All Elite Wrestling vijesti/rasprave

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Maridius98 je napisao/la: 08 pro 2021, 21:30 Women of Wrestling valjda.
Tako je, to ce joj dobro doci za sticanje iskustva, nakon cega se moze prikljuciti AEW kao glavni book-er zenske divizije. Nekako mi je organski sve to, narocito sto joj je i suprug tu. Zasluzili su sretan work environment nakon onih gluposti u WWE-u, iako ne mislim da je njihova uloga u AEW cisto nagradjivanje vec da obje strane profitiraju u svakom pogledu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Nekako ne vjerujem da je to profitabilan projekat.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da nije u to usla zbog novca, nego da se okusa u takvoj vrsti posla, a i da ispolji svoju kreativnost. Mozda kao vid probnog rada i priprema za nesto vise (khm AEW khm :D )
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Govorim generalno za tu ideju ženske promocije. Ali možda griješim.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Pa ne vjerujem da su i usli u to sa ocekivanjem da ce se namlatiti para. Po opisu mi zvuci kao neka zenska verzija Lucha Undergorund-a.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Pretpostavljam da je to za žene koje nisu baš kalibar za velike kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 08 pro 2021, 21:47 Pretpostavljam da je to za žene koje nisu baš kalibar za velike kompanije.
da, ali je dobar način da dobiješ i iskustvo i da se pojaviš tim velikim kompanijama na radaru
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Opservacija koju sam pročitao. Za mnoge, a i za mnoge ovdje, ovaj Punkov run nije pretjerano sjajan. Da li je to možda zato što je u WWEu on uvijek imao tu poziciju borca protiv autoriteta kojeg kompanija sputava dok u AEWu ima kompaniju koja ga podržava?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Možda, ali misim da su mnogi očekivali da odmah bude u priči oko titule, pa bi onda prigovarali zašto je odmah u priči oko titule. Čovjeka nije bilo sedam godina, mislim da je ovaj sporiji tempo dobra odluka
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Dexter »

Kad smo kod zenskog hrvanja je li neko od vas gledao Glow?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 08 pro 2021, 22:06 Možda, ali misim da su mnogi očekivali da odmah bude u priči oko titule, pa bi onda prigovarali zašto je odmah u priči oko titule. Čovjeka nije bilo sedam godina, mislim da je ovaj sporiji tempo dobra odluka
Shvatam ali sam očekivao da će im se podići ratinzi sa njim.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la crocop97 »

Istrošio se momentum od povratka (a doslovno je u prvim promoima spominjao da će se to desit) i sad lik mora ić dalje. Feud s MJF-om bi mogao bit prijelomna točka za dalje, mogu još malo must povratak, ali morat će više naglasit njegove tweener osobine ili preć u full heela.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17737
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Hangman98 »

Ima u tom' nesto, jednostavno si navikao na Punk-a kao nekog ko se bori protiv sistema, neko ko je u jednu ruku i anti-heroj i kome ta uloga najvise paše. Jednostavno se osjeca prirodnije u njoj, kao da je to njegov natural habitat jer vjerovatno i jeste bio godinama, dok u ovoj ulozi heroja i sam se osjeca nekako nelagodno i cudno. Godine frustracije i nipodastavanja je uspio da pretoci u on-screen personu, sa kojom si mogao da se poistovijetis jer smo se svi nalazili ili se nalazimo u takvim sitacijama gdje ljudi koji nisu bolji od tebe dobijaju vise nego ti, iako vise zasluzujes (ili bar tako mislis). Sa "happy to be here" Ruby Soho like karakterom se je tesko povezati.
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Dexter »

Maki je napisao/la: 08 pro 2021, 22:01 Opservacija koju sam pročitao. Za mnoge, a i za mnoge ovdje, ovaj Punkov run nije pretjerano sjajan. Da li je to možda zato što je u WWEu on uvijek imao tu poziciju borca protiv autoriteta kojeg kompanija sputava dok u AEWu ima kompaniju koja ga podržava?
Pa i nije imao dobar booking. Imao je dobar pocetak sa Darby-em ali su kasnije sve fulali pogotovo oni suvisni mecevi na Rampage-u? Sad je pravi trenutak ili da se ukljuci u borbu za titulu ili da dozivi prvi poraz.
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Ec3 »

Dexter je napisao/la: 08 pro 2021, 22:13
Maki je napisao/la: 08 pro 2021, 22:01 Opservacija koju sam pročitao. Za mnoge, a i za mnoge ovdje, ovaj Punkov run nije pretjerano sjajan. Da li je to možda zato što je u WWEu on uvijek imao tu poziciju borca protiv autoriteta kojeg kompanija sputava dok u AEWu ima kompaniju koja ga podržava?
Pa i nije imao dobar booking. Imao je dobar pocetak sa Darby-em ali su kasnije sve fulali pogotovo oni suvisni mecevi na Rampage-u? Sad je pravi trenutak ili da se ukljuci u borbu za titulu ili da dozivi prvi poraz.
Bezveze se trudis vidis da te ignorisu :mrgreen: dok ti napises post oni predju na drugu temu. Ali tako ti I treba kad mene kopiras
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Odgovori