All Out

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

Čini mi se da su malo ubrzali sa Spearsom, trebali su ga još graditi pa tek onda u veliki meč.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Rio146 »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Shawn Spears > Tye Dillinger.
=
obojica jobbaju :D
Samo što je Spears dobio više spotlighta u dva mjeseca ovdje, nego za čitavo vrijeme u WWE-u. Plus odradio je više nego dobar meč s Codyom. Očekujem njegov push u skorije vrijeme.
Yes Sir!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All Out

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ako je tebi ovo bilo jobbanje...
pa jobbao je Codyu na kraju krajeva :D

zajebavam se, dobro su ga zaštitili ali mi njegov performans nekako nije sjeo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

Je, dobio je spotlight, ali se po meni nije puno pokazao. Odradio je dobar meč, ali je nekako ostao u sjeni svih drugih, Codya jer je Cody očito alfa i omega AEWa u budućnosti, MJFa jer se teasalo to da nije iskren sa Codyem i naravno legendi jer su legende. Ne očekujem previše, ali ni ne mislim da Spears treba više.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Čini mi se da su malo ubrzali sa Spearsom, trebali su ga još graditi pa tek onda u veliki meč.
definiraj veliki meč, pošto je čak i po pitanju važnosti ovo bio tek treći meč na cardu, a da moxley nije otpao bio bi četvrti.

stavili su ga u ulogu koju je sjano odradio. bio je odličan negativac iz osamdesetih, sa menadžerom iz osamdesetih za meč iz osamdesetih. meni je ovo bio jedan od najboljih mečeva na cardu u kojem bez problema mogu nastaviti pričom pošto ga je AA sjebo.

spears nije tu ta bude top card, što je odavno jasno, ali će biti itekako važan mid card, a kakav je, pa sudite kada bude imao singles meč u kojem ne bude morao odraditi ulogu kao što je ovog puta morao. a u nxt danima je pokazao da može imati dobar meč.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

Apsolutno je predstavljeno kao veliki meč i zbog blood feud priče i zbog činjenice da su upleli legende u to.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Apsolutno je predstavljeno kao veliki meč i zbog blood feud priče i zbog činjenice da su upleli legende u to.
te i dalje tek treći meč na ovom cardu, a bio bi četvrti da je moxley tu.

osim toga, zar su mnogi zaboravili kako je jedna od uloga heela da face dobro izgleda? a cody je prokkleto dobro izgledao u ovom meču 8pogotovo što je jasno kako je ona ta zvijezda). onaj dio kada ga remenom udari te cody nakon toga plane...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Melloo »

Midcard mec koji je predstavljen dobro.To je nesto sto se od wwea godinama trazi
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST onaj dio kada ga remenom udari te cody nakon toga plane...
Uf, kakav trenutak. Cody je izgledao fantasticno tu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

osim toga, zar su mnogi zaboravili kako je jedna od uloga heela da face dobro izgleda? a cody je prokkleto dobro izgledao u ovom meču 8pogotovo što je jasno kako je ona ta zvijezda). onaj dio kada ga remenom udari te cody nakon toga plane...
Da, ali i heel treba dobro izgledati. Spears meni nije izgledao ništa specijalno. Već sam rekao da su ga svi učesnici tog meča nekako nadsjenili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

pa u tome je bila poanta, da izgleda kao da nema šanse dobiti bez pomoći svog menadžera. i da je uz njegovu pomoć bio vraški blizu te da bi dobio da se aa nije pojavio - čista priča. odradio je savršenu ulogu. ko u nogometu, ne moraš biti najbolji na terenu da svoju zadaću odardiš savršeno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pa u tome je bila poanta, da izgleda kao da nema šanse dobiti bez pomoći svog menadžera. i da je uz njegovu pomoć bio vraški blizu te da bi dobio da se aa nije pojavio - čista priča. odradio je savršenu ulogu. ko u nogometu, ne moraš biti najbolji na terenu da svoju zadaću odardiš savršeno
Pa je, al to je onda uloga nekog midcardera što Spears realno i jeste, ne velike zvijezde. Spears je sasvim prihvatljiv, ali prava zvijezda mora biti više od prihvatljivog.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

al nije napravljen da bude velika zvijezda, barem ne trenutno. on je bio u važnom meču zato što je cody bio u meču, ne zbog sebe. I zato što je priča bila dobra. Dobar meč s pričom koji nije za pojas - pa to je ono što fanovi od wwea već godinama traže. dajte nam i ono što nije za pojas da nešto vrijedi

a prolly su se odlučili da cody dobije na ovakav način pošto im treba izazivač za jericha. pošto su trenutno samo on i moxley kredibilni (i pac, no on će s pageom u program)
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

All Out

Post Postao/la AlenB »

There was an altercation backstage at All Out between battle royale participants Sadie Gibbs & Bea Priestley, according to Squared Circle Siren’s Casey Michael. Fightful reported that Matt Jackson “was seen trying to smooth things over”.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

All Out

Post Postao/la HunterDX »

Vidim da će se posveeti svim wrestleima, što je jako dobro.
Dobri feudovi koji van scene za titulu su nešto što kasnije izazivače čini kredibilnim.
U WWE kompaniji samo par ljudi dobija ozbiljane prograne, pa zato šampioni nemaju prave izazivače da bi izgledali jako.
Odgovori