AEW Rampage

Petkom na TNT-u

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Osim što aew dostavi što je obećao. Ti što ljudi imaju očekivanja koja su toliko visoko postavljena, to je drugi par opanaka
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Ne bih rekao da su visoka. Uostalom dostavi i WWE ono što obeća samo što to često bude vrlo loše.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7026
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la crocop97 »

Očekivao sam samo da će kroz tri mjeseca uspjet izgradit main event za ppv, a prema tom su i počeli ić sve dok nisu ispucali iznimno važan meč na random Dynamiteu i sterali se u slijepu ulicu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Ali koliko toga dostavi. imao si stat za to, koji je bio cca svega 30ak posto najavljenih mečeva za tjedni show se dogodilo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Niko ne hvali WWE ali i oni dostave ove velike mečeve što najave samo to bude odron.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da se ova 'greska' (još čak i ne znam je li posto se nije sve odvilo do kraja) toliko preuvelicala i stavila pod lupu kao da je ovo propast AEW. Generalno se svaka i najmanja greskica u Dubu prevelica, dok sad vlada neki narativ da sve što HHH uradi je epski potez.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7026
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la crocop97 »

Nitko tu nije rekao da je ovo propast AEW-a, samo kažem da su uprskali build za PPV i da me sve ovo podsjeća na Vincentov šizofreni buking. I to što fanovi idealiziraju Huntera je druga stvar.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Ako ijedna kompanija ima fanatične fanove koji brane sve što napravi to je valjda AEW. U svemu što AEW napravi se vidi nekakav maestralni potez.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Pa nemremo tu krajnost uzimati kao relevantnu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Ne možemo uzimati ni krajnost likova koji proglašavaju kraj AEWa kao relevantnu. Botova ima na obe strane "rata".

Da, sad će HHHov WWE biti talk of the wrestling world na internetu što je i logično jer je to nešto novo i uzbudljivo. AEW je to bio godinama. HHHov stari NXT je pao u sjenu AEWa čim su oni počeli sa radom. Stvari se mijenjaju. AEW možda više neće imati titulu glavnog ljubimca IWCa ali tako je oduvijek. Ne znači da će propasti i da će izgubiti fanove ali jedno vrijeme će se hvaliti WWE i Trips više nego Dub.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Sherpa »

Pa ne uzimamo. Zato ignoriramo mandyeve komentate

Nije sve ni tako bajno u wwe kampu sada. Dal je većr uzbuđenje? Je. Dal je broj skočio? Je. Dal je broj puno skočio? Ni blizu.

Tu i dalje može biti problem tih starih boljki, ala lažnih najava mečeva ili pak priča koje ne poštuju inteligenciju gledatelja. Meni je to razlog da se ne vratim na prvi val promijene. Wwe je i dalje ogroman sistem, nije to lako promijeniti, niti je pametno odjednom. Ako nakon šest mjeseci pokažu da to nije samo kratkotrajno, onda ću im dati priliku. Nisu zbog huntera sada odjednom postali bolji. Nisu. Pomaka ima, ali ne onako kako određeni fanovi pričaju
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Nije sve ni tako bajno u wwe kampu sada. Dal je većr uzbuđenje? Je. Dal je broj skočio? Je. Dal je broj puno skočio? Ni blizu.
Neće WWEu skočiti ratinzi. I WWE i AEW će ostati po ratinzima gdje su sada. Ali po prvi put u dosta vremena WWE je svjež i nepredvidljiv. Postoji nada da će se stvari promjeniti. Već se vidi da više potenciraju wrestling na showovima. To je samo po sebi značajna promjena. Vratili su određene ljude, druge su sačuvali da ne odu.
Tu i dalje može biti problem tih starih boljki, ala lažnih najava mečeva ili pak priča koje ne poštuju inteligenciju gledatelja. Meni je to razlog da se ne vratim na prvi val promijene. Wwe je i dalje ogroman sistem, nije to lako promijeniti, niti je pametno odjednom. Ako nakon šest mjeseci pokažu da to nije samo kratkotrajno, onda ću im dati priliku. Nisu zbog huntera sada odjednom postali bolji. Nisu. Pomaka ima, ali ne onako kako određeni fanovi pričaju
Jeste WWE ogroman sistem ali kad se pogledaju stvari vidiš da je u suštini Vince McMahon kočio sa svojom grupicom poslušnika. Skloniš Vincea i njegove poslušnike što se već uradilo (ne skroz ali u dobroj mjeri) i veliki dio posla sa creative strane si odradio. WWE možda ima ultra talentovane writere (veliko možda) ali džaba ti sav talent kad senilni starac na steroidima pola sata prije showa sve pocijepa i kaže pišite ispočetka.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17672
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

WWE možda ima ultra talentovane writere (veliko možda)
Kaj nije bila priča da su stavljali ljude koji nemaju blage o wrestlingu?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24838
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Maki »

Zato sam i stavio veliko možda. No da je najbolji na svijetu ne može se izboriti sa Vinceom.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Rampage

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 27 kol 2022, 14:10 Ako ijedna kompanija ima fanatične fanove koji brane sve što napravi to je valjda AEW. U svemu što AEW napravi se vidi nekakav maestralni potez.
Svaka kompanija ima markove koji će svaki njen potez kovati u zvijezde. Nista vise je to izraženo u AEW, stvar je u tome sto oni jako cesto znaju objektivno pogoditi i dostaviti nekim potezima pa je prisutan hvalospjev objektivnog djela publike uz redovno mark-anje guzolizaca, pa se cini da se izdvajaju po tome.
slika
Odgovori