Općenita rasprava o wrestlingu

Nasumične misli o hrvanju...

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Jovic »

The A-Lister je napisao/la: 29 stu 2021, 08:41
AleksaVP je napisao/la: 29 stu 2021, 07:30 Nije skroz, još se drže. Ima ona promocija gde dolazi Osprey ne mogu da se setim kako se zove, ona se održava još koliko.
RevPro?
Najbolja promocija na prostoru Evrope po meni ,imaju zanimljiviji produkt od Nxt-a iako ovi drugi bolje rade.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Jovic »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 29 stu 2021, 12:47
Maki je napisao/la: 29 stu 2021, 07:07 Zar nije UK scena u potpunom raspadu nakon WWEovog blitzkriega i onih skandala oko silovanja?
Je. Ogromna količina iole većih promocija se vezala za WWE. RevPro se drži na životu, koliko je to do toga šta su oni vezani za NJPW ne znam, ali sigurno im ne odmaže. Čak i ako računamo RevPro ko "istinski" indie to je svejedno tužno jer si od scene di je bia pošten broj relativno uspješnih samostalnih promocija ta scena spala na jednu.
Realno receno..
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

2021. je godina. Živimo u svijetu gdje se danas sve gleda pod povećalom, pogotovo u Americi. Da kažeš da je lijep dan, javila bi se neka udruga i rekla kako je noć lijepša i kako su njihova osjećanja ugrožena pored takvih baraba koje to izjavljuju. Zanima me da li bi i koliko bilo rasistički da WWE ili AEW naprave neku Japansku frakciju. Neki stable, koji će biti prepreka cijelom rosteru. Ono pravi stereotipni stable koji će imati gimmick nekih Samuraja/Nindži/Yakuza i da žene budu neke Gajše, ali neki ful moderan stil ponašanja i oblačenja. Neki mix Suzuki-Guna i Oedo Taia/Black Lotus Triada. Njih 10-ak, i idu na sve titule. Kad imaju mečeve uvijek su ringside, ulaze s Japanskom zastavom i nekim Japanskim natpisom. Znači neka invazija heel Japanaca. Meni se ideja jako sviđa, ali ne znam koliko je to možda rasistički.
Yes Sir!
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Dynamite 7 »

WWE je imao Akira Tozawu sa nindžama :lol: . Ne znam koliko bi bilo uspješno da tako nešto ozbiljno pokušaju,ali ne bi mi smetalo. Za mene to nije rasizam.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 stu 2021, 23:45 WWE je imao Akira Tozawu sa nindžama :lol: . Ne znam koliko bi bilo uspješno da tako nešto ozbiljno pokušaju,ali ne bi mi smetalo. Za mene to nije rasizam.
Da, ali nešto puno ozbiljnije od Akire Tozawe.
Yes Sir!
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Znam da misliš na nešto ozbiljnije to sam i rekao gore. Ne znam da li bi takvo nešto upalilo,ali ne bi mi smetalo sa strane rasizma. U tome ne vidim problem.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

Ja nisam siguran da bih to u ovom trenu htio u sklopu promocije. U nekom drugom periodu, da.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sve je stvar kako ih predstaviš. WWE ima problem di je svaki stranac heel koji mrzi ameriku i mora izgubit od all american babyfacea koji ljubi štenad i mazi bebe i podržava rušenje južnoameričkih (a i šire) vlada.

Ako bi ovi bili ozbiljno predstavljeni ko ljudi koji samo slave svoju kulturu i usput razbijaju sve isprid sebe ne vidim neki problem. "Japansko hrvanje je najbolje hrvanje na svitu, došli smo to dokazat onima koji misle drukčije. Ako misliš da nije tako zaustavi nas." Sve dok nije neki štetni stereotip di imaju menadžera koji izgleda ko Tojo i zvuči ko likovi iz Kaientaia ne virujem da bi imali puno problema. Iako ne sumnjam da bi bilo ljudi koji bi se svejedno navili da je rasizam al ono bar ne bi imali jakog temelja za takvo nešto.

Na stranu sad to šta bi bilo malo čudno da se odjednom stvori 10 Japanaca i krene ovaj storyline. Ako bi se dogodia neki prikladan trenutak za takav neki invasion storyline ima puno, puno gorih načina da se izvede tako da thumbs up za ovo.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la crocop97 »

Može se to napravit postupno, dovedeš svakih nekoliko tjedana nekog iz Japana na roster, logično bi bilo da se izvan ringa drže skupa i da recimo primijete kako ih nitko na rosteru ne doživljava ozbiljno i krenu svima lupat chopove dok im ne raskrvare prsa i onda ih bace na vrat nekim suplexom. Kakve crne ninje i yakuze, to je jedino Lucha Underground mogao odradit, mislim da je čak i bilo nekih assassin likova.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Yakuze ne, to je nepotrebno. Ali kad bi ukomponirali neke stvari. Ne sad da izlaze u crnim pidžamama od glave do pete, ali siguran sam da ima načina da ukomponiraš neke tradicionalne odjevne predmete u izgled bez da izgledaš ko karikatura. Shingo je tu sjajan primjer.

A ako već dogodiš frakciju nije ni nemoguće da ih samo baciš nakon meča da razvale ljude. Lijeno je ali je i efektivno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la crocop97 »

Ako bi to bilo samo kozmetički dodatak, okej, ali bez Lucha Undergrounda stvarno ne želim vidjeti igdje ninja puro likove, pogotovo ne u jebenom WWE-u.

A ne mora bit ni da samo dođu i krenu udarati ljude. Možeš ih prvo izgradit kao pojedinačne likove da im se gimmick ne svodi na Mi smo iz Japan ako niste primijetili, kroz backstage segmente ih malo zbližiš(možeš recimo tako spojiti ljude koji su bili u feudu u svojim kompanijama) i kasnije svatko od njih izazove nekog prvaka ili viđenijeg čovjeka u selu s rostera na sportski dvoboj, a ostatak stablea je tu da se po brine stvarno bude sportsko natjecanje. Radije bih da se prikaže samurajski kod časti i to bi u Aew-u moglo funkcionirat.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 stu 2021, 23:45 WWE je imao Akira Tozawu sa nindžama :lol: . Ne znam koliko bi bilo uspješno da tako nešto ozbiljno pokušaju,ali ne bi mi smetalo. Za mene to nije rasizam.
Nemoj me podsjećat šta rade s Tozawom molim te
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Kad ne bi bili kao Kaientai bilo bi prihvatljivo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

top 5 tag timova po pwi. ak bude kompletna lista (ja nisam našao) nek netko postavi

The Young Bucks (Matt & Nick Jackson)
Lucha Bros (Rey Fenix & Penta El Zero M)
Dangerous Tekkers (Zack Sabre Jr & Taichi)
The Usos (Jimmy & Jey Uso)
ALK (Giulia & Syuri)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17751
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Općenita rasprava o wrestlingu

Post Postao/la Hangman98 »

Koje vremensko razdoblje je uzeto kao osnova za listu?
slika
Odgovori