Kako ste otkrili pro wrestling?

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Prvi kontakt sa wrestlingom

Post Postao/la SwitchBlade »

Totalno random meč između Randyja Ortona i Codyja Rhodesa iz 2011. na SmackDownu. Mislim da je bilo riječ o nekakvom DQ meču, sjećam se da sam šaltao po TV-u i naišao na Eurosport kanal, koji je prikazivao tjedne isječke Raw/SD epizoda. I ostalo je povijest. :D
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Prvi kontakt sa wrestlingom

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Poslije toga ne sjećam se što sam točno pratio, sjećam se da mi je bio upečatljiv Krispen Wah s onim kad napravi backhand protivniku po prsima. Ne znam kako se zove potez.
Chop
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3014
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Prvi kontakt sa wrestlingom

Post Postao/la lemonzoo »

The A-Lister je napisao/la: 28 stu 2021, 14:28
Poslije toga ne sjećam se što sam točno pratio, sjećam se da mi je bio upečatljiv Krispen Wah s onim kad napravi backhand protivniku po prsima. Ne znam kako se zove potez.
Chop
Bogami, i izgleda brutalno.

Uvijek u pravu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Prvi kontakt sa wrestlingom

Post Postao/la ante »

Prvi kontakt je vjerovatno bio kad sam igrao SvR 2007(?) na rođakovom PSP-u. Bio sam tada zapeo za Matt Hardyja. Negdje u to vrijeme sam dobio PS2...ni sam ne znam koliko sam sati proveo igrajući SvR 2008. :D

Što se gledanja tiče, valjda kad smo ja i tata jedan kratak period pratili kad su prikazivali na OBN-u, mislim.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la AleksaVP »

Spojene teme.
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la mone »

Neka WWE igrica za Ps 1 s početka nultih, ne znam kako se zvala, nije bilo puno boraca, Taker, Jericho, Trips, HBK, Rey i još par njih.
Poslije sam igrao sve moguće svr-ove na ps2 i bila je neka TNA igrica za ps2, ali ne sjećam se koje godine.

Počeo sam tako po YT tražit mečeve i gledat na Eurosportu tamo krajem nultih
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la Dynamite 7 »

Na OBN-u prvo čega se sjetim je feud Kofi Kingstona i Randy Ortona.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la: 28 stu 2021, 15:16 Na OBN-u prvo čega se sjetim je feud Kofi Kingstona i Randy Ortona.
Stupid stupid stupid
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10311
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la KOMANIA »

Bio sam klinac kad je išlo kod nas na Fox-u i tada me nije kupilo, par godina kasnije znao sam da naletim na internetu na WWE i TNA, ali opet nisam bio kupljen potpuno, tek 2016. je nešto kliknulo kad sam ponovo naišao na YT, tad je bilo baš jako po meni jer je krenuo brand split i bilo je tu još par drugova koji su počeli da prate ali već na leto '17 spala knjiga na jedno slovo, eventualno je jedan povremeno gledao do početka '18 ali njega su zanimali uglavnom samo RR mečevi...

Ja nikada nisam prestajao, bilo je perioda kada sam manje pratio, pa sam se vraćao, ali uvek sam bio u toku sa dešavanjima u wrestlingu, pre svega u WWE-u...
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 17 tra 2024, 16:30, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Jabuchillo
Rank 3
Rank 3
Postovi: 31
Pridružen/a: 14 tra 2024, 20:06
Status: Offline

Re: Kako ste otkrili pro wrestling?

Post Postao/la Jabuchillo »

Znao sam za wrestling kada sam imao 5-6 godina, dakle negdje 2010-11. Družio sam se sa likovima koji su po 3-4 godine stariji od mene, njima su tada glavne okupacije bili skupljanje sličica fudbalera i kečera. Gledao sam sa njima neke mečeve, ali to je bilo jako davno pa se ne sjećam šta sam gledao, jedino znam da sam iz tog vremena zapamtio ko su John Cena i HHH. Zanimljivo je što sam već tada znao da je namješteno. Onda su odjednom kečeri potpuno zapostavljeni, pretpostavljam da je ove starije smorilo, a ja pošto sam bio najmlađi u društvu samo sam pratio starije. Godinama nisam imao nikakav kontakt sa kečerima. Zatim su se 2018 u lokalnoj prodavnici pojavile sličice kečera. Bio sam u fazonu "toliko dugo znam za kečere a nikad ih nisam ozbiljnije pogledao". Par mjeseci sam gledao samo stare mečeve (najviše iz Ruthless Agression ere) i WWE top moments. Početkom 2019 sam saznao šta su RAW i SD pa sam počeo da pratim šta se trenutno dešava. Pratio sam do momenta kad je Roman pobijedio Fienda i Strowmana i postao šampion. Od tada sam prestao da pratim i nikad nisam nastavio, mada ponekad znam pogledati neki važniji ppv
Odgovori