Clash Of Champions 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6706
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Kad sam rekao da se isplati pogledati, nisam mislio na cijeli show, već samo na Main Event. :mrgreen: Koliko vidim iz recenzije, jedino se IC meč mogao uz ME pogledati, ostalo lagani skip.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ako nešto radim, radim kako spada :D Da, ostatak showa više manje nebitan van IC meča.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13930
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la AleksaVP »

Maki je napisao/la:Orton je mogao i uzeti,
Ne..
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Kad god gledam street profitse samo imam dojam da su lošiji private party
isto ovo ja mislim kad gledam PP mečeve :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la HunterDX »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Orton je mogao i uzeti,
Ne..
Možemo reći da su stvari bile tako postavljene, da je totalno bilo svejedno ko će dobiti.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la TheViper »

Kako su fantasticno odradili Reigns/Jey Uso :clap: :clap:

Sve je bilo odlicno, od promo videa na pocetku, storytellinga pa sve do psihologije. Finish isto super odradjen i promo segment sa Jimmyem, genijalno.

Reigns je pravo osvezenje kao heel, nek je uzeo titulu i spasio nas od Braun/Fiend cirkusa. Ovo ima potencijal da bude najbolji Universal reign od kako je nastala ova nesrecna titula.

Ne znam, meni je ovo mozda cak i main roster MOTY, tu su mi blizu DB/AJ i Edge/Orton Backlash.

Mozda posle ili sutra bacim pogled na ladder mec.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 28 ruj 2020, 20:31, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Cesaro & Shinsuke Nakamura (c) vs. Lucha House Party - WWE SmackDown Tag Team titule
Okej preshow meč sa lijepim potezima, ali minimumom napetosti. **3/4

Jeff Hardy (c) vs. AJ Styles vs. Sami Zayn - Ladder meč za WWE Intercontinental titulu
Prije svega moram pohvaliti postavljanje samog meča - sva trojica su imali legitiman razlog zašto bi trebali biti prvaci. Što se samog meča tiče, bio je vjerovatno najinovativniji gimmick meč koji sam vidio u zadnje vrijeme. Od Stylesovog komičnog bacanja malih ljestvi na Samija, pa sve do apsolutno genijalnog finisha i Samijeve pobjede. Takođe mi se svidjela i struktura, postepeno su ubacivali sve luđe i luđe spotove i kulminiralo je Hardyevim Swantonom kroz ljestve. Odličan meč sve u svemu, možda je bila mana to što su imali malo previše down timea ali to nije toliko naštetilo meču. ****

Asuka (c) vs. Zelina Vega - WWE RAW Women's titula
Kad su već pushali Zelinu kao izazivača, svidjelo mi se kako je odrađen sam meč. Ništa pretjerano komplikovano, 6-7 minuta klasičnog face-heel hrvanja i pobjeda Asuke. Post match mi se nije svidio, ali koga briga. **1/2

Bobby Lashley (c) vs. Apollo Crews - WWE United States titula
Lošije nego njihov meč na Paybacku, ali svejedno ne tako loš meč. Bilo je većim dijelom solidno, iako ništa spektakularno. MVP je bio odličan kao i uvijek. **3/4

Street Profits (c) vs. Andrade & Angel Garza - WWE RAW Tag Team titule
Moram priznati da su mi se svidjeli njihovi kratki sprintevi sa RAWa i SummerSlama, ali uvijek sam želio vidjeti nešto više jer sam siguran da ova dva tima to mogu pružiti. Gradili su prema njihovom najboljem meču do sad, a onda se Garza povrijedio i čini se da je sudija završio meč na svoju ruku bez da je obavijestio ikog od učesnika u meču, jer je Andrade kickoutao, a Dawkins bio zbunjen kad je čuo zvono. Sve u svemu dobar meč narušen krajem. ***1/4

Stvarno su ubili Tozawu, ne mogu da vjerujem :lol:

Bayley (c) vs. Asuka - WWE SmackDown Women's titula
Bilo je dobro koliko je moglo biti, ali moje pitanje je zašto uopšte slati Asuku na Bayley? Mogli su dati priliku Naomi ili bilo kome drugome. Post match segment je bio dobar. **

Drew McIntyre (c) vs. Randy Orton - Ambulance meč za WWE titulu
Njihov meč na SummerSlamu je bio sjajan i meč večeri zasigurno, ali čim su najavili ambulance stipulaciju moj interes za ovaj meč je naglo opao i bio sam spreman na Drewov prvi PPV podbačaj. Međutim, ono što sam dobio nije bilo na nekom zavidnom nivou, ali je svakako bilo iznad mojih očekivanja. Jako mi se svidjela struktura i priča; Drew je i dalje povrijeđen pa Orton ima dosta veće šanse za pobjedu. Ali, kad god bi Orton ozbiljnije ugrozio McIntyrea, pojavio se neko koga je Orton puntao u prošlosti. Po meni je to bio jako dobar payoff za prethodna 4 mjeseca i Drewu nije narušen kredibilitet jer je na kraju sam završio posao. Negativna strana je bilo to što je ovo bio previše Orton meč da bi bio nešto više od ovog što je bio. Uglavnom sam zadovoljan. ***1/4

Roman Reigns (c) vs. Jey Uso - WWE Universal titula
Buildup za ovaj meč je bio izvanredan, izdvojio bih sjajan promo Usoa na go-home showu. Što se meča tiče, ovo je perfektan primjer kako se prosječan meč može pretvoriti u odličan zbog priče i postavljenog tona. Odličan pacing i tajmiranje hope spotova na stranu, to je ono što je diglo ovaj meč na viši nivo. Kada Jey odbija priznati Reignsa kao vođu, kada polumrtav govori bratu da ne baca peškir jer zna da mu je ovo zadnja prilika da postane nešto više od još jednog člana porodice, te odbija prihvatiti to da se uvijek u svojoj karijeri oslanjao na brata, to su emocije i to je jedan od glavnih razloga zašto gledam wrestling. Nije bilo boljeg načina za odraditi ovaj meč. ****1/4

Dobar primjer kako main event može popraviti dojam o showu. Dosta solidno.
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 28 ruj 2020, 20:36, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Maki »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Orton je mogao i uzeti,
Ne..
A ne znam, ne želim da useru McIntyreov reign koji je bio vrlo dobar.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Wulf7X »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ne samo dosadno nego babyface prvak nije u stanju dobit meč bez pomoći od 3 različite osobe
Ne zajebavaj da je Drew babyface....Isuse Marijo i Josife :? :? :? :?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Maki »

I to sjajan face.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la TheViper »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Orton je mogao i uzeti,
Ne..
A ne znam, ne želim da useru McIntyreov reign koji je bio vrlo dobar.
Meni se cini da ciljaju face Drew vs heel Roman za SS. To bi mogla biti poslastica i sve sto njihovi proslogodisnji mecevi nisu bili.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni se cini da ciljaju face Drew vs heel Roman za SS.
lako moguće, mislim da je role reversal upravo to što je falilo njihovim prethodnim mečevima, uglavnom nikoga nije bilo briga za face Romana
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I tako godinama, apsurdno s obzirom kako mu prirodno lezi uloga heela.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Maki »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni se cini da ciljaju face Drew vs heel Roman za SS.
lako moguće, mislim da je role reversal upravo to što je falilo njihovim prethodnim mečevima, uglavnom nikoga nije bilo briga za face Romana
Ja bih rekao da je bilo upravo suprotno. Ljudi su bili toliko paranoidni oko Reignsovog pusha i stalno su se plašili da će na kraju sve feedati Romanu iako se to u 90% slučajeva nije desilo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Clash Of Champions 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ne, po meni je to prerano. To je meč za maniju.

Možda čak ne ovu nego iduću.
slika
Odgovori