Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HBK »

Balor kao heel bi bio super :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la TheViper »

Moguce je da se sprema Balorov heel turn. Mada, ja mislim da je on legit nezadovoljan. Proslog leta imao je debut iz snova i odmah dobio ogroman push, pobedio je Cesara, Ruseva i Owensa kada je bio onaj F4W match, pobedio clean Reignsa, a kao slag na tortu na SSlamu clean je pobedio Rollinsa i osvojio Universal titulu. Medjutim, sve je to palo u vodu zbog povrede. Ona je u velikoj meri unistila njegov push i momentum. Balor je imao odlican timing kada je debitovao, dosao je u trenutku kada se Vince ohladio od Reignsa (najvise zbog suspenzije) pa je odlucio Balora da pogura kao top babyfacea Rawa. Naravno, povreda Balora je uticala na to da Vince ponovo stavi Reignsa na main event scenu i dao mu veliki push, da se Balor nije povredio Roman bi neko vreme bio u mid cardu. Sada, kada se Balor vratio ne moze da povrati titulu koju nikada nije izgubio. Ona je trenutno nedostupna jer je drzi Lesnar, a ne verujem da ce je ubrzo izgubiti. Plus se sprema feud Reigns-Lesnar tako da su male sanse da ce Balor do kraja godine povratiti titulu. Ja sam oduvek mislio da ce Balor biti taj koji se Owensu uzeti titulu, ali Goldberg je sve upropastio. Zato je najbolje resenja da Balor turna na Rollinsu i da mu se kayfabe osveti sto mu je oduzeo svu slavu.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 05 tra 2017, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa jedno je sigurno, on ima najviše prava na tu titulu i trebao bi odmah sad da se pogura na nju, bilo bi mi glupo iskreno da sad ide na US titulu.

A možda zato što na Rawu ima previše faceova, Rollins Reigns Balor znači tri top igrača na Rawu su svi redom trenutno faceovi tako da bi neko od njih trebao turnati a najviše bih volio da to bude Roman.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sake »

Zar idalje mislite da je Veliki Pas face, čak i nakon onog fantastičnog heel promoa na RAWu? Lesnar će biti face protiv Reignsa. Ne znam, barem su ih tako predstavljali na RAWu.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Malo ko veseliji od mene da tako stvarno bude ali dok ne vidim još Reignsovog materijala smatrat ću ga faceom.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sake »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Malo ko veseliji od mene da tako stvarno bude ali dok ne vidim još Reignsovog materijala smatrat ću ga faceom.
Njemu bi kao heelu stajalo No Flips Just Fists :lol: Roman, Dash and Dawson
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la AlenB »



slika
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sake »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST

slika
Holy shit, Jinder Mahal je stvarno postao stiff. Neće on dugo.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la AlenB »

Ali fascinantno je to što ove tri šljive na čelu i nosu nisu mogle doći od onog lakta iznad jer ga je on tu udario po bočnoj strani glave. Znači morao je biti još koji udarac malo žešći.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Wulf7X »

Mahal se napucao u teretani, pazi te vene na rukama, pa ovaj meč sa Finom može mu biti i nagrada, ne bi me čudilo da dobije i push :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 12 tra 2017, 15:41, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Igor »

Niste skužili da je pao na glavu nakon lakta i onda baš ono skliznuo nosom i čelom po podu i to dobro.
GENERALNI MENAĐER
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8781
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Wulf7X »

Balor povređen, očekuje se da će odsustvovati par nedelja :?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la emirates »

Vec vidim ogromnu etiketu na njegovom celu - injury prone. :( Nadam se da su ovo izolirabi slucajevi i da ga kompanija nece brzo odbaciti iz pozicije glavnih igraca zbog ovoga.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sake »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Vec vidim ogromnu etiketu na njegovom celu - injury prone.
I opet ispada tačno ono Rollinsovo: "Šta god ti uradiš ja to uradim prije tebe." Tako je i Seth prvi postao injury prone. Interesantna činjenica.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Katastrofa čovječe, stvarno je momak nesretan do bola, nadam se da će što prije biti spreman za akciju i da neće ono potpuno odsustvovati sa showa već ono da ima segmente ali da se čuva akcije.
slika
Odgovori