Shinsuke Nakamura

Petkom na FOXu
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17925
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 25 lis 2021, 20:56
Hangman98 je napisao/la: 25 lis 2021, 20:55 Mada, mora se reci, vjerovatno najuspjesniji japanski hrvac u WWE. Yokozuna je Samoanac.
Ako se gledaju samo muški onda vjv da. Ako ne onda uprkos svemu Asuka.
Da, da mislio sam na muske hrvace.Asuka je jedna od rijetkih koja je uspjela prevazici tu kulturalnu barijeru i ostati over uz neke manje korekcije u karakteru.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ma Asuka. Oboje jako loše korišteni na MR-u. Nakamuri su skroz ubili vibe, a Asuku su pokopali. A na NXT-u je Asuka ipak bila jače bookirana.
No to su popravili Rumble pobjedom.
Od koje nije bilo ništa. Malo mu jesu opet digli kredibilitet ali dok nije izgubio 3 title meča zaredom. I to nakon heel turna.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17925
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Hangman98 »

Sjeca se neko kad se Yoshi Tatsu-u predvidjala velika karijera u WWE? :D
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24785
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Pa upravo to i kažem. Styles ga je nepotrebno pobjedio u feudu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la HunterDX »

Njega su baš sjebali, trebao je dobiti Mahala, pa što reče @Maki popravili su kada su mu dali RR i nakon toga su ga totalno sjebali.
Nije mi jasno kako neko može da ispusti takvu zvezdu, hde je tu ukus, kreativnost?
Mada su na toj WM sjebali i njega i Asuku.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9205
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la KOMANIA »

Hangman98 je napisao/la: 25 lis 2021, 21:03 Sjeca se neko kad se Yoshi Tatsu-u predvidjala velika karijera u WWE? :D
Ja se sećam tog lika, ali realno on ni nije bio za ništa veliko, pa čak mi je i ozbiljniji reign sa midcard titulom mnogo za njega. Bio je generičan i dosadan, sećam se da je bio na ECW-u, a to je dovoljno da shvatiš da ni njima nije bio bitan. Dobio je neki WM kickoff batlle royal i to se sećam i to je manje više to. Nzm kada je otpušten niti se sećam da je imao neki program. Na tom ECW-u je bio u nekom random timu sa Goldustom. U ringu je bio ok akrobata, da je ostao u WWE-u verovatno bio ostao jobber i eventualno kasnije kad je ponovo uvedena CW titula mogo je da dobije više prostora sa mečevima, ali sumnjam da bi mu i nju dali.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24785
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Pitanje za diskusiju.
Svima je jasno da Vince ne vidi Nakamuru kao bitnog igrača. To je očito. Pitanje je: zašto ga je onda donekle pushao 2017-18? Ipak je on dobio Cenu i Ortona čisto što nije mala stvar, pogotovo Cenu, osvojio Rumble što takođe nije beznačajno i imao WWE title mečeve na dva najvažnija WWE PPVa.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17534
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bio je over. Onda opet s druge strane, koliko je njih bilo over i nije pushano. Zašto ga je pushao? Nema ljepšeg nego razočarat fanove na Wrestlemaniji :vince:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24785
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Nekako mi je to nejasno. Jer dobio je neka prilično značajna dostignuća. No onda je odjednom postao midcard act i tu je i ostao. Čudno. Roode, koji je isto brzo poslije Nakamure došao i isto je pokopan, nije dobio ništa sem mlitavog US title reigna od par sedmica.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7652
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Master of darkness »

Imam trip da je ocekivao da ce Jinder postati megaheel ako pobedi popularnog Nakamuru. Nekako vidim da je njima njegova popularnost bila stepping stone za druge, a kasnije ga turnali jer nisu imali prave ideje za njega, osim feuda sa Stylesom.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24785
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Moguće je to. No ne vidim zašto su mu onda dali Rumble. Jer to nije baš KotR pa da je nebitna stvar.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58084
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Sherpa »

ja pokušavam sada sa odmakom kazati koja im je bila ideja, i zbilja nemam ideje zašto su ga uopće pushali. nije da je aj izašao bolj i iz tog programa
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7652
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la: 12 stu 2021, 22:26 Moguće je to. No ne vidim zašto su mu onda dali Rumble. Jer to nije baš KotR pa da je nebitna stvar.
pa kad pogledas pobednike pre njega, nije bas za pohvalu. Orton koji je kasnije u losem mecu pobedio vruceg Wyatta, Haich koji je otisao u ME sa omrazenim Romanom, Roman koji je bio izvizdan, Batista koji osvaja u prvom mecu, Cena sa Twice in a lifetime. Nije bas RR bio dobar glas pa je bila velika stvar. Mislim da su neki ohladili od RR nakon svih ovih odluka.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24785
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Maki »

Ali sve su to imena koja je WWE namjeravao pushati ili su već odranije bili pushani. Nakamura je veliki izuzetak.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7652
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Shinsuke Nakamura

Post Postao/la Master of darkness »

Moze se reci da je to samo dato da ne izgubi kredibilitet. Da ostane relevantan izazivač.
You leave when you think it's time
Odgovori