Tokyo Joshi Pro Wrestling

Puro i Lucha na jednom mjestu
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jesu Akki i Brookes standardni engleski komentatori za TJPW? Vidia sam ih kad sam gleda onaj meč šta si preporučia i ima mark out moment.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Premjestiću review ovdje jer je početak nove stranice.

slika
TJPW ALL RISE '21 - 25.11.2021.

Jej engleski komentatori.

Uh engleski komentatori.

Up Up Girls su tako čudan stable. One su kao idoli i pjevaju na početku svakog showa ali dok je Raku recimo prikladna u toj ulozi Hikari odudara toliko.

slika
Moka Miyamoto/Marika Kobashi vs Arisu Endo/Suzume
Kao što sam i mislio dobro je bilo zbog AriSuzu. Nakon početnih izmjena Arisu se našla na 2 na 1 udaru ali ništa specijalno. Chopovi, Kickovi, Bodyslamovi. Kad je Suzume konačno ušla tad je postalo dobro. Izubijala je Dropkickovima, lupila Diving Crossbody. Bilo je i submission igre. Kobashi je zaključala Arisu u Guillotine, ova joj vratila Camel Clutchom. Arisu je imala i predivan Kneedrop nad Kobashi. Suzume je pucala i Bulldoge, Springboard Facebuster. Jedina pamtljiva stvar od Moke je bila jedna blokada Puncha koja je bila malo čudna i podsjetila me na kung fu filmove. Wtf znam ali eto mozak mi je čudan. Na kraju je Marika nakon stvarno lijepog Shiranuia u DDT uzela pobjedu. Openeri u Japanu nisu kao u Americi da odmah zapale publiku pa je ovo i okej bilo.
6/10

slika
Yuki Aino/Raku/Pom Harajuku vs Nao Kakuta/Mahiro Kiryu/Haruna Neko
Bolje nego sam očekivao. Mogu toliko reći. Bilo je komedije koja je bila cringy. Tipa na početku je Neko bila isuviše kawaii za Aino koja ju je htjela zagrliti ali je onda ova nju ogrebala po licu. Pa je onda bilo comedy dijelova sa Raku. Ali onda je mesija ovog meča Nao Kakuta ušla u igru i raspalila po Raku prebrutalnim Strikeovima. Aino je onda ušla i imala pravu wrestling sekvencu sa Kakutom. Prvo su triple teamale na njoj pa je Aino pogodila Senton i zaključala Full Senton. U većem dijelu ostatka meča legalna je bila Pom "za koju je Alexa Bliss Mitsuharu Misawa". Ali srećom znali su da je najbolje da ona samo sella i bilo je kul koliko su je razbijali. Kiryu joj zaključala Boston Crab, lupila "Superman Punch", roknula je Side Slamom iz trka, pred kraj je Aino Kakutu riješila Gutwrench Suplexom a Neko je lijepim Codebreakerom nad Pom odnijela pobjedu. Otprilike isto kao prvi meč ali ipak sam očekivao manje pa je onda dobro što sam dobio više.
6/10

slika
Hyper Misao vs Yuki Kamifuku
Ajme........
Prvo sam mislio biće glupost jer su bile kerefeke koje sam predvidio. Kamiyu je predložila da umjesto da hrvaju igraju kviz i ko pogodi 3 pitanja dobija. Činilo mi se kao glupost ali kad sam vidio bilo mi je jasno da će ovo biti 10/10. Svako pitanje je bilo pitanje iz Kamiyunog privatnog života koje Misao nije mogla znati ali je idalje srčano probala odgovarati. I na kraju kad je skontala da će je screwati Kamiyu je odlučila da joj se ipak hrva i uhvatila je u roll up. Mislim da odavno nisam više mrzio nekog heela nego Kamiyu ovdje. Misao se vratila i lupala je glavom od sto pa joj je lomila ruku i spucala joj lijep DDT. Kamiyu se vratila Hurricanranom u Facebusterom ali je onda Misao posložila na apron. I naravno Kamiyu je onda varala i alkoholnim sprejom našpricala Misao u oči. No srećom Misao je i kod sebe imala sprej pa je vratila istom mjerom. Onda su se sprejale u oči dok nisu obje pale. Sudija je to no sellao ali neka je. U bilo kojoj drugoj situaciji bih pizdio što nije DQ ali mislim da bih ušao u ekran i napao sudiju da je DQao Misao. Ali avaj nesreća. Strašna nesreća. Kamiyu se uspjela dokopati sa oba spreja i sa oba sprejati Misao i onda je roll upala za pobjedu. Boo boo boooooooooooooooo.
0/10 za rezultat.
10/10

slika
Shoko Nakajima vs Nodoka Tenma
Ja ne vjerujem da je 16 minuta prošlo ovako brzo. Koja jebena mečina. Nemam riječi da opišem ali ću probati. Odmah je Shoko krenula furiozno kad je iz Headscissorsa preokrenula u Crab pa se zabila Suicide Diveom na ringside i odradila prelijep Flip preko konopaca. Tenma se vratila Splashom i zaključala Headscissorse pa je uslijedio i Backbreaker. Shoko je dobila priliku kad Tenma promašila Diving Splash. Shoko je uspjela Suplexati Tenmu ali je zauzvrat dobila Fallaway Slam. U nastavku smo dobili izmjenu puncheva, Shoko je uspjela pogoditi 619 ali je Tenma onda dočekala u Pop Up i Samoan Drop. Tenma je probala svoj finisher Kilsswitch ali je Shoko opet dočekala u stilu Hurricanranom i na kraju prelijep Diving Senton za kraj. Mečina. Cijeli meč je bio furiozna akcija. Sjajno.
10/10

slika
Rika Tatsumi vs Yuki Arai
90% meča je bila klasična postavka gdje je Rika veteran a Yuki rookie i veteran dominira ali i rookie ponekad iznenadi. Tako je i ovdje počelo kad je Arai uspjela Bodyslammati Riku ali je vrlo brzo Rika Hip Attackovima, Elbow Dropom i fokusiranjem na nogu preuzela čvrsto dominaciju. Lijep submission kad je zaključala Arai noge i provukla se u Crossface. Arai je opet dobila svoj trenutak kad je Rika nije ozbiljno shvatila i pozvala je da je udari ali ju je ova onda pukla svom snagom. Riku je to razljutilo i uzvratila je nogom ali je popila Bodyslam i Big Boot. No jedan Dragon Screw i Figure Four kasnije i Rika je opet bila u poziciji dominacije. Čak je razbila Yuki nogu od ringpost i zaključala tamo submission. No stretch je promijenio stvari jer je bio veoma izjednačen i baš je postalo zanimljivo. Yuki je out of nowhere napravila Crucifix Pin i zaključala Sleeper koji su komentatori, koji su kako je show odmicao postajali sve bolji, sellali kao najveću stvar ikad. Čak i kad se Rika vratila popila je Axe Kick kojim ju je Yuki srušila sa konopaca. No na kraju Dragon Screw i Figure Four i Arai predaje. Očekivan rezultat ali je meč zaista zadovoljio.
8/10

slika
Hikari Noa (c) vs Miu Watanabe - International Princess Championship
Mečina. Od samog početka obje su imale strategije: Watanabe ide na snagu, Hikari ide na Dropkickove. I Watanabe je pokazala snagu. Shoulder Tackleovi, Bodyslamovi, Backbreakeri a Hikari je lupala Dropkickove. Meč je bio kratak ali dosta brz. Fenomenalna sekvenca kad je Miu podigla Hikari iz submissiona u swing, pa kad je Miu blokirala Dropkick Baseball Swingom pa kad se Hikari prevarila jer je mislila da bridgea u pin ali ju je Miu podigla u Canadian Backbreaker Rack, pustila je a onda je samo srušila. Miu je opet podigla Hikari u istu poziciju ali je ovaj put dovršila Canadian Backbreaker no Hikari je imala čudesni kickout. Hikari se vratila iz mrtvih i uspjela odraditi Superplex ali je onda Miu imala svoj čudesni kickout. Na kraju je out of nowhere Hikari odradila Suplex sa bridgeom i kraj. Stvarno jak meč koji je bio izjednačen i mogao je otići u korist bilo koje.
9,5/10

slika
Magical Sugar Rabbits (Mizuki/Yuka Sakazaki) (c) vs 121000000 (Miyu Yamashita/Maki Itoh) - Princess Tag Championship
Fenomenalan meč. Miyu i Yuka su otvorile i odmah su izašle na ringside gdje je Miyu prvo bacila Yuku u barikadu a Yuka joj je vratila Bodyslamom i to baš na pod arene a ne na strunjače. Maki i Mizuki su onda imale sekvencu gdje smo dobili malo i komedije kad je Yuka podigla Mizuki u airplane spin a 121000000 izbjegavale dok konačno Itoh nije fasovala. Lijep dio i kad je Mizuki sa Yukinih ramena skočila Crossbodyem na protivnice. No vrlo brzo se Mizuki našla na udaru protivnica. Maki joj je zaključala Boston Crab uz Yamashitinu pomoć, pa je dobila i DDT pa je Itoh pala na nju Headbuttom. Na kraju je lijepom kombinacijom tako što je Dropkickala Miyu a u padu Splashala Itoh Mizuki uspjela taggati Yuku. I Yuka je bila MVP meča. Prvo je spucala Miyu Shining Wizardom, pa Hurricanranom i Step Up Enzuigiriem u corneru. No pogreška je bila što je odgurnula Miyu od sebe i omogućila joj da se vrati serijom fenomenalnih Kickova. Onda je Itoh ušla i ona i Yuka su imale fenomenalnu sekvencu. Prvo je Itoh pogodila Tornado DDT, pa je zaključala Crab ali se Yuka vratila Sliding Lariatom, razbila je het trikom Brainbustera no onda je pogriješila jer se poskliznula na top rope i omogućila Itoh da je dočeka koljenima iz Splasha. Onda su njih dvije izmjenjivale puncheve dok Maki nije roknula Headbutt i srušila Yuku. Otišla je na top rope ali je to bila greška i Yuka ju je vratila nazad lijepim Flatlinerom. Taman tad negdje se i Yamashita vratila u meč i dupli Headbutt 121000000 je bio dovoljan za vratiti prednost. Onda su Miyu i Mizuki imale svoj okršaj. Prvo je Yamashita raspalila Kickovima ali je Mizuki zaključala Sleeper no Miyu je okrenula u Anaconda Vice. No i Mizuki se kasnije vratila prelijepim Running Swinging Neckbreakerom. Otišla je i ona na top rope ali je opet bila greška jer ju je Miyu samo zakucala prelijepim High Kickom. Onda je uslijedila nenormalna kombinacija izazivačica. Prvo je Yamashita sa top rope bacila Mizuki Attitude Adjustmentom a onda je Itoh skočila Diving Headbuttom. Vidjeli smo i Yukin Springboard Missile Dropkick kojim je pogodila Miyu ali je isto tako dobila Spinning Kick u glavu. Na kraju su Miyu i Mizuki završile. Prvo je Mizuki popila Kick u glavu ali je onda pogodila prelijep Suplex i još jedan sa bridgeom i očekivano uzela pin. Poslije meča je Mizuki izazvala Miyu za PuriPuri. Možda precijenjujem ovo, moguće je, ali meni je ovo bilo fenomenalno.
10,5/10

Odličan show. Dakle 5 ovih ajmo reći glavnih mečeva su svi dostavili, 2 undercard su bili prihvatljivi. Bolje od Princeze Kečera.
9,5/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 stu 2021, 15:16 Jesu Akki i Brookes standardni engleski komentatori za TJPW? Vidia sam ih kad sam gleda onaj meč šta si preporučia i ima mark out moment.
Da. Na početku su mi bili cringy za slušat ali su do MEa se dosta poboljšali.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nema susramlja, njih dva su ljubav
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Moram prestati meltzat i probijat vlastite ocjene.

Zamjerka je i što 121000000 nisu ušli sa zajedničkom muzkom već sa Miyuinom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Sherpa »

Zaš, ak ti je to bolje od bilo čega do sada :)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Hangman98 »

Necu se praviti da me ovo nesto specijalno zanima, ali zelim samo da pohvalim Makija za ove recenzije i kako mu post izgleda!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

A to jeste. Jer nekad je teško napraviti razliku. Dva meča mi mogu biti za 10ku ali je jedan osjetno bolji od drugog.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 26 stu 2021, 16:33 Necu se praviti da me ovo nesto specijalno zanima, ali zelim samo da pohvalim Makija za ove recenzije i kako mu post izgleda!
Samo opušteno. Ja jedini ovo pratim ali otkucam recenziju da ako koga zanima pročita. Smatram to svojim doprinosom kvaliteti foruma. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Brojčani rejtinzi su ionako uvik proizvoljni, zato ih i ne volim posebno. Generalno kad čitam recenziju bilo čega preskačem brojke
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 26 stu 2021, 16:46
Suzume treba bit izazivač.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Hangman98 »

Anatomija je zbunjena. Zena kao da nema kicmu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Tokyo Joshi Pro Wrestling

Post Postao/la Maki »


Na japanskom je tweet ali kontate sa slike šta je u pitanju.
Spavaš li mirno Wrestling Kingdome? :mrgreen:
Odgovori