ACH

fka Jordan Myles

Major League Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Šta je logičnije? Da je WWE odlučio u jebenoj 2019. kad su svi toliki osjetljivi na bilo kakav -izam i u kojoj je sam WWE gurao tu black positivity priču sa Kofijem na WM napraviti blackface majicu? Ili da je ipak samo nesrećan splet okolnosti? Šta misliš, zašto je baš Myles osvojio Breakout turnir iako je publika bolje reagovala na Garzu, pa čak i na Lumisa? Ja bih rekao da boja kože ima dosta sa tim.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ali oni jesu povukli te majice mjesec prije njegovog tweeta. Znaci da je ovo cuvao u sebi kako bi jednog dana kad mu dopizdi imao municiju za 'gotcha' moment.
razlika je što on nije pustio majice da budu tri godine u prodaji pa onda prigovorio. nego je pustio da postanu javno dostupne i odmah udario. gdje je prilično jasan cilj zaključivanja zašto ih je pustio u prodaju, zato što je smatrao da će ovime više postići (da li se ja s time slažem je pak druga priča). Slažem se, ja bih rekao da je rasistički i odmah napustio kompaniju, ako me to toliko smeta. No jasno je da je on ovim htio poslati poruku (u jednu ruku i je)
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ja bih rekao da boja kože ima dosta sa tim.
vjerojatno ima, ali isto tako još uvijek ima onih kojima boja kože smeta, a rade u toj kompaniji. tako da ne vjerujem u splet nespretnih okolnisti, nego zlu namjeru nekog pojedinca. problem je u tome što je sve ovo teško dokazivo pa wwe nemre niti jednom pojedincu dati otkaz na temelju toga, zato što će i on tvrditi da je splet nesretnih okolnosti i dobiti slučaj.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Ako mu je toliko bitan rasizam, zašto je on sam rasistički vrijeđao Lethala?

Meni iskreno ta priča o zlom pojedincu ne pije vode i mislim da ideš unaprijed sa WWE = bad stavom. Ne pravi samo jedan čovjek WWE majice. ACH je debil koji je mislio od sebe napraviti žrtvu i možda tako forsati izlazak u kompanije. Zašto je htio napolje? Pa ima dosta mogućnosti, frustracija sa bookingom recimo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ako mu je toliko bitan rasizam, zašto je on sam rasistički vrijeđao Lethala?
zato što je budala, i zato što u americi postoji razmišljanje kako ti samo možeš biti žrtva rasizma ako si crnac. Što je apsolutno netočno i daleko od istine. Zato ćeš jako puno puta čuti crnce s rasističkim izjavama za koje nisu ni svjesni da su rasizam samo zato što je njihov pojam rasizma bijelac vrijeđa crnca.

ACH je postavio i mailove gdje se vidi laganje onog nekoga lika u WWEu. to je dovoljno da mogu krenuti sa stavom zli pojedinac. ja ovdje mislim da wwe nije baš puno toga krivo napravio, ali da sve što u budućnosti napravi će mu biti kriv potez. da je dobro da je samo uklonio majice bez neke pompe, da je dobro ako ga pusti, pošto će ispasti negativac ako ga zadrži tj proba stopirati njegov odlazak.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

Neće ispasti negativci. ACH je sebe ukopao, ne znam ni ko će ga uzeti ako ode iz WWEa. Lik je očito nestabilan i treba mu pomoć. Znamo da je on lično odobrio da se ide sa tom majicom na bijeloj podlozi tako da ipak mislim da je neko iz WWEa automatski ubacio i crnu opciju ne misleći na šta to podsjeća.
Zadnja izmjena: Maki, dana/u 14 stu 2019, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24859
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Maki »

ACH izbrisao tweet u kojem objavljuje odlazak.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma, s ovim je napravia više sebi štete nego išta drugo ja mislim. Pitanje je sad oće li ga neka veća kompanija uopće tit.
Tu je ROH ako neće niko :D
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zatim proziva Lethala i zove ga ujka Tomom.
Misliš da će ga uzet nazad nakon šta se posra po Lethalu :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

"Word is from TheBlackwrestlingAlligance Instagram account that Albert Hardie Jr. Aka Jordan Myles has been dealing with some type of mental illness and this would explain his outburst recently.

Hardie was advice by WWE to take 6 months off and get help. He has not been with WWE since September 21st according to the source that spoke to Blackwrestlingalligance."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad je Cody sastavia listu bar je parila na nesto, imala jaka imena :lol: . I jel jebeno moguce da on i Gresham nikad nisu imali mec?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10411
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

ACH

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

uzmite ovo sa zrnom soli, pošto je puno lakše da bi dobio push sada kad više nije u prilici to dobiti (premda je vjeorjatnije istina nego laž)

dave

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

ACH

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58319
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

ACH

Post Postao/la Sherpa »

ACH on his Twitter issues: “I've sacrificed a lot of pro wrestling, and I don't expect anything back, but I made a lot of sacrifices. I'm ashamed of myself. I'm embarrassed. This is something that I'll never be able to shake.”
slika
Odgovori