Crown Jewel 2021

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori

Vaša ocena za ovaj PPV?

Anketa je završila: 30 lis 2021, 11:55.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
1
25%
4
3
75%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 4

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meč sam po sebi okej, čudan kraj. Ovaj feud se definitivno nastavlja. Show bolji od svih saudijskih dosad zajedno.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la HunterDX »

Čakbi imalo smisla da imaju meč baš u periodu kada Roman treba da ga pretekne po broju dana kao šampion, da tu napeave neku dramu.
Svakako mi je drago što je Roman ostao šampion.
Ovaj show je bio bolji od većine njihovih PPV-a.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Usosi. The Elite. Bullet Club. Presveto trojstvo overbookinga.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

Ko je trebao pobjediti pobjedio je. Meni dosta.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Napokon završio gledanje. Za početak moram napomenuti da mi je termin baš odgovarao (Hvala Arapima :mrgreen: ).
The Usos vs Hurt Business- Nebitan meč ovo je bilo totalno nasumično. OK sam sa pobjedom Usosa.
Edge vs Seth Rollins- Zabavan meč bilo je jako zanimljivih poteza. Zamjerke su mi što je bio predug i upitan izbor pobjednika. Po meni je ono kad je Seth obmotao lanac oko čizme bio idealan trenutak da završi meč stompom i pobjedi. Ovako je gubio na 2 PPV-a od Edgea i ona pobjeda sa Smackdowna je nebitna.
Mansoor vs Mustafa Ali- Zabavnih par minutai i očekivana pobjeda Mansoora. Stojim iza toga da mi je Ali bolji kao face.
RK-Bro vs AJ Styles i Omos- Nije loš meč ali mi se nije puno razlikovao od klasičnog RAW meča. Problem je što je AJ opet ispao nesposobni idiot i krivac za poraz. Omos je bookiran kao Superman i skoro nikad ne bude pinovan. AJ je nesposoban bez njega i uvijek bude pinovan.
Zelina Vega vs Doudrop- S obzirom na izbor finalistkinja i njihovu težinu borba je tekla očekivano bila je kao igra mačke i miša. Zelina je meni simpatična i drago mi je što je napravila nešto u karijeri, ali po meni nema neki kvalitet u ringu i možda je mogao uzeti neko drugi. Ipak neću se žaliti neka uživa.
Goldberg vs Bobby Lashley- Malo duži meč za Goldbergove standarde,s obzirom na to da nema titule očekivao sam pobjedu Goldberga. Sami poraz Lashleya je tragedija za njega,ali ono kad su Cedric i Shelton došli da mu pomognu sa kendo štapovima i Goldberg ih sam svu trojicu goloruk prebio je bilo bespotrebno i jadno. HB je od ujedinjenja parodija nema ništa od njih, pitanje je šta će dalje sa Lashleyem.
Finn Balor vs Xavier Woods- Solidan meč očekivano od njih dvojice,malo me iznenadila Xavierova pobjeda. Imali smo Kofimaniu,Big E je sad WWE Champion pa neka je i Woods nešto napravio (naravno ni blizu tome) ali mi je svejedno bilo lijepo vidjeti.
Big E vs Drew Mcintyre- Ovaj meč mi nije sjeo pogotovo početak,kasnije je bilo nešto zanimljivije ali sam svejedno stalno gledao na sat. Poslije onog Claymorea sam pretrnuo od straha. Ipak na kraju Big Ending i veliko olakšanje.
Becky Lynch vs Bianca Belair vs Sasha Banks- Bilo je zanimljivih momenata ( po meni najčešće Sashinom zaslugom),ali problem ovog meča je što se vidjelo iz aviona da je Banks tu da primi pin od Lynch. I onda nisam imao nimalo napetosti, nikad mi neće biti jasno šta vide u Becky meni je ta žena sinonim za dosadu.
Roman Reigns vs Brock Lesbar- DAAAAAAAAAAA !!! Drag mi je Lesnar i prije par godina sam navijao za njega protiv Romana,ali jedan je Tribal Chief. Meč je meni sjeo kao kec na deset. Čista fantazija,kraj mi je takođe maestralan Heymanova neodlučnost i napokon dobro iskorištena pomoć Usosa da ne ispadnu idioti. Što je najbolje (bar za mene) kraj otvara vrata za nastavak feuda.
Sveukupno zadovoljan sam showom bilo je nekih zamjerki,ali većinom mi nije bilo dosadno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Dalmatian »

Evo i ja napokon ogledao cijeli show
Drago mi je da su Usosi dobili HB koji su i ovako za kurac glupost je šta su se uopće ujedinili,jako nebitan meč.

Edge-Seth uživao sam,iako su mi njih dvojica osobno jako dragi kao wrestleri ipak mi je žao što edge ima dvije pobjede,ono za summerslam mi je još ok što je Edge pobijedio,al ovo mi nikako ne paše,al svaka čast Edgeu pa lik ima 48 godina i imati takav meč,al predugo je trajao,nisam očekivao head stomp na Rollinsu
Onaj lanac oko noge Rollinsa je bio mrak i to je trebao biti head stomp i pobjeda Rollinsa i kraj meča,ovako je Edge reagirao na vrijeme,sve u svemu dobar meč,izbor loš.

Mansoor-Mustafa Ali očekivana pobjeda mansoora lak mi je mansoor draži nego Ali,vidim kad je na kraju završio meč došao neki lik taliban šta trenira karate i kickautao Alija to mi bilo fora nakon što je nakon završetka meča frustrirani Ali napao Mansoora.

RK-Bro-Aj Styles and Omos(ja ga zovem Lukaku baca mi na njega)
Onaj ulazak Riddlea s devom je epski,solidan meč,no kako reče Dynamite Aj uvijek ispadne idiot,onaj Omos Superman,no najbitnije RK-Bro su obranili titulu.

Zelina Vega-Doudrop-opet ću se složiti s Dynamiteom kao u prethodnom meču mislim na muški Raw tag team champion meč,ništa specijalan meč po kilaži trebala ju je Doudrop satrat,a već neke tri godine pratim Zelinu stvarno nije baš dobra u ringu,puno bolja je na micu,no bar nek ima krunu,jer glavne titule nikad neće vidi,a bome ni tag titule

Finn Balor vs Xavier Woods-ok meč čak sam i u sebi prije početka meča priželjkivao pobjedu Woodsa(navijao sam za njega draži mi je od Balora)kad za razliku od svojih uspješnih kolega nikad nije osvojio bar midcard titulu United states titulu ili intercontinental pojas,barem nešto,mislim da će biti dobar king,bolji od Nakamure i Happy Corbina.Balor nek napada Midcard titulu.


Goldberg-The All Mighty Bobby Lashley-ovo je parodija od meča,pa svaki put kad Bobby napadne Goldberga,mislim da Goldberg umire.
Preretardiran izbor pobjednika,još kad je HB došao pomoći Lashleyu s kendo štapovima ćelavi polupokretni 55 godišnjak ih riješi ko Steven Seagal,mogu samo reći The powerless Bobby Lashley,a bio je donedavno World champion.


Big e vs Drew McIntyre taj meč mi je bio nebitan iako se radi o World tituli,znao sam da ovo dobiva Big-e,jer Drew je na Smackdownu,no ne izgleda mi Big E baš jako s World titulom gledajući meč,Drew izgleda jače,ako Big-e bude držao titulu duže od sto dana može bit zadovoljan.

Lynch vs Belair vs Banks nisam htio gledati samo odgledao kraj,čujem govorite dobar meč,al stvarno sam izgubio volju gledati te mečeve nakon summerslama.

Roman Reings vs Brock Lesnar-meni je meč bio odličan kao i svaki prijašnji Romanov meč otkako je Universal champion,ono njegovo držanje ruku na konopcima da izbjegne suplex od Brocka je genijalno,nije do kraja prodao F5 od Lesnara,noge su mu bile pale bočno,to mi nije promaklo,al skoro svaki Romanov meč sudac nastrada pa se onda ubace Usosi,tako su se pojavili i sad i zajedno kickautali Brocka Lesnara,onda Roman udari Brocka titulom po glavi i kraj,i jako mi se svidio kraj,i ona Heymanova dvojbenost,meč je i više nego ispunio očekivanja,po kraju meča vidim da bi ovo mogao bit nastavak feuda,stvarno neznam tko može zaustaviti ovakvog Romana,jedino da si jak i da pored sebe imaš dva pomoćnika kao Roman,jedino tako
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meni je main event dobar. I to je to, ništa posebno. Mada je bilo par fora stvari. A kraj je čudan, nije mi baš sjeo. Al bar je Roman dobio.

Edge vs Seth je bilo odlično. Ajmo reć prvi feud u dugo vremena za koji se može diskutirati da je zaslužio HIAC.

Ocjene:

Edge vs Seth ****¼
Mansoor vs Ali ***¼
RKBro vs Styles i Omos ***
Vega vs Doudrop **
Goldberg vs Lashley **¾
Big E vs Drew ****
Triple Threat ****
Brock vs Roman ***¼
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

Jedino mi se ne sviđa što se feud sa Lesnarom vjv nastavlja a samim tim i šanse da Lesnar uzme pojas.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 21 lis 2021, 19:49
The A-Lister je napisao/la: 21 lis 2021, 19:46 Zelina osvojila. Bile su tri četiri bolje opcije al ok, ionako nebitan turnir.
al glavno da nije imala meč na 20 godina 9/11. Kada je imala i novu opremu za obljetnicu smrti oca.
A turnir je osvojila u državi koja joj je ubila oca.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ako nekog zanima :)

HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 22 lis 2021, 07:50 Jedino mi se ne sviđa što se feud sa Lesnarom vjv nastavlja a samim tim i šanse da Lesnar uzme pojas.
Zašto? Mladi Goldberg dobija push, taman da gledamo njega i Lesnara na WM.
Šala na stranu, ima dmisla da se ovo nastavi, treba ovo izdramatizovati do maksimuma.

I jako je žalosno što je Lashley onako poražen. Čak su se Čeda i Bole pojavili da mu pomognu, da prikažu Goldberga kao mašinu, dno i tuga. Gde su sada oni koji su bili srećni što je HB obnovljen?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

Lashley je već dobio Goldberga. Žao mi je ali ako WWE već insistira na vraćanju Goldberga svako malo onda Berg nešto mora i pobjediti inače pobjede nad njim ne znače ništa. A ovo je bilo savršeno za to. Nema titule u igri, a Lashley već ima pobjedu pa neće biti pokopan. Ne znam zašto se bunite što su Cedric i Shelton poniženi ovdje kad je njih Lashley već davno ponizio i dobio ih 2 na 1. Krivica je na bookingu Lashleya a ne Goldberga. Reformisanje HBa nema nikakvog smisla. Veće je poniženje za Cedrica i Sheltona što opet rade za čovjeka koji ih je odbacio čim mu je krenulo nego što ih je Goldberg isprebijao. Na sljedećem Saudija showu trebamo vidjeti Goldbega protiv Tribal Chiefa jer je to jedan dug koji TChief nije naplatio.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17337
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Taj se meč nikad nije trebao desit. Zgazili su Fienda ubog tog meča. A ionako ne želim gledati, meni to nikad nije bio dream match.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Crown Jewel 2021

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 22 lis 2021, 08:47 Taj se meč nikad nije trebao desit. Zgazili su Fienda ubog tog meča. A ionako ne želim gledati, meni to nikad nije bio dream match.
Slažem se. Ali se desilo. Tj. postavljen je meč. Korona se uplela.
Odgovori