Mandy Rose

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Maki »

WWE ima tako kvalitetnu žensku diviziju ali kako će progres biti kad guraju samo na izgled a ne na kvalitet.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la The A-Lister »

Hangman98 je napisao/la: 29 stu 2021, 19:02 Impact najbolje koristi ono sto ima (a nema nesto pretjerano dobar roster), kad' je u pitanju zenska divizija i to je vec godinama tako.
Pa nije im tako loša divizija realno. Nisam nimalo zainteresiran za nju, ali loša nije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 29 stu 2021, 19:05 WWE ima tako kvalitetnu žensku diviziju ali kako će progres biti kad guraju samo na izgled a ne na kvalitet.
Čekaj steph da opet krene pričati o revoluciji
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Maki »

Ne furaju više tu priču. Stephanie je gubitnik u igrama oko trona u backstageu. Johnny Ace je sad glavni. A zna se kakav je on sa ženama.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Hangman98 »

Povucimo paralelu kvaliteta vodjenja divizije sa kvalitetom proma
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Ec3 »

Maki je napisao/la: 29 stu 2021, 19:05 WWE ima tako kvalitetnu žensku diviziju ali kako će progres biti kad guraju samo na izgled a ne na kvalitet.
Pa normalno da ce prednost imati atraktivne zene 🤣 a ne gabori ko Ruby Riot. Mada ni to nije garant uspjeha Eva Marie je najbolji primjer. Neka zlatna sredina da je ugodna za.oko a solidna u ringu uz naravno srecu.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Rio146 »

A zašto cura poput Ruby nebi imala prednost, ako je dobra u ringu? Prije bi gledao Ruby koja zna hrvat nego ijednu koja je tu radi izgleda.
Yes Sir!
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Dynamite 7 »

Izgled ne treba biti presudan ali uvijek može biti + bar kod mene.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Ec3 »

Rio146 je napisao/la: 30 stu 2021, 00:11 A zašto cura poput Ruby nebi imala prednost, ako je dobra u ringu? Prije bi gledao Ruby koja zna hrvat nego ijednu koja je tu radi izgleda.
A zasto se kaze lijep ko glumac 😉 I wrestling je biznis a vizualni aspekt je nazalost jako bitan. Ruby je nesto najodvratnije sto sam u zivotu vidio. Nece niko zbog nje kupiti kartu pa da je zenski Bret Hart u ringu
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hrvanje je vizualno. I ja ću radije gledat nekog ko je lip nego nekoga ko nije. Ali hrvanje mora bit ispred izgleda. Radije ću gledat Ruby nego 50 modela koje je WWE proba pretvorit u hrvačice.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 30 stu 2021, 00:39 Hrvanje je vizualno. I ja ću radije gledat nekog ko je lip nego nekoga ko nije. Ali hrvanje mora bit ispred izgleda. Radije ću gledat Ruby nego 50 modela koje je WWE proba pretvorit u hrvačice.
Upravo ovo. Nisam došao gledati ljepotice nego hrvanje. Danas ima malo more stranica gdje mogu gledati ljepotice kad poželim.
Yes Sir!
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la Ec3 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la: 30 stu 2021, 00:39 Hrvanje je vizualno. I ja ću radije gledat nekog ko je lip nego nekoga ko nije. Ali hrvanje mora bit ispred izgleda. Radije ću gledat Ruby nego 50 modela koje je WWE proba pretvorit u hrvačice.
To je tacno uvijek ce biti mjesta i za zene ko Ruby ali ona nikad nece moci biti lice kompanije i zbog takvih im nece rasti gledanost niti ce dobiti mainstream paznju.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la: 29 stu 2021, 19:04 Nisam gledao kakva je Tiffany inače pa s te strane ne mogu komentarisati ali onaj promo što sam vidio mi je izgledao loše.
Jel to ona teniserka? :P
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la The A-Lister »

Ma da
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Mandy Rose

Post Postao/la The A-Lister »

Trostruko H na aparatima

Odgovori