AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 29 tra 2022, 22:10 tldr stavit TNT titulu na Trenta i vratit open challenge.
Ova titula je trebala biti koncipirana da se svaki tjedan brani na tjednoj epizodi. I da je poanta titule zadržati je što je dulje moguće. 5 tjedana je rekord? ja ću biti prvi koji će uspjeti je obraniti u taj peti put.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la Hangman98 »

Dosadno je gledati title mec svake sedmice, bar meni. Nema mi special feel to it, nema prostora za pricu van takmicarskog aspekta i ko ce duze drzati. Previse jednodimenzionalno i lako se zasititi.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kolike su šanse da ju vrate Otkupitelju uskoro?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

O itekako možeš priča oko toga stvoriti. Kada netko ne želi još izazvati za titulu jer smatra da je trenutno nije spreman uzeti i onda par puta obraniti, te da će to napraviti kada bude smatrao da je vrijeme. onda možeš imati time limit, pa prvak ostaje ako ne primi pin pa heelovi to koriste, pa možeš imati da netko iz tjedan ima sve više i više ozlijeda no bori se ko lav i na jedvite jade zadržava, ili možeš imati slučajni prvak priču. svašta možeš. Pogotovo što nema titule koja je tako predstavljena u wrestlgin svijetu
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la Hangman98 »

Ali sve je to takmicarski aspekt, nemas prostora za karakterni napredak tokom reigna kad svi imaju istu ulogu, brani titulu i pokusaj to sto duze raditi dok ne padnes od umora. Dobijas hrvanje bez posebne price iza svega osim tog takmicenja ko ce duze uspjeti. Fakat bi se brzo zasitio toga, iako mozes imati variacije te price, ali znatno si vise ogranicen nego da nema tog pravila branjenja svake sedmice. Onda, ne uklapa ti se ranking sistem, jer je bukvalno nebitan sa open ch klauzulom, mozes izazvati svakako bez obzira na score.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la AlenB »

Sherpa je napisao/la: 29 tra 2022, 22:58 O itekako možeš priča oko toga stvoriti. Kada netko ne želi još izazvati za titulu jer smatra da je trenutno nije spreman uzeti i onda par puta obraniti, te da će to napraviti kada bude smatrao da je vrijeme. onda možeš imati time limit, pa prvak ostaje ako ne primi pin pa heelovi to koriste, pa možeš imati da netko iz tjedan ima sve više i više ozlijeda no bori se ko lav i na jedvite jade zadržava, ili možeš imati slučajni prvak priču. svašta možeš. Pogotovo što nema titule koja je tako predstavljena u wrestlgin svijetu
definitivno neloš koncept, ali mislim da mi TNT titula nije za takvo nešto, odnosno da AEW ne bi trebao koristit tu titulu na taj način jer s obzirom na to koliki roster imaju trebaju imat neku jaku i baš pravu midcard titulu koja će elevateat prvake do razine da kada izgube tu titulu da mogu ići na glavnu, nešto kao što je IC titula nekad služila za WWE/F titulu.

No, jednom kad/ako se uvede brand split i kada bude bila potreba za još jednom titulom, možda bi bilo kul uvesti takvu titulu i da onaj koji je prvak bude brand free i brani titulu na oba branda, jedan tjedan na jednom drugi na drugom brandu
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6875
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la crocop97 »

Razvile bi se priče same nakon što se neki susretnu par puta u meču, a bar na nekoj osnovnoj razlici u gimmicku i stilovima već možeš razvit neku priču već kroz sam meč. Ali slažem se da ju ne treba branit svaki tjedan, mislim da bi meč za mid card titulu trebo bit main event tjednog showa ako se ne brani world titula na istom showu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57655
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Al znaš zašto je taj koncept dobar? Ako si ti upravo skupio 7 obrana s tom titulom, to ti je sjajan korak prema glavnoj tituli. Jer upravo si napravio 7-0 u važnim mečevima. Čak i nakon poraza, to je 7-1 u važnim mečevima. Sigurno si jako visoko na ljestvici i zaslužuješ biti u priči za prvog izazivača.

Sigurno bolje nego hrpa pobjeda na darku.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nemam velika očekivanja za ovaj meč.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Rossa vs Serena Deeb?

slika

A mogla bi i Shida da se ponovo vrati u title sliku.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Hangman98 je napisao/la: 29 tra 2022, 17:50
SwitchBlade je napisao/la: 21 tra 2022, 20:58 Jedva čekam, kvota 1.01 da će imati callback na famozni Owen/Bret feud. Moje tijelo je spremno. :D
Switch kad vidi card za Dynamite be like:

slika

Pretvori se u vidovitu Džaziru sa njenim kašikama.
Nadreality show, kakav throwback... U teškim slučajevima moram bacati viljušku a može i nož da ne bacam dva puta. :D
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite #134 recenzija

Post Postao/la SwitchBlade »

The A-Lister je napisao/la: 29 tra 2022, 20:50
Nastavak digivolucije Wheelera koji je već nadmašio 3/4 pillara kompanije po popularnosti
Wheeler je definitivno jedan 4 killera, ja bih još dodao Starksa, Martina i Garciu.
Izbaci izdajicu i dodaj Leeja Moriartyja i onda možemo razgovarati.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Kakav promo Regala... ludo je sto ga je E pustio.

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17342
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fish vs Hardy uspjelo bit dosadnije nego što zvuči. Što manje singles mečeva s Jeffom molim vas.
Odgovori