Revolution

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Card izgleda baš dobro
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la AlenB »

Guevara vs Allin bi moglo biti dobro.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la TheViper »

Razmisljam da sa ovim PPV-om pocnem da pratim AEW, video sam card na wikipediji i ima 3 meca koja mi deluju zanimljivo.

Jericho/Moxley
MJF/Cody
Omega & Page/Young Bucks

Jedino da MJF-om nisam upoznat, ali cuo same da je dobar mic worker :) Inace, zasto se Omega bori protiv Bucksa, zar oni nisu zajedno?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST zasto se Omega bori protiv Bucksa, zar oni nisu zajedno?
Bucksi osvojili #1 contender Battle Royal.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Jedino da MJF-om nisam upoznat, ali cuo same da je dobar mic worker
MJF ti je najveći šupak u AEW,brzo ćeš ga zamrziti vidjeti ćeš. :mrgreen:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »

@TheViper

Evo kratki backstory za Cody/MJF meč,također imaš na njihovom službenom kanalu još ovakvih sličnih videa vezanih za ovo tjedni ppv tj. countdown to revolution pa da se malo bolje upoznaš sa trenutnim zbivanjima u AEW. :D



slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Revolution 2020 predviđanja

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Revolution 2020 predviđanja

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da bi Moxleyovo osvajanje titule još više povećalo ratinge AEW-a, jer ako vidimo klipove sa preko milion pregleda na YT kanalu Mox ih ima preko 90%.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Revolution 2020 predviđanja

Post Postao/la Sherpa »

Žao mi je što nisam mogao pisati predviđanja

Al jericho je bio sjajan šampion, tako da ako zadrži, ne bi me čudilo. Al mislim da je mox favorit
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Markovic619 »

Zanimljivo...
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Wulf7X »

:snooty:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HunterDX »

Mox dobio, očekivano, možda ostali članovi IC nisu morali onoliko da se mešaju, jer je sve vreme delovalo kao da Jericho nema nikakve šanse bez njih, mogli su mu dati više prostora kao pojedincu, ali kapiram da su želeli da Mox ispadne jak.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Jake Hager vs Dustin Rhodes
Nisam očekivao da će ovo biti opener pošto opener obično služi da zagrije publiku sjajnom akcijom, a ovo, iako nije bilo loše, nije bilo to. Većinu meča su išli sa pričom da je Hager ipak ispred Dustina pa čim bi Dustin nešto krenuo Hager bi ga sasjekao. Čim su doveli Hagerovu ženu na ringside, znao sam da će biti neki spot sa njom, samo nisam znao hoće li biti ovo što je bilo ili će je Hager zaprositi lol. Vidjeli smo i dobrog wrestlinga. Hager sa Vader Bombom, a Dustin sa Code Redom. Bilo je to sve solidno. No volio bih da je Dustin tapkao u Ankle Locku.
7/10

Darby Allin vs Sammy Guevara
Darby je mogao puno gore proći sa onim botchanim Diveom. Prelijep 630 Sammya kroz sto. Sam meč je trajao vrlo kratko, no bilo je ipak dobro. Ovako trebaju bookati Darbya, u midcardu gdje može dobijati pobjede i graditi se.
7/10

Kenny Omega/Hangman Page vs Young Bucks
Ohoho, o ovome se može pričati. Wrestling je bio sjajan. Svidio mi se Piledriver na Omegi, pa onda razne kombinacije oba tima, Pageov Blockbuster Suplex sa konopaca, Omega sa svojim standardnim Snap Dragonima, Page sa OWA itd. Publika je bila na nivou. Omega je dobio ogroman pop kad je kickouta na 1 iz Golden Triggera. Bucksi su dobijali ogromne booove. E sad idemo na ono što je bilo još bolje: character work. Prelijepo. Hangman sa svojim sve izraženijim heel tendencijama, Bucksi koji kako meč odmiče sve više i više postaju emocionalniji i bijesniji. Prejako je bilo kad je Matt oklijevao a onda ipak bacio Hangmana Northern Light Suplexom na rampu, pa onda onaj Indietaker na rampi takođe. No vrhunac character worka je bio trenutak kad su se Mattu ruke tresle jer je skontao da je mogao ozbiljno povrijediti Omegu. Neočekivan rezultat po meni. Bio sam uvjeren da će Page ovdje turnati i Bucksi uzeti. Jednostavno ne vidim zašto Omega nastavlja tolerisati Hangmana ni zašto Hangman nastavlja biti dio tima kad to očito ne želi. Mislim, Page je svojim ponašanjem doveo do toga da su zamalo Bucksi i Omega prekinuli svoje prijateljstvo. Slow burn i sve to je okej, ali već mjesecima imamo Pagea koji se nakon svakog meča duri i napušta Omegu, a Omega idalje nastavlja da se asocira sa njim.
10/10

Nyla Rose vs Kris Statlander
Bilo koji meč poslije tag meča bi bio veliki cooldown, ali nisu mogli izabrati gori. Prvo, ovaj meč je imao skoro pa nikakav build, a iskreno je bio prilično meh. Eto vidjeli smo lijep Spear od Nyle, Boop-DDT kombinaciju Statlander, finu sekvencu kad je Statlander hodala na rukama i Avalanche Beast Bomb je bio okej, no sveukupno niti sam se ja uživio, niti je publika. Iako mislim da se pretjeruje sa kritikama AEW ženske divizije, očito je da su definitivno najslabiji dio trenutno. Možda je i to izbora šampiona. Riho je bila em presitna em nije znala engleski i nije imala promoe, a Nyla je kao Nia Jax.
5/10
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la ejdzejp1 »

jel valjalo šta? planiram pogledati ali nemam neka visoka očekivanja
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Maki »

Cody vs MJF
Hit and miss. Dobro su predstavili da je ovo baš grudge match, pogotovo na kraju kad je Cody lupao one Cross Rhodese što ga je i koštalo meča jer je mogao ranije završiti. Krvavi MJF je isto bio dobar dodatak, mada bih više volio da smo vidjeli gdje je to lupio kad se raskrvario pošto smo imali Codyev Disaster Kick, MJF je pao, Wardlow je došao na apron i kamera se fokusirala na to i kad smo vidjeli MJFa sljedeći put već je bio krvav. Naravno bilo je odvratno kad je grizao Codyev nožni prst lol. No, imam ogromnu zamjerku. Codyevo kaišanje MJFa je trebalo biti DQ. Na prošlom Dynamiteu smo vidjeli prvu AEW diskvalifikaciju. I nije čudo kad ovakve stvari ne budu DQ. I još kao sudija je odobrio. Glupost. Znači sudija može manipulisati pravilima kako hoće. Sjajan izbor pobjednika.
8/10

Pac vs Orange Cassidy
Bilo je kul kad su se Pac i Cassidy izmjenjivali brutalnim Knee Kickovima. Haha super je bilo. Bio je brutalan i Cassidyev bump od stub. Presmiješna scena i kad se Cassidy otkotrljavao od Paca svaki put. Svaka Cassidyeva ofanziva je propraćena ogromnim cheerevima, pogotovo onaj Crossbody i DDTevi. Tako da što se toga tiče dobro je bilo. No opet ogromna zamjerka: nije bilo potrebe da Lucha Brosi ulete u meč. Ako su htjeli da počnu BF-LB feud, mogli su ih napasti nakon meča. Zašto bi mi sada Paca trebali vidjeti kao veliku zvijezdu ako on ne može Orange Cassidya, koji je meme karakter, dobiti čisto? To mi je pokvarilo meč.
6/10
Odgovori