Retro gledanje - Lucha Underground

Rasprave i komentari

Dario Cueto i njegovo podzemlje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

postavit ću jedan dan nove fajlove.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Ma nije nikakva frka, taman da ne zurim sa gledanjem, da se ne zasitim.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 20 pro 2021, 00:23 postavit ću jedan dan nove fajlove.
Ako imas vremena, stavi par epizoda (4,5,6) ne moras sve uploadati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Daj mi par minuta, postavit ću sad :)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 30 pro 2021, 22:39 Daj mi par minuta, postavit ću sad :)
Jei ostao isti link? Ovdje sam prosli put skidao:
Spoiler
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

upravo podigao prvih 20ak epizoda

https://mega.nz/folder/EYxy1awI#1g89vtX3km854QAculwt4A

tko misli gledati s nama neka skine, pa ću kroz desetak dana postaviti prvu sezonu do kraja
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Epizoda 4

Sexy Star klasican face promo, nista specijalno, prijetnja da ce ona zavrsiti Guererro dinsatiju po malo silly i neuvjerljivo. Ivelisse, s druge strane klasican heel promo i ovo mi je izgledalo mrvicu bolje, moguce da mi je uho vise naviklo na engleski pa zbog tog djeluje bolje.
Trebam vjerovati da Sexy moze parirati muskarcima, a ona izgleda inferiorno u mecu sa hrvacom istog spola. Ivalisse je dominirala vecim djelom meca dok je Sexy na momente uspjevala da pogodi par velikih poteza i na kraju ukrade pobjedu roll pinom.
Dario Drago segment, boss nezadovoljan uslugama postavlja novi test pred svog placenika. Dragu se vidio rajfeslus od kostima, don't ruin magic you bastards... Drago je pravi zmaj.
Jbt kako he dobro slusati Pentagona uz titlove. Odjebite Alexa Abrehantesa i dajte mi ovo svake sedmice. Penta trazi postovanje i Penta ce ga dobiti.
Kakav springboard leg drop Fenixa, sretan rodjendan majstore (procitace ahaaa), onda Lethal Injection gdje su malo oversellali, ali nije da smeta. Fenix je najveca zvijezda LU do sad. Spenish fly sa top rope mu donosi W.
King Cuerno video pack i predator pray štik jako dobro. Impozantna pojava. Prilicno solidan mec, iako je Drago pokazao mnogo vise. Odnosi pobjedu jako interesantnim pinom.
I dalje cekamo Pumine prve rijeci. Conan konanski, stap mi je dobar dodatak ne znam je li zdravstveno ili coolerski, svejedno izgleda dobro.
Big Ryck.. kad se covjeku 'mozak' ocrta na glavi i kad mu se vrat od pozati savija na 3 dijela samo nek stoji u ringu izgledace prestrasno. Prilicno sam impresioniran sta je uradio u ringu znajuci kako je izgledao u WWE. Puma napadnut, backstage. Mundo dobija nakon sto se Ryckovi pajdasi umjesaju u mec. Devon get the tables momenat. Stol se prepolovio savrseno.
Ok epizoda, do sad nista specijalno se nije dogodilo, ali vjerujem da ce se popraviti u nastavku.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Samo čekaj da puma progovori... Načekat ćeš se :)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Sta je on tako ocajan na micu da mu nece dati da progovori u show-u koji je pre-taped :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Čemu kvariti ono što funkcionira :)

Ps nova epizoda možda do nove, no vjerojatnije nakon nove godine. Meni je ovo bio prokleto naporan mjesec na poslu pa nisam stigao / imao volje. Nabio sam preko 250radnih sati
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Epizoda 5

Dario Konan segment. Konan ugovara street fight mec. Nesto izgleda fishy i nisam bas shvatio fokus na casi viskija i ledu.

1000 Muertes vs Drago. King Cuerto chilla na balkonu. Drago kao dinamit u ringu. 1000 smrti prilicno bazičan hrvac. Katrina predugo nije nista liznula i to me zabrinjava. Ah, evo je, hvala. Iako je namjera Mila bila da je poljubi uplasilo me da je ne pojede, obzirom koliko je zin'o. Cuero napada Draga u znak osvete za prosloepizodni poraz.

Mundo videopaket. Objasnjava nam zasto je dosao u LU. Ovo bolje izgleda nego i jedan njegov dosadasnji promo.

Katrina Dario. Intriga oko kljuca postaje veca sa Katrininim isticanjem da tamu ne mozes zauvijek drzati zakljucanu. Imate moju paznju.

SoH Ivelisse Maskarita. SoH se igra sa Maskaritom. Misteriozna djevojka se pojavljuje u publici. Pogide Maskarita tokom suicide, Ivalisse pokazuje zasto je omrazen worker. Maskarita krade pobjedu cheaky pinom.

Sexy Chavo. Sexy turna na refa, stolicom pokusava udariti Chava, Penta je sprijecava dok Fenix pristize u pomoc Sexy. Meeehčina. Sexy do sad jako dosadno bookana.

Puma Big Ryck. Ostali clanovi Rycove ekipe se ukljucuju u mec. Puma spot monkey hrvac u ovom mecu sto je i ocekivano. Ryck ptistojan powerhouse rad u ringu. Kendo stik segment dobro odradjen. Mundara parkur ulazak u ring je izgledao odlicno. Slucajan chair shot Munda nad Pumom zakuhava njihov feud. Ryck pobjeda nakon table spota.

U ovih 5 epizoda daleko od vrhunskog hrvanja, sto i nije poenta ovog projekta, ali prilicno zabavan ME. Dario i Katrina izvlace stvari da ih nema vjerovatno bi prestao pratiti, za sad.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17446
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sexy Chavo. Sexy turna na refa, stolicom pokusava udariti Chava, Penta je sprijecava dok Fenix pristize u pomoc Sexy. Meeehčina. Sexy do sad jako dosadno bookana.
Meni je bila ok, samo da si ne sjebe karijeru nanijevši nekom ozljedu na velikom eventu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57915
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Sherpa »

Radije nastavi s gledanjem
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Epizoda 6

Big Ryck Dario uvodni segment. Pocinjem misliti da Dario postaje alkos, stalno pije nesto u svojim segmentima.

SoH i Ivalisse izazivaju bilo koga. Izlazi Ruža iz serije 'Odmori se, zasluzio si' i u prilicno ok mecu pobjedjuje SoH. Otkako je sa Ivalisse sve zivo je izgubio.

Opa Mundo uzima kljuc od Daria kao vid osiguranja da ce mu ovaj isplatiti 100k koji mu duguje. Zanimljivo.

Mil Katrina. Squash. Lick. Repeat. Drago videpaket cool.
Drago Cureno. Cody je bolje isfurao kajis/pojas od Curena. Zgodna djevojka ponovo u publici, Vampiro simpuje. Mec prilicno ok, Drago je zanimljiv karakter. Cuerno odnosi pobjedu.

Mundo u AJ Styles type of farmericama. Ryck prekida promo, Mundo ga obara. Nastavlja da odbrojava Dariu dok mu Conan odrvaca paznju. Puma i Johnny imaju brawl. Dario se konacno pojavljuje sa parama. Najavljuje ladder mec za 100k zelembaca. Dobar segment.

ME. Sexy i dalje nista posebno. Zasto je pushana kao ME, IDK. Penta i Fenix izvukli mec. Jos jedan lek laster ME. I dalje su video segmenti najbolji dio showa, hrvanje na jako upitnom nivou.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17893
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Retro gledanje - Lucha Underground

Post Postao/la Hangman98 »

Poboljsavaju se!

Epizoda 7

Kuerno vs Super Fly. Jako solidan mec, dobra dinamika izmedju dva borca. Drago odgledao mec sa balkona. Kuerno dobija i ima staredown sa Dragom. Nastavljaju svoj feud.

Penta videopaket. Penta je cini se master martial arts-a i ima 0% straha.

Chavo/w Penta vs Fenix/w Sexy. Zabavan mec. Penta kosta Fenixa meca i Chavo odnosi pobjedu. Sexy najavljuje povratak Blue Demon Jr.

Brian Cage videopaket. Dolazi nam masina u hram.

ME Ryck vs Mundo vs Puna ladder mec. Najbolji mec u LU, do sad. Odlicni spotovi sa Mundom i Pumom. Skok Munda sa nerasklopljenih merdevina na Ryca i ekipu, Pumin dive kroz merdevine van ringa, RKO sa merdevina... Mundo je bio MVP meca. Nakon sto su izredali svoje finishere na Rycu nedugo za tim Ryck uzvraca powebombom Pume na Johnny koji lezi na merdevinama. Ryck ubija Pumu gorila pressom van ringa na postavljene merdevine. Ryck je prevelik da bi se popeo na jedne merdrvine pa ide na dvije uporedo😅 Mundo se lansira sa aprona na vrh merdevina i osvaja 100k dolara. Jako zabavan mec.

Dario trazi da mu Johnny vrati kljuc, ali dobija po tintari istim. Ipak Mundo ispada gentleman i ostavlja kljuc preko Daria koji lezi onesvijesten.

Odlicna epizoda LU, do sad najbolja. Nadam se da ce nastaviti u ovom ritmu.
slika
Odgovori