovo poceo pratiti wrestling on je bio mlada nada Impact wrestling. Kada na rosteru imas takve gromade kao sto su Lashley, Ethan Carter, Drew Galloway, Eli Drake a uspijes svojom karizmom skrenuti paznju na sebe e onda znas da si poseban. Zabavan mec meni najdrazi na ovom PPV. Pobjedio je pravi covjek. Necu uopste analizirati njihove poteze jer se ovakvi mecevi ne gledaju zbog toga. Tople preporuke da ga pogledate. Ocjena 5/5 za zabavu a in ring wrestling 2,5/5

Roderick Strong vs. Joe Gacy (Cruiserweight Championship)
Kada sam prvi put vidio Joe Gacya pomislio sam Boze pa ovo je novi Paul Heyman cak su i slicne konstitucije a onda su ga spojili sa Harlandom. Nikad necu moci shvatiti zasto su mu promijenili ime pa Parker Bordeaux ne moze bolje od tog a jos su ga i osisali. Nadam se da ga nece upropastiti, ovakav potencijal se dugo nije pojavio. Ali nebitno da se vratimo ovom mecu. Roderick Strong ima opravdano reputaciju ponajboljeg in ring hrvaca danasnjice ali ovaj mec je bio prosjecan u najboljem slucaju. Gacy je pokusao koristiti svoju konstituciju da dominira omalenog Stronga ali osim jednog traljavo izvrsenog powerbomba i dive-a preko konopaca nista znacajno nije uradio. Sve najljepse poteze je ocekivano izveo Strong. Za mene je pobjeda Stronga najvece iznenadjenje veceri. Pricamo o novoj eri NXT a jedan od najboljih novih hrvaca izgubi clean na sred ring. Biti ce zanimljivo pratiti kako ce se Gacy oporaviti nakon ovog poraza. Ocjena 2/5

Women's WarGames Match
Iskreno ne znam ni sta se desavalo u ovom mecu jer sam sve vrijeme gledao u Mandy Rose i njene obline a ona je nazalost posljednja usla u ring. Zakljucan u kavezu sa njom e tu bi mogao provesti vjecnost. Ta zena je andjeo 🤩 Nadam se da je forsiranje jedne takve ljepotice znak da su napokon shvatili da je vrijeme gabora ko Ruby Soho, Nia Jax proslo i da ce zene forsirati prema njihovom izgledu i karizmi a ne in ring sposobnostima i drugim woke glupostima. Mec ce ostati neocijenjen a Mandy je cista desetka.


Men's WarGames Match

Zbog ovakvih gimmick meceva sam ponovo postao fan wrestlinga, jos kad tome dodas da je u ringu bio jedan od najboljih hrvaca koji se pojavio u posljednjih desetak godina uzitak je jos veci. 3 od 5 mojih najdrazih hrvaca su bili sudionici ovog meca Bron Breakker, LA Knight i naravno Dexter Lumis. Za ljubitelje vanilla midgeta je poseban uzitak bio gledati Johnny Wrestlinga i Ciampu zajedno u ringu vjerovatno posljednji put u njegovoj karijeru. Sta vide u njima nikad mi nece biti jasno. Pobjednik je bio ocekivan, Bron nije trebao izgubiti ni mec za titulu protiv Ciampe ali Boze moj. Detaljniju analizu cu napraviti tek nakon sto ponovo pogledam ovaj mec. Stay tuned
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maki »

E vidiš praviš jednu veliku grešku jer povezuješ izgled sa harizmom.
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

Maki je napisao/la: 06 pro 2021, 16:27 E vidiš praviš jednu veliku grešku jer povezuješ izgled sa harizmom.
Moguce 😉 sta cu kad sam vizualni tip
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maki »

Ali šta je svrha ženskog wrestlinga ako je in ring sposobnost "woke glupost"? Ako je svrha samo da izgledaju lijepo imaš modne revije ili instagram. Ne wrestling kompanije.
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

Maki je napisao/la: 06 pro 2021, 16:32 Ali šta je svrha ženskog wrestlinga ako je in ring sposobnost "woke glupost"? Ako je svrha samo da izgledaju lijepo imaš modne revije ili instagram. Ne wrestling kompanije.
Ne kazem da trebaju gurati zene ko Eve Marie ali mora biti solidna u ring i uz prirodnu ljepotu to je dovoljno. Mandy Rose je najbolji primjer. Bolje lijepa a da zna uraditi 5 poteza u ringu nego da izgleda ko Ruby Soho a da je odlicna u ringu. Jednu mozes slati na talk show da ti prezentuje titulu a druge se stidis.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maki »

Mandy Rose je upravo suprotno. Najgori primjer. Jer njena jedina kvaliteta je izgled. I zato je pushana. Imala je ranije neku harizmu i karakter tokom priče sa Otisom i feuda sa Sonyom ali sad je sve to nestalo. Sad je u generičnim "mi smo zgodne" stableu. To je sramota za NXT.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maridius98 »

In ring sposobnosti su ti woke ili misliš da su Ruby forsirali jer je lezbejka? Malo si zatvoren u prethodnu epohu prijatelju.
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:44 In ring sposobnosti su ti woke ili misliš da su Ruby forsirali jer je lezbejka? Malo si zatvoren u prethodnu epohu prijatelju.
Za zene da, ko gleda zenske meceve zbog in ring gluposti. Ne zove se bez razloga World wrestling entertainment taj segment zabave je najbitniji. Ne znam jesi li gledao smoke show Scarlett Bordeaux tako trebaju koristiti zene, moje misljenje mozda grijesim.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Grimes nije vanilla midget. Čovjek je nenormalno karizmatičan
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maki »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:49
Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:44 In ring sposobnosti su ti woke ili misliš da su Ruby forsirali jer je lezbejka? Malo si zatvoren u prethodnu epohu prijatelju.
Za zene da, ko gleda zenske meceve zbog in ring gluposti. Ne zove se bez razloga World wrestling entertainment taj segment zabave je najbitniji. Ne znam jesi li gledao smoke show Scarlett Bordeaux tako trebaju koristiti zene, moje misljenje mozda grijesim.
Mnogi gledaju žene radi in ring kvaliteta. Nije više Attitude Era. Čak je i WWE odigrao taj angle Women's evolucije gdje su primorani da žene predstavljaju kao više od eye candya.
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Ec3 »

The A-Lister je napisao/la: 06 pro 2021, 16:49 Grimes nije vanilla midget. Čovjek je nenormalno karizmatičan
To sam i napisao... Pratim ga jos od kad je bio u Impact wrestling kao Trevor Lee. Jako karizmatican, dobar u ring a ovaj njegov gimmick je bas zabavan. Steta sto zbog izgleda nikad nece biti shvacen ozbiljno.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maridius98 »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:49
Maridius98 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:44 In ring sposobnosti su ti woke ili misliš da su Ruby forsirali jer je lezbejka? Malo si zatvoren u prethodnu epohu prijatelju.
Za zene da, ko gleda zenske meceve zbog in ring gluposti. Ne zove se bez razloga World wrestling entertainment taj segment zabave je najbitniji. Ne znam jesi li gledao smoke show Scarlett Bordeaux tako trebaju koristiti zene, moje misljenje mozda grijesim.
Smoke show je bio meta i zato je bio zabavan. Entertainement ne može i ne treba da znači da sve žene treba da budu eye candy.
slika
Odgovori