Survivor Series 2019

24.11.2019.

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST I ne znam kako je ovo bio main event, pored svih mečeva.
Women's Revolution. I na kraju nije Shayna ni ostala stajati nego Becky Reigns.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la HunterDX »

Potpisujem da Roman zaslužuje veći heat od Rollinsa, Rollins bar nije pokopavao ostale i nema problem da izgubi, a Roman već duže vreme nema čist poraz, ili ga zaštite, ili pobedi, a uglavnom je ovo drugo.
Idu na prostu foru, izdvajaju ga iz glavne scene, što će pojedini ispušiti na kraju, a ja imam utisak da samo čekaju povoljnu priliku da mu daju titulu i kamo sreće da ga Fiend dobije na WM, a teško.
Jebo ih Roman više.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Sherpa »

Za vs koji ste gledali, jesu li uopće sellali da su nxtovci jučer imali war games? Ili su se pravili kako su sto posto svježi?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la emirates »

Kriv izbor za main event. Vjerovstno su htjeli da NXT zavrsi vecer sa pobjedom, ali nisu htjeli da Roman izgubi. Tako je zavrsilo sa zenama u main eventu. Licno mislim da nisu morali ni davati pobjedu NXTu veceras. Lahko se mogao opravdati njihov poraz sa tim da su vecina bili u War Games matchevima vecer prije.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Potpisujem da Roman zaslužuje veći heat od Rollinsa, Rollins bar nije pokopavao ostale i nema problem da izgubi, a Roman već duže vreme nema čist poraz, ili ga zaštite, ili pobedi, a uglavnom je ovo drugo.
Idu na prostu foru, izdvajaju ga iz glavne scene, što će pojedini ispušiti na kraju, a ja imam utisak da samo čekaju povoljnu priliku da mu daju titulu i kamo sreće da ga Fiend dobije na WM, a teško.
Jebo ih Roman više.
Roman nikada nije bio dosadan kao Rollins. I ono, normalno da neće gubiti često, lik je ipak pri vrhu kompaniju. Sjebaće oni Fienda, ljudima će vrlo brzo dosaditi hrvanje pod crvenim svjetlom.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Kriv izbor za main event. Vjerovstno su htjeli da NXT zavrsi vecer sa pobjedom, ali nisu htjeli da Roman izgubi. Tako je zavrsilo sa zenama u main eventu. Licno mislim da nisu morali ni davati pobjedu NXTu veceras. Lahko se mogao opravdati njihov poraz sa tim da su vecina bili u War Games matchevima vecer prije.
Sori, ali ne dati NXTu pobjede bi bilo debilno. Samo bi poslao poruku da su C-show i da su nebitni.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sori, ali ne dati NXTu pobjede bi bilo debilno.
isto kao što je debilno dati im tolike pobjede dan nakon war games meča. i to ljudima koji su bili u tim 'opakim' mečevima.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sori, ali ne dati NXTu pobjede bi bilo debilno.
isto kao što je debilno dati im tolike pobjede dan nakon war games meča. i to ljudima koji su bili u tim 'opakim' mečevima.
Možda, ali mi je ipak to manje debilno nego ih ostaviti sa 0. Svakako u WWEu se kečeri super brzo oporave od teških mečeva.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57178
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Sherpa »

ne bi ih ostavio na nuli, ali vjerojatno ne bih imao ovakve rezultate istom vikendu kada su bili war gamesi. ovako ispada da su sd i raw jadni pošto nisu mogli dobiti likove koji su imali mečeve dan prije, i to 'opake' mečeve. (što me jednako živcira kao hell in a cell no sell kada već sutradan na rawu je osoba u top izdanju, a prodaju mi to kao nešto 'što mjenja i skračuje karijere')
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne bi ih ostavio na nuli, ali vjerojatno ne bih imao ovakve rezultate istom vikendu kada su bili war gamesi. ovako ispada da su sd i raw jadni pošto nisu mogli dobiti likove koji su imali mečeve dan prije, i to 'opake' mečeve. (što me jednako živcira kao hell in a cell no sell kada već sutradan na rawu je osoba u top izdanju, a prodaju mi to kao nešto 'što mjenja i skračuje karijere')
Ali već je percepcija da je NXT ispod ova dva, tako da su morali otići u drugu krajnost da bi makar malo poravnali.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Kriv izbor za main event. Vjerovstno su htjeli da NXT zavrsi vecer sa pobjedom, ali nisu htjeli da Roman izgubi. Tako je zavrsilo sa zenama u main eventu. Licno mislim da nisu morali ni davati pobjedu NXTu veceras. Lahko se mogao opravdati njihov poraz sa tim da su vecina bili u War Games matchevima vecer prije.
Sori, ali ne dati NXTu pobjede bi bilo debilno. Samo bi poslao poruku da su C-show i da su nebitni.
Razumijem ja i to, ali mislim da NXT svejedno ne bi toliko lose izgledao ni da im nisu dali pobjedu. Kul je sto su htjeli da NXTu dadnu spotlight kako bi oprali taj miris developmentala sa njih, ali imam dojam da je show strukturiran na ovaj nacin kako bi na kraju veceri NXT izasao kao pobijednik, a struktura showa izgleda bezvezno. Vidjet cu kakvo cu misljenje imati danas kad stvarno pogledam show :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23803
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la Maki »

Nisam ni ja gledao ovo niti ću. Jednostavno mi se ne da. Ali dobro je što je NXT dobro prošao.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

koja dosada od showa, eww Shayna. Barem je Dana Brooke ostala u meču duže od Sarah Logan! talent won!
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Potpisujem da Roman zaslužuje veći heat od Rollinsa, Rollins bar nije pokopavao ostale i nema problem da izgubi, a Roman već duže vreme nema čist poraz, ili ga zaštite, ili pobedi, a uglavnom je ovo drugo.
Idu na prostu foru, izdvajaju ga iz glavne scene, što će pojedini ispušiti na kraju, a ja imam utisak da samo čekaju povoljnu priliku da mu daju titulu i kamo sreće da ga Fiend dobije na WM, a teško.
Jebo ih Roman više.
Roman nikada nije bio dosadan kao Rollins. I ono, normalno da neće gubiti često, lik je ipak pri vrhu kompaniju. Sjebaće oni Fienda, ljudima će vrlo brzo dosaditi hrvanje pod crvenim svjetlom.
Roman nikad dosadan kao Rollins, ima istine, ali su mu davali i kvalitetnije feudove.

Wyatt je bio mnogo interesantniji od Fienda, sada su mu borbe jako dosadne, ali nikako ne bih voleo da ga Roman pobedi.


Skraćena verziju ppva koju sam gledao traje preko 80 min, teško je i nju odgledati, tako da neću gledati ceo show, možda par mečeva.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Survivor Series 2019

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Za vs koji ste gledali, jesu li uopće sellali da su nxtovci jučer imali war games? Ili su se pravili kako su sto posto svježi?
Da bili su to isticali tijekom njihovih mečeva.
slika
Odgovori