AZM

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AZM

Post Postao/la Maki »



Solidan reign ali ono radije bih je gledao više na cardu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17892
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Hangman98 »

U Japanu je bas tesko da upadnes u taj sektor 'odabranih', nekad malo pretjeruju vremenski s' tim, a kad upadnes onda te overpushaju ala Okada. Fino bi bilo da naprave neki brzi build ka njenoj main event afirmaciji, pa je onda opet vrati u upper midcard.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Rio146 »

GG za nju, al treba uletit u main event već jednom
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AZM

Post Postao/la Maki »

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Rio146 »

Loša odluka.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Sherpa »

Kazat tako nešto klinki od 14 godina...

Iako je sigurno izvučeno iz konteksta

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AZM

Post Postao/la Maki »

Nije izvučeno iz konteksta. Od 70ih joshi wrestling pokušava biti sličan idol kulturi a tu se izgled, mladolikost i "nevinost" visoko cijene. Zato je AJW imao pravilo da se sa 25 penzioniše a Marigold traži neudane. I vjerujem da AZM ne odgovara tom nekom idolskom idealu ljepote što je suštinski nebitno za kečere. AZM je vrhunska kečerka i bez idolskog izgleda. Ali da ju je to sputavalo u karijeru jeste. I vjv je još uvijek sputava.

Ali sa druge strane Ogawa je uprkos ovom komentaru dao AZM priliku da se pokaže u Stardomu. Nikada je nije pushao u mainevent i davao priliku za glavne pojaseve ali joj je dao priliku u High Speed diviziji i da to nije uradio ne bi je ni AEW primjetio tako da nema smisla satanizovati Ogawu ovdje jer da nije bilo njegovih booking odluka AZM ne bi ni prismrdila AEWu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Sherpa »

No on je taj koji ima (i imao je) priliku mjenjati kulturu joshi hrvanja.

I da nitko normalan to ne bi smio reći 14to godišnjakinji. Nego je tretirati po tome koliko je dobra. Meni u toj priči aew nije važan, samo to da takva kultura nije ok. (Uključujući i idol kulturu)
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la crocop97 »

Najgore je što nije to samo dio joshi kulture nego su Japanci općenito problematični s tim
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Sherpa »

Još kad dodaš koliko problema imaju sa natalitetom, ili oni njihovi klubovi di plaćaš da ti netko bude dečko / cura za tu večer, al više u smislu pratnje na koju trošiš puno para.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AZM

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 19 tra 2024, 09:15 No on je taj koji ima (i imao je) priliku mjenjati kulturu joshi hrvanja.

I da nitko normalan to ne bi smio reći 14to godišnjakinji. Nego je tretirati po tome koliko je dobra. Meni u toj priči aew nije važan, samo to da takva kultura nije ok. (Uključujući i idol kulturu)
Ogawa je jedan od onih koji je gurao joshi wrestling u tom smjeru. Slažem se da je nenormalno.
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Elite »

Svaka kultura ima drugačiji sistem vrednosti i treba to razumeti. Da li je to nenormalno? Sa stanovišta nas koji smo okrenuti zapadnim vrednostima, da apsolutno. No sa njihovog ugla gledanja je normalno. I meni je nenormalno da žene pokrivaju lice, dok je muslimanima nenormalno da se šetaju polugole. Opet, ko od nas je dovoljno kompetentan da određuje šta od svega toga je zaista normalno a šta nije.

Što se tiče plaćanja pratnje, nemam ništa protiv toga kao ni protiv prostitucije. Svako ima pravo da odlučuje na koji način će zarađivati novac dokle god time ne ugrožava nikog drugog.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AZM

Post Postao/la Maki »

Ali je limitirajuće za wrestling. AJW je imao tu idol notu ali ni blizu kao danas. Da kečerke poput Bull Nakano, Aje Kong, Akire Hokuto ili jedne Chiguse Nagayo koja je u top 5 najpopularnijih kečera oba pola ikad danas kreću ne bi prošle zbog izgleda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AZM

Post Postao/la Sherpa »

Na sve što si naveo dodaj samo da te izgled neće dovesti daleko. Samo naporan rad i treniranje. izgled će ti pomoći, svakako. Ali uz sve drugo što ti je potrebno za uspjeh, to je zadnja stavka.
slika
Odgovori