Game of thrones

O seriji sa spojlerima

Filmoljupci navalite
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HunterDX »

Ne kažem da neki koje si nabrojao nisu bolji od njega, ali Joffrey mi je npr totalno dosadan kao lik iz kraljevske i najmoćnije porodice, bezobrazan i kvaran, našli su jebeno antipatičnog glumca i to je bilo sve od njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ne kažem da neki koje si nabrojao nisu bolji od njega, ali Joffrey mi je npr totalno dosadan kao lik iz kraljevske i najmoćnije porodice, bezobrazan i kvaran, našli su jebeno antipatičnog glumca i to je bilo sve od njega.
I upravo zato je i bio fenomenalan. Joffrey je bio tipično kraljevsko derište koje je od Cersei nasljedilo sve najgore.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ne kažem da neki koje si nabrojao nisu bolji od njega, ali Joffrey mi je npr totalno dosadan kao lik iz kraljevske i najmoćnije porodice, bezobrazan i kvaran, našli su jebeno antipatičnog glumca i to je bilo sve od njega.
I upravo zato je i bio fenomenalan. Joffrey je bio tipično kraljevsko derište koje je od Cersei nasljedilo sve najgore.
Lično najviše cenim kada je neko kreativan, a da bi napravio lika kao što je on, ne moraš baš biti kreativan. Možda bih ga više gotivio da je još poživeo i stekao veću moć. Za njega bi najbolje bilo da je sjebao sve iz svoje porodice, ne bi baš morao sve da ih pobije, ali da stekne apsolutnu moć, gde bi se sam za sve pitao. Više sam očekivao od njega iskreno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ne kažem da neki koje si nabrojao nisu bolji od njega, ali Joffrey mi je npr totalno dosadan kao lik iz kraljevske i najmoćnije porodice, bezobrazan i kvaran, našli su jebeno antipatičnog glumca i to je bilo sve od njega.
I upravo zato je i bio fenomenalan. Joffrey je bio tipično kraljevsko derište koje je od Cersei nasljedilo sve najgore.
Lično najviše cenim kada je neko kreativan, a da bi napravio lika kao što je on, ne moraš baš biti kreativan. Možda bih ga više gotivio da je još poživeo i stekao veću moć. Za njega bi najbolje bilo da je sjebao sve iz svoje porodice, ne bi baš morao sve da ih pobije, ali da stekne apsolutnu moć, gde bi se sam za sve pitao. Više sam očekivao od njega iskreno.
Zašto? Joffrey je uvijek bio derište koje je imalo sreću da ima sposobnog djeda i ujaka.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HunterDX »

Možda je mogao i sam da se osposobi, ili preko nekog. Ali opet, to je stvar ukusa, ili ti neki lik legne, ili ne. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Možda je mogao i sam da se osposobi, ili preko nekog. Ali opet, to je stvar ukusa, ili ti neki lik legne, ili ne. :D
To bi išlo kontra njegovog lika.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Možda je mogao i sam da se osposobi, ili preko nekog. Ali opet, to je stvar ukusa, ili ti neki lik legne, ili ne. :D
To bi išlo kontra njegovog lika.
Zašto svaki lik mora biti jednosmeran? pogotovo neko ko je na početku još dečak.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

E da, još jedna stvar kod Ramsaya: bio je snarky villain. Ja mrzim taj trope, pogotovo jer ga se GoT klonio. Ali ne, Ramsay je stalno imao snarky scene i one-linere pa je maltene ispadao kao karikatura.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la DVW »

2021 je, a ja sam danas prvi put gledao Game of Thrones. Winter is coming je jako dobar introduction u to da me čeka mnogo komplikovanih rodbinskih veza i savezništava. Pri kraju epizode sam površinski počeo povezivati neke stvari. Jedino mi smeta incest kraljeve žene i njenog brata blizanca. Osjećam se filthy gledati njihove scene. Ne znam kako je drugima bilo. Uglavnom nastavljam sa serijom jer mi se čini obećavajuće i da je onaj silni hype bio opravdan.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la ante »

Joj da samo znas sta te ceka na kraju...
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la DVW »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Joj da samo znas sta te ceka na kraju...
Brzo ja odgledam kad se u nešto zabuljim. Do kraja mjeseca je moguće da završim. Valjda ću izbjeći spoilere.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Sherpa »

Zašto nikada neće dovršiti knjigu

https://www.theguardian.com/books/2021/ ... of-thrones
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7496
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Master of darkness »

Ovo je postalo klasični milking show, kao i fast and furious koji je od ulicnih trka dosao do spasavanja sveta.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la Maki »

Joj smaraju sa Targaryenima. Kao da ne postoji druga porodica.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Game of thrones

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kao da ne postoji druga porodica.
Ima...Blackfyre. :mrgreen:
Odgovori