Castle Attack! 2021

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57676
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Sherpa »

Pa njima bi i butcher i blade dobro došli u jr tag diviziju, čisto da budu netko nov. Pošto je ta divizija po meni mrtva odkad su young bucksi napustili kompaniju
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Dat je Despyu
pa i hoće, na Dominionu :D
Uodma na Despya, ne skidat mu je do WK-a i onda je možda mogu vratit na Hiromua. Možda.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pošto je ta divizija po meni mrtva odkad su young bucksi napustili kompaniju
sa bookingom oko R3K kao ace teama i SG tima kao protuteže, te podrškom BC i LIJ timova je divizija bila bolja nego ikad pod Bucksima, bez pritiska part-time tima koji mora doći i uzeti titule svakih par mjeseci
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pošto je ta divizija po meni mrtva odkad su young bucksi napustili kompaniju
sa bookingom oko R3K kao ace teama i SG tima kao protuteže, te podrškom BC i LIJ timova je divizija bila bolja nego ikad pod Bucksima, bez pritiska part-time tima koji mora doći i uzeti titule svakih par mjeseci
Divizija je cak bila ok do ozlijede Yoha. Bas se vidi koliko je to derailalo sve oko jr tag titula i samo trose vrime do njegovog povratka.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: Road to Castle Attack (25/02/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Fakin hell Yano je pokazao fighting spirit :lol:
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Castle Attack dan 1
Prije svega da kažem da mi se jako sviđa što je tema cijelog showa CHAOS vs. Bullet Club, a način na koji se došlo do individualnih feudova je potpuno nezavisan za svaki feud, može se reći da su samo GoD/GotoYH i White/Ishii povezani na neki način. Podsjetilo me na 2018. godinu i Suzuki-gun/LIJ feud.

Will Ospreay, Great-O-Khan & Jeff Cobb vs. Hiroshi Tanahashi & TenKoji
Jedan dosta zabavan tag team opener koji je imao sličnu formulu kao i uvijek, ali United Empire je meni trenutno možda i najzabavnija fakcija za gledati u ovim tag mečevima, svaki pojedinac unosi nešto svoje u meč i rijetko kada je dosadno. **3/4

YOSHI-HASHI vs. Tanga Loa
Prvi CHAOS vs BC meč, i mogu reći da sam zadovoljan. Ništa nisam očekivao jer je zadnji Tanga Loa singles meč koji sam gledao bio užasan, ali me opet interesovalo da vidim da li se popravio. Dobio sam potvrdan odgovor, tako da je i meč bio pristojan. Bilo je trenutaka kada je djelovalo da ne znaju baš šta sljedeće da urade, pogotovo pri kraju, ali sve u svemu meč je bio dosta solidan iako je imao jednostavnu strukturu. Moglo je puno lošije. ***

Hirooki Goto vs. Tama Tonga
Nakon brawla dobili smo ovaj meč koji je bio dosta kratak što mi se svidjelo, ali istovremeno nisu uradili baš dosta toga. Ništa loše, ali ništa pretjerano dobro osim završetka koji je bio odličan. **1/4

Toru Yano (c) vs. Chase Owens - YTR-Style Texas Strap meč za KOPW trofej
Prije nego što sam krenuo sa gledanjem čuo sam da je meč trajao preko 10 minuta pa sam se već pripremio da serem po istom, ali je meč zapravo meni bio dosta zabavan i vrijeme je jako brzo prošlo. Dosta kreativnog korištenja strapa, te jako dobar završetak. Thumbs up. ***

Tomohiro Ishii vs. Jay White
Nakon klasika iz G1-a teško je bilo ne biti zainteresovan za ovaj meč. Naravno, meč nije bio toliko dobar kao prethodni, njih dvojica zajedno vjerovatno nikada više neće imati takav meč, ali je svejedno bio odličan. Meč nije bio klasični Ishii meč koji skoro svi rade protiv Ishiija, već je bio Whiteov meč sa Ishii spotovima koji su dolazili u pravo vrijeme, i to je bilo super. Takođe mi se svidjelo kako su ispričali priču u odnosu na njihov G1 meč; tamo je White bio superiorniji hrvač jer je Ishii maltene hrvao na jednoj nozi, ali je bio previše samouvjeren i to je ostavljalo dosta prostora za Ishiija da uzme pobjedu. I ovdje je White bio superiorniji hrvač, ali je bio fokusiran, a zdrav Ishii se vraćao u meč zbog srca i borbenosti. Odlično. ****1/4

Kazuchika Okada vs. EVIL
Baš ono što sam i mislio da će biti. Njih dvojica su solidan par i imaju dobru hemiju pa je i meč bio dobar, ali nije pratio dinamiku koju je feud imao jer je bio main event pa su morali popuniti vrijeme. Nije bilo katastrofalno kao SANADA/EVIL, ali isto ni pretjerano drugačije od bilo kojeg Okadinog main eventa iz G1 28 ili 29. To nije loše, ali su opet postavili priču koja bi se dala jako kvalitetno ispričati kroz meč, a onda je meč bio isti Okada meč protiv bilo kojeg random protivnika gdje je čak EVIL pokazao više agresivnosti i želje. Nije razočarenje jer sam znao da će se meč tako odviti i navikao sam na ovakve stvari, ali to je neko moje mišljenje o meču. Dobar meč koji ne bih nikome preporučio. ***1/2

Dosta solidan show, ništa loše i jedan odličan meč.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislio sam da sam jedini koji ne voli Money Clip, očito nije tako. Mislim da je OK da ne koristi Rainmaker stalno al smara Money Clip više, pogotovo kad se forsira.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne bi bia problem da je money clip predstavljen ko ubitačan. Stvar je šta mi se čini da neovisno o protivniku 5 minuti meča mora bit posvećeno money clipu, a submission finisher kojem triba toliko dugo i nije neki finisher.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Mislio sam da sam jedini koji ne voli Money Clip, očito nije tako. Mislim da je OK da ne koristi Rainmaker stalno al smara Money Clip više, pogotovo kad se forsira.
Evidentno nisi redovno čitao naše recenzije. :mrgreen:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17352
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Evidentno nisi redovno čitao naše recenzije. :mrgreen:
Japan i pogledam kad mi se da, WWE, AEW i Impact svaku pogledam :naughty:
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6660
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NJPW: Castle Attack (27/02/2021) recenzija

Post Postao/la SwitchBlade »

Kad god Okada primijeni Money Clip, isisa mi dio životne energije.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Castle Attack Night 1

Hiroshi Tanahashi, Satoshi Kojima & Hiroyoshi Tenzan vs. United Empire (Will Ospreay, Jeff Cobb & Great-O-Khan)
Empire je sada United Empire. Zabavan tag team opener koji je sluzio kao preview za sutrasnji mec Tane i Khana. U jednom trenutku kad je Tenzan krenuo da uradi Mongolian Chop me zainteresovalo sta bi bilo kad bi to i napravio i onda kao da su me komentatori culi, rekli su da bi bio DQ. Dobro, ima smisla. Pobjeda Empirea ocekivana **3/4

Tanga Loa vs. YOSHI-HASHI
Ne znam, nije mi se ovo pretjerano svidjelo, razlog je vjerovatno sto nisam bio pretjerano zainteresovan za ovaj mec. Solidno ali nista vise od tog. Ocekivan post match beatdown i dolazak Gotoa **1/2

Tama Tonga vs. Hirooki Goto
Post match beatdown, dolazak Gotoa i dobijamo odmah naredni mec. Slabije nego prethodni mec ali i duplo krace je trajalo. Tama da vrati staru frizuru i bradu :D **

Toru Yano vs. Chase Owens (Strap Match for KOPW trophy)
Zabavan mec. Nemam neke zamjerke, u skladu sa ocekivanjima ***

Tomohiro Ishii vs. Jay White
Dobar mec ali zaista predug, 25 minuta je puno previse, mogli su ga skratit za nekih 10 minuta, bilo bi bolje. Nisam fan ovakvih meceva, djeluju mi na neke trenutke bas dosadno, zato kazem da bi bilo bolje da je kraci mec. Bilo je tu lijepih poteza i finih kontri ali mi je daleko od nekog kandidata za mec godine. Jos jedan problem je taj sto se znalo ko dobija, mec napravljen kako bi se White osvetio za poraz u G1 ****

Kazuchika Okada vs. EVIL
Isti problem kao i kod prethodnog meca, duzina, zna se da Okada dobija zbog poraza u finalu NJC prosle godine, samo sto smo ovdje dobili gratis uplitanja, ref bump, overbooking i naravno svemocni Money Clip... Sa tehnicke strane je dobro bilo. Na kraju mi je ovaj mec djelovao zanimljivije nego White/Ishii, stvarno ne znam sta mi je :lol: ***1/2

Bas prosjecan show, na trenutke i dosadan

6/10
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Castle Attack! 2021

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST rekli su da bi bio DQ
Zapamti ovo :mrgreen:
slika
Odgovori