Forumaši koji su nestali

Come back please

Nasumični razgovori
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la crocop97 »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Meni ni taj Okada - Omega nije bio preko **** 1/4 ili ****1/2. Razumijem zašto je nekima najbolji meč ikad, ali mi nije sjeo baš toliko.
Normalna stvar, ukusi su razliciti. Tebi je to 4.5, nekome 7, a nekom je 3. sve je to normalno. Ne treba postojati hivemind ni u jednoj sferi, pa tako ni u wrestlingu.
Zato i kažem da razumijem zašto je nekima bio baš toliko odličan. Da se razumijemo, Meltzera jako cijenim i naravno da je stručniji od mene sto puta i svakako mi znači kad vidim da je on neki meč ocijenio kao odličan, samo što ovo prelaženje preko pet zvjezdica ne mogu shvatit i mislim i dalje da je nepotrebno, često ti 5 plus mečevi meni baš i budu oko 4 1/4 +. Sve je to subjektivno, meni će jako ubit dojam ako bude deset minuta nepotrebne umjetne drame sa spammanjem velikih poteza i gdje pshihologija meča ode u vražju mater, kao WWE veliki mečevi, samo dosta bolje, ali New Japan sam gledao baš zato što ne želim išta slično mcdonalds wwe formulama. Moguće je da je tomu uzrok širenje na zapadno tržište, čim uzimaju u obzir šta će reć IWC.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa možeš imati nekad izuzetak naravno ali stalno forsiranje je previše. Random main event random showa ne mora ići na 35.
Ma ne mora tako ni na svakom većem showu. Okej, publika očekuje odličan i epski meč, ali odličan meč i fan service "odličan"meč nisu ista stvar.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST meni će jako ubit dojam ako bude deset minuta nepotrebne umjetne drame sa spammanjem velikih poteza i gdje pshihologija meča ode u vražju mater
Meni je ovo najveci problem. Imas licni feud i samo da bi ubio vreme finisher za finisherom. To WWE cesto zna da radi u svojim "epskim" mecevima. Pogotovo kad je Cena u pitanju.
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Okej, publika očekuje odličan i epski meč, ali odličan meč i fan service "odličan"meč nisu ista stvar.
Pa realno, staviti neku stiff koljacinu u ME ih ne bi ubilo :D
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Da vjv je to jer se šire na Zapad pa im je bitno da dobiju od Meltzera što bolje ocjene. Pa mu povlađuju mečevima koje on voli.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Master of darkness »

Ne vidim kako im to pomaze tbh... Ne znam koliko je Meltzer sveto slovo na zapadu tho. Jeste najuticajniji novinar, ali za probijanje na zapad sa drugacijim stilom na koji Murika nije navikla treba vise od samog Meltzera.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Ne vidim kako im to pomaze tbh... Ne znam koliko je Meltzer sveto slovo na zapadu tho. Jeste najuticajniji novinar, ali za probijanje na zapad sa drugacijim stilom na koji Murika nije navikla treba vise od samog Meltzera.
U IWC krugovima Meltzer jeste sveto slovo. NJPWu je prije svega cilj da se među njima probije a ne da uđu u mainstream. To kao japanska kompanija nikad neće moći.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni duljina meča nije važna, ako je dobar onda je dobar. Ako nije, ima neki problem - nije nužno uvijek duljina problem, nedostatak kemije ili loše postavljeno.
ima mečeva koji imaju razloga da budu dugi i oni su inače dobri, ali kad su dugi samo zato da budu dugi, to onda negativno utiče i onda je problem, bar meni, a NJPW takvih mečeva ima milion ove godine
Jasno. I zato danas možemo biti sretni što imamo izbora. Ja ću gledati aew, ti nećeš. Netko će gledati mlw, netko roh ili impact. Nitko tko voli wrestling ne mora danas biti zatočen samo uz wwe - oni koji tako odluče, super za njih. No nadam se zato što im se sviđa, ne iz neke nepotrebne lojalnosti kompaniju. Zašto bi joj trebali biti lojalni?
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nitko tko voli wrestling ne mora danas biti zatočen samo uz wwe - oni koji tako odluče, super za njih. No nadam se zato što im se sviđa, ne iz neke nepotrebne lojalnosti kompaniju. Zašto bi joj trebali biti lojalni?
baš tako, i zato još uvijek ne razumijem ljude koji u 2021. gledaju RAW svake sedmice i kritikuju sve što se desi, nikad nije bilo lakše pronaći nešto što ti se sviđa u wrestlingu nego danas
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nitko tko voli wrestling ne mora danas biti zatočen samo uz wwe - oni koji tako odluče, super za njih. No nadam se zato što im se sviđa, ne iz neke nepotrebne lojalnosti kompaniju. Zašto bi joj trebali biti lojalni?
baš tako, i zato još uvijek ne razumijem ljude koji u 2021. gledaju RAW svake sedmice i kritikuju sve što se desi, nikad nije bilo lakše pronaći nešto što ti se sviđa u wrestlingu nego danas
Često je to navika a možda im je i mrsko sad ulaziti u gledanje druge kompanije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

Jebeš naviku ako te stvara više frustracija nego ti dobosi dobrog
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Istina ali opet neko možda voli kečere ali taj WWE glamurozni stil. No AEW je tu sad alternativa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

Alternativa je onog trena kada ta osoba se makne od mindseta wwe = wrestling
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Alternativa je onog trena kada ta osoba se makne od mindseta wwe = wrestling
Ali i prezentacija ima dosta uloge. WWE uvijek zna prezentovati glamurozno, sa velikim arenama, stadionima, sve pršti od svjetlosti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

Okej, al nisu posebni po tome. I to sve manje ima utjecaja. Nba nhl i pogotovo nfl imaju kamaru glsmura. Samo je pitanje koliko to pomaže sportu. Nfl-ov half time show pomaže, donosi hrpu ljudi koji gledaju samo zbog toga, a to im dugoročno donosi veća tv prava.

Izuzev wm, nisam siguran da iti jedna wwe prezentacija išta donosi
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Okej, al nisu posebni po tome. I to sve manje ima utjecaja. Nba nhl i pogotovo nfl imaju kamaru glsmura. Samo je pitanje koliko to pomaže sportu. Nfl-ov half time show pomaže, donosi hrpu ljudi koji gledaju samo zbog toga, a to im dugoročno donosi veća tv prava.

Izuzev wm, nisam siguran da iti jedna wwe prezentacija išta donosi
Donosi da ono što gledaš izgleda važno. Iako je sranje. Anegdota. Neki dan sam gledao TJPW i ušla mi je majka u sobu i prva reakcija joj je bila "što je tako sirotinjski".
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Forumaši koji su nestali

Post Postao/la Sherpa »

Razumijem te. Al to je kao da smeće od slike staviš u skupi okvir. Nisi poboljšao sliku, samo se praviš da jesi.

Vizual je važan, ali ne možeš imati fokus samo ns tome.
slika
Odgovori