AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To bi držalo vode da nisu puni ex-WWE ljudi. Među koje spada i Phil.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Ali svi ex WWE likovi u AEWu su likovi koje je WWE traćio i sputavao i sad dobijaju priliku da pokažu šta zapravo mogu. Miz to nije.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17728
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Meni su ova dva line-a najbolja stvar veceri jer su dijelom istina, koja moze da se promjeni, ako je build up Punkovog karaktera i njegov arc u AEW put na povratku ka 'Najboljem na Svijetu'
-Pogledaj na sat Punk, nece reci 'clobberin' time' reci ce 'out of the time'
-Ti nisi nista vise nego nostalgija
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Ovo je 'nije te bilo 7 godina i star si'. Što je rekao svaki dosadašnji punkov protivnik
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la: 26 stu 2021, 14:20 Ali svi ex WWE likovi u AEWu su likovi koje je WWE traćio i sputavao i sad dobijaju priliku da pokažu šta zapravo mogu. Miz to nije.
Nije ni Punk
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17728
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 26 stu 2021, 14:22 Ovo je 'nije te bilo 7 godina i star si'. Što je rekao svaki dosadašnji punkov protivnik
A sta je cilj izmisliti nesto sto nikad niko nije rekao. Mora koristiti cinjenice koje su tu i upakovati ih na taj nacin da izgleda kao da je rekao nesto nesvakidasnje sto je MJF uradio. Ne vjerujem da mu je iko rekao da je samo nostalgija i povezao entrance gimmick sa cinjenicom da je ring rusty.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Jasno, ali nije to baš bilo nešto inovativno

Najinovativnija linija je bila oko khanove buduće kćeri - i to je bila ujedno linija koja jasno pokazuje koliko on ne voli trpsića
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 26 stu 2021, 14:33 Jasno, ali nije to baš bilo nešto inovativno

Najinovativnija linija je bila oko khanove buduće kćeri - i to je bila ujedno linija koja jasno pokazuje Koliko je guzobolan šta nikad nije bia u WM main eventu
I ne nije ni to inovativno. Napadanje WWE-a nikad nije inovativno. Taj isti line se čua milijun puta šta u WWE-u šta van.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17728
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

MJF line mi se svidio, jer je bio koncipiran oko Punkovog trenutnog stanja kao AEW hrvaca. Iskoristio je cinjenice koje svi znamo i vidimo i servirao nam to na jedan jako lijepo zapakovan nacin, bar za mene. WWE shoots ce uvijek izmamiti najvece reakcije, ali ne mozes stalno da se na to oslanjas i zauvijek ostajes u njihovoj sjeni. Hajmo napraviti pricu koja ce dogadjaje unutar AEW uciniti dovoljno velikim da kotiraju isto kao shoot na WWE. Mislim da je to neka glavna vizija svega.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

ako gledamo samo aew onda mjf nema što kazati. niti ufc, jer se pravimo da ne postoji, niti hhh i cena, niti nostalgija jer je i to dio wwea. niti to da ga sedam godina nije bilo. tako da ako gledamo korištenje wwea, mjfov promo je isto to - pošto bez toga ima samo onaj robot dio koji je (meni) bio loš. dobra ideja, loša izvedba
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13709
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Ovde je MJF sabio nema šta, Punk je imao samo za Miza i to je to, dok ga je ovaj ubio više puta.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17728
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 26 stu 2021, 14:47 ako gledamo samo aew onda mjf nema što kazati. niti ufc, jer se pravimo da ne postoji, niti hhh i cena, niti nostalgija jer je i to dio wwea. niti to da ga sedam godina nije bilo. tako da ako gledamo korištenje wwea, mjfov promo je isto to - pošto bez toga ima samo onaj robot dio koji je (meni) bio loš. dobra ideja, loša izvedba
Ali nostalgija ugao dodiruje obje sfere, jer je fokus na trenurnog Punka i ono sta vidimo sad i ono sto smo ocekivali. To nije WWE shoot vec jednostavno ukazivanje na trenutni kvalitet u odnosu na cjelokupnu sliku. Niko ne trazi, niti je to moguce, da se prave da se WWE nije desio. Al' jednostavno posmatras to kao reper kvaliteta i cisto komparativno sa trenutnim stvarima ne da je WWE run bit svega.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 26 stu 2021, 14:25
Maki je napisao/la: 26 stu 2021, 14:20 Ali svi ex WWE likovi u AEWu su likovi koje je WWE traćio i sputavao i sad dobijaju priliku da pokažu šta zapravo mogu. Miz to nije.
Nije ni Punk
Kako nije Punk? On je upravo glavni primjer toga. Najpopularniji u kompaniji ali Cena se gura preko, nikd nije dobio WM ME koji je zaslužio, otjeran iz wrestlinga zbog WWEovih sranja.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

S druge strane diga milijone, posta kakvo takvo crossover ime s mainstreamom i ima najduži reign s titulom. On je proša puno, puno bolje nego dobar dio njih s obzirom na to koliko ronja.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Ali ni blizu koliko je mogao postići. Ima puno pravo biti kivan na WWE.
Odgovori