Epizoda 16 - Kaos

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Sherpa »

'I, što mi možete kazati o tome što je taj motor eksplodirao? Nekako mi se ne čini slučajno što je dignut u zrak isti dan kada ti se vratio?', priupitao je Josip Janković dvojac koji je sjedio preko puta. Alex i Leon su se pogledali i slegnuli ramenima. Bez riječi dali su jasnog do znanja kako ili ne znaju ili ne žele surađivati. A on nije imao načina natjerati ih. Ostalo mu je samo pustiti ih na miru te krenuti na show. No ta priča nije bila gotova, pošto čim su izašli iz ureda Leon je progovorio.

'Što se tu dovraga događa? Nekoliko tjedana te nije bilo, vratio si mi motor kojeg je idući dan netko dignuo u zrak. Jebemu, da sam izašao koju minutu ranije možda bi i mene dignuo. A možda sve zbog toga što je netko tebe htio poslat k anđelima.', kazao je s prilično jasnom dozom frustracije u glasu.

'Nemam pojam tko ili što. Znam samo da imam jednu stvar i kako me danas moraš pokriti. Nemrem biti u meču, moram nešto srediti. Hvala ti, no sad moram ići…', Alex je izgledao kao da mu misli nisu uopće bile u dvorani nego negdje drugdje.

Leon nije dugo dvoumio, čim je Alex nastavio hodnikom vratio se u ured iz kojeg je upravo izašao. Josip je taman htio progovoriti, no nije stigao. Par sekundi kasnije Leon je već izletio kroz prozor. Srećom, otvoren. A minutu kasnije, se vratio kroz isti taj prozor nakon što ga je Josip zatvorio. Morao je kucati, no Josip ga je pustio nutra.

'Znaš meč kojeg je Alex trebao imati, ja ću ga zamijeniti', kazao je Leon kao da se ništa nije dogodilo i krenuo prema ringu. Ipak je taj meč bio zakazan za početak showa.




Mr. Balkan je već bio u ringu, spreman za svog protivnika, a onda se umjesto Alexa pojavio Leon. Koliko god je glasno protestirao kako to nije pošteno, i kako se je on pripremao za drugi meč, morao je popustiti. Ista ta rečenica će mu nekoliko minuta kasnije biti izgovor za poraz, za to što nije bio spreman, da se je taktički i psihički pripremao za nekoga drugoga i da ovakav način varanja treba biti kažnjiv zakonom. No to nije promijenilo činjenicu kako je Leon dobio meč, a nakon što je dobio meč, uzeo je mikrofon: 'Prije par mjeseci bio sam jedini preživjeli u epskom spektaklu kojeg je BWA pružio. Jedini. Svi ostali su u nekom trenutku poklekli. No ja nisam. I tražio sam ono što sam tražio kao nagradu. Zbog spleta okolnosti nisam je dobio. Neću tražiti drugu, neću tražiti nešto što mi ne pripada, ali ću uputiti jednu molbu. Harabaya. Želio bih da mi pružiš priliku za naslov. Bio sam uz tebe kada je trebalo, sada želim biti nasuprot tebi. Odmjeriti snage protiv prvaka, pošto je ta titula ipak ono zbog čega smo tu. Zbog čega se borimo.

Harabaya je ušao uz svoju glazbu, noseći pojas oko pasa. Polako je došao do ring, uz prilično glasno odobravanje publike. Prišao je Leonu, pružio mu ruku i kazao samo jednu riječ – pristajem. Leon je prihvatio ruku te je svaki krenuo svojim putem, pritom pozdravljajući publiku.


Idući na rasporedu je bio Ghettoven koji je imao meč protiv Andreja. Nije to bio meč koji će se pamtiti. Andrej je prilično pao u fizičkoj formi, a Ghettoven je to iskoristio kako bi Aliju pokazao kako se dobivaju mečevi. Što mu je prilično jasno kazao i nakon meča: 'Vidiš Ali, ovo je ono što nama treba, dominacija, samo na taj način možemo postati fantastičan tim.'

'Ma o čemu ti dovraga pričaš, stalno mi tupiš kako bih trebao početi varati, kako bih trebao iskoristiti svaku priliku koja se pruži, a onda ti ovog papka dobiješ potpuno čisto, bez ikakvih problema. Pa njega bih i ja mogao dobiti na isti način. Ako hoćeš, mogu se kladiti u to. Siguran sam u sebe, ako ga onaj pozer Dario može dobiti bez problema, mogu i ja.'

'U što se kladimo?'

'Nemam pojma.'

'Dobro, nećemo se sad zamarati sitnicama, naći ćemo već nešto, no pristajem na tvoju okladu. Kladim se da neće dobiti Andreja bez varanja. Mislim da ćeš izgubiti nastaviš li biti tvrdoglav, te da je ovo sjajna prilika da naučiš kako si u zabludi. Kako moraš ući u ring s drugačijim mentalnim sklopom. Onim prvaka.'



Dasher i Šime dobili su priliku biti u istom timu, protivnici su im bili Serđo i Step. Bio je to sjajan wrestling meč, punih 30 sekundi koliko je trajao prije nego su se Dasher i Serđo počeli naguravati van ringa, a zatim Step i Serđo unutar ringa. Nedugo zatim došlo je do opće tučnjave u kojoj je Jernej odlučio prekinuti meč. Odluku je donio nakon što je u pokušaju da to smiri dobio neki udarac po glavi. Nema pojma od koga, niti da li je bio namjeran ili slučajan, no taj dan se putem do doma pitao koji mu je vrag to trebalo. Doma je stavio vrećicu graška kako bi ublažio oteklinu koja je nastala.



Josip je izašao u ring, zatim je pozvao trenutne tag tim prvake. Stevo i Mujo su došli s pojasima, a zatim je su došli Luja i Oliver kao izazivači.
'Vidio sam kako ste vas četvorica prošli sve i svašta, imali nekoliko mečeva, devastirali jednu pizzeriju i još ponešto…', i tek što je to izgovorio Luja i Oliver su krenuli u napad. Stevo i Mujo nisu od jučer, očekivali su ovo od svojih starih rivala. Josip je pokušavao smiriti situaciju, pošto je Jernej bio iza s masnicom na licu zbog sličnog sranja nešto ranije. No shvatio je kako mu je bolje maknuti se i pustiti budale da se potuku.

Oliver je bacio Muju kroz stol, nakon čega je uspravno stajao dok ga je publika gađala kokicama. Na drugoj strani dvorane Stevo je tukao Luju stolicom, a kada je ista pukla jedan od ljudi iz publike uzeo je obližnji koš za smeće te ga dodao Stevi. Vrlo brzo je Luja na sebi imao ostatke kečapa od nekog lošeg sendviča. No ta kanta nije bila sretna za njega, pošto mu ju je Oliver uzeo i nabio na glavu. Oliver je opet dobivao porciju kokica od publike, prije nego ga je štapom Mujo udario po leđima. Luja je spasio svog prijatelja od batina tako da je na Mujinoj glavi prelomio pivsku bocu. A onda su svi završili u pjeni od vatrogasnog aparata. Josip ih je smirio, ali nije prestao sve dok u aparatu nije ostalo više ništa.

'Dosta. Idući tjedan. Dva singles meča. Tim koji dobije oba bira stipulaciju. Ako nitko ne dobije, ja biram.', bacio je aparat i otišao u ured. Ovo je veći cirkus nego što sam očekivao, pomislio je i otvorio bocu konjaka.
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la StevoLopata »

Moj najdrazi subplot dosad je Josip i konjak :lol:
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la TheBesir »

Odlična epizoda. :D
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Rio146 »

@azo234 oćeš u ćevape? :mrgreen:
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Odlična epizoda. :D
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la azo »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST @azo234 oćeš u ćevape? :mrgreen:
nije to bas zdravo mi smo sportisti, bolje da ko izgubi nosi tange na glavi i olovke u nosu...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Rio146 »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST @azo234 oćeš u ćevape? :mrgreen:
nije to bas zdravo mi smo sportisti, bolje da ko izgubi nosi tange na glavi i olovke u nosu...
A ne radimo u cirkusu. Evo jednog ozbiljnog prijedloga. Stavit ću maramu na liniju, i ako uspiješ pobjediti, svi će vidjeti moje lice po prvi puta.
Yes Sir!
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Lujaa »

Odlicno.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la azo »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
azo234 je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST @azo234 oćeš u ćevape? :mrgreen:
nije to bas zdravo mi smo sportisti, bolje da ko izgubi nosi tange na glavi i olovke u nosu...
A ne radimo u cirkusu. Evo jednog ozbiljnog prijedloga. Stavit ću maramu na liniju, i ako uspiješ pobjediti, svi će vidjeti moje lice po prvi puta.
meh bolje da zastitim ljude zastitim od tog prizora xD, ok to je ako ga dobijem a sta ako izgubim?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Rio146 »

Što god poželiš stavi na liniju, pa da vidimo. Ili ću ja ostat bez marame ili ćeš ti...
Yes Sir!
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la azo »

hmmm stavljam moje africke pletenice na liniju nadam se da je fer...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la Rio146 »

Eto Hair vs Bandana. #Hype #JedvaČekamIdućuEpizodu #BWA17 :lol: :lol: :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Epizoda 16 - Kaos

Post Postao/la AlenB »

Dobra epizoda uz odličan završetak (super stipulacija za tt titule) i solidno postavljanje meča za glavnu titulu
slika
Odgovori