Roman Reigns

Tribal Chief

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da je kod njega bio malo i peh - postao prvak kad nije bilo publike. Pa nisu baš bili sigurni što točno s njim. Recimo kada je bio segment s heath slaterom u kojem je isti imao promo da ga drew nije nikada nazavao kada je dobio otkaz - to je bilo 'pa nije on baš face'. To ne radiš s nekim koga želiš za lice kompanije.

I dalje mislim da bi gable stevenson trebao skinuti reignsa i to ubrzo, dok je još relevantno što je olimpijski pobjednik. Pogotovo ako ne mogu dobiti rocka - da mu skine na wm bi bilo jako dobro za stvaranje nove zvijezde. Ali ne kroz rr, neka rr ide na raw prvaka.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Ne bih ja tog Stevensona gurao. On iza sebe već ima optužbu za silovanje tako da je vjv on skandal koji čega da se dogodi.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jel dokazana optužba? Danas svi sve optužuju. A Stevenson da skine Reignsa? Možda, al ovako rano ni pod razno.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la AleksaVP »

Ovako da bude dominantan i da ga skine neko samo zbog olimpijskog zlata? Neka hvala još jednu godinu ipak vladavine Tribal Chiefa želim da gledam.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 16 lis 2021, 12:06Jel dokazana optužba? Danas svi sve optužuju. A Stevenson da skine Reignsa? Možda, al ovako rano ni pod razno.
Pušten je jer po zakonu Minesote nije silovanje ako spavaš sa pijanom curom makar ona bila i onesviještena ako se ona sama napila.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la: 16 lis 2021, 13:00
The A-Lister je napisao/la: 16 lis 2021, 12:06Jel dokazana optužba? Danas svi sve optužuju. A Stevenson da skine Reignsa? Možda, al ovako rano ni pod razno.
Pušten je jer po zakonu Minesote nije silovanje ako spavaš sa pijanom curom makar ona bila i onesviještena ako se ona sama napila.
Amerika je to, nisam iznenađen tbh
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la: 16 lis 2021, 02:34 dok je još relevantno što je olimpijski pobjednik.
Mislim da takav uspjeh nikad nece prestati biti relevantan. Kurt Angle je svoju medalju uzeo 1996 ako se ne varam, a prvu world titulu je uzeo 2000. S tim da je to ostao kljucan dio njegovog lika sve do danas. Zlatnih medaljista u pro hrvanju mozes nabrojati na prstima jedne ruke, to ce uvijek biti velika stvar.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Sherpa »

Znači čist je. A to što su imali sex dok su bili pijani... Ni prvi ni zadnji. To što žališ dan nakon nije silovanje.

A dal je bilo il ne, ne znamo. Jer 12% optužba za silovanje je lažno (fbi podatak). Možda zbilja je, no nema dokaza za optužbu.
AleksaVP je napisao/la: 16 lis 2021, 12:12 Ovako da bude dominantan i da ga skine neko samo zbog olimpijskog zlata? Neka hvala još jednu godinu ipak vladavine Tribal Chiefa želim da gledam.
Na isti način su stvorili cenu. A jasno je da ovog dečka vide visoko.

Emirates - jasno, ali neko drugo vrijeme je. Danas se puno brže takve stvari zaboravljaju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la: 16 lis 2021, 02:34 Ja mislim da je kod njega bio malo i peh - postao prvak kad nije bilo publike. Pa nisu baš bili sigurni što točno s njim. Recimo kada je bio segment s heath slaterom u kojem je isti imao promo da ga drew nije nikada nazavao kada je dobio otkaz - to je bilo 'pa nije on baš face'. To ne radiš s nekim koga želiš za lice kompanije.

Slažem se.

Mada je bilo većih problema u njegovom bookingu, moglo je to mnogo bolje da izgleda. Ali je svakako bio bolji face od Romana i Rollinsa.

Ja bih mu svakako dao pobedu protiv Romana na WM, sve bi se moglo popraviti ukoliko to budu želeli. Ako su mogli gurati face Romana toliko dugo, mogli bi i njega, jer je daleko konkretniji kao face. Drew bi takodje mogao biti odličan heel u budućnosti, pa bi mu pobeda protiv Romana mnogo donela za budućnost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Radi glupog Lashleya su ga odbacili.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Na koji točno način su ga odbacili?
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam ja te sreće da ga odbace :roll: . Lashley je morao dobiti onaj feud.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 16 lis 2021, 20:35 Na koji točno način su ga odbacili?
Sav momentum su mu spiskali i vratili ga na 0. A lakše je doći sa 0 do vrha prvi put nego se opet popeti.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la: 16 lis 2021, 20:44
The A-Lister je napisao/la: 16 lis 2021, 20:35 Na koji točno način su ga odbacili?
Sav momentum su mu spiskali i vratili ga na 0. A lakše je doći sa 0 do vrha prvi put nego se opet popeti.
Ne bih se baš složio, uspehe koje je napravio mu niko ne može oduzeti, njemu je jedna pobeda dovoljna da bude top.
Nisu oni njega pretvorili u jobbera, već je imao poraze u mečevima za glavnu titulu, još je i zaštićen bio. Uvek se može ispričati kako je teško doći do vrha, ali još teže ostati, kako se nije najbolje snašao.
Lashley se uzdigao preko Drew-a, ako ga sad Goldberg ne sjebe, mogao bi biti od koristi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Roman Reigns

Post Postao/la Maki »

Izgubio je 3 uzastopno u title mečevima protiv Lashleya. Od kojih je jedan bio na WM. Dosta su ga unazadili. Nije jobber ali je daleko od hypea koji je imao prošle godine. I teško će to povratiti.
Lashley se uzdigao preko daleko boljih i kvalitetnijih od sebe. Miza je ukopao i zauvijek izbacio iz priče za glavni pojas, Miza koji je čekao 11 godina, koji je pokazao toliko puta koliko je sposoban da se reinventa i taj drugi reign je bio sramota. Nakon dvije godine Kofi je opet u priči za WWE titulu i šta naprave. Lashley ga squasha kako bi ispao prejak. Kao da Kofi kroz to već nije prošao. I šta onda Kofija možemo samo smatrati luzerom. Zbog Lashleya.
Odgovori