Adam Page

Hangman Page

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Adam Page

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Najbolji način za pozicionirat nekog instantno iznad Omege je da kickouta na finisher. Ne bi me čudilo da Hangman to napravi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 09 stu 2021, 19:40 Kako ne? Jungle boy je čisti primjer toga. Hangman isto. Sada je i db u toj roli, kao i inner circle
Hangman je upravo primjer ovog što Hangman ( :mrgreen: ) priča. On dok je bio čisti babyface tamo na početku niko ga nije puno bendao i većina je navijala za Jericha. Tek kad je postao polu-heel (tweener ajde) je postao popularan i time je počeo njegov uspon do ove sad pozicije. Sad je opet čisti face ali da bi došao do popularnosti morao je u prošlosti do prestati biti.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la emirates »

Hangman je i dalje bio relativni unknown tada. Najmanje vazan clan elite. Trebalo je vremena da se izgradi i proda siroj publici.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la: 09 stu 2021, 19:46 Hangman je i dalje bio relativni unknown tada. Najmanje vazan clan elite. Trebalo je vremena da se izgradi i proda siroj publici.
I to je postigao tako što je postao u neku ruku primjer cool heela. Koji je stalno nervozan, pije, izlazi u ring sa čašom i nazdravlja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Al je hagman bio predodređen za ovo, gradili su ga za to zadnje dvije godine. Taj poraz je bio potreban, pošto je bilo jasno da jericho treba biti prvi prvak.

Za razliku od svih drugih elitovaca, on nije imao ime i nije imao takvih uspjeha. I slažem se, morao je prestati biti čisti face, ali sada je. I ne slažem se da je postao heel koji pije i zavavlja se. Postao je depresivan lik bez prijatelja koji u alkoholu traži utjehu - i to je priča koju su i ispričali.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Ali je definitivno pokazivao heel tendenciju. Okret u priči da je Omega zapravo heel se desio kasnije kad su očito shvatili da mogu ići i tim putem. Ali na početku je Hangman definitivno bio više heel nastrojen od Omege.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 09 stu 2021, 19:44
Sherpa je napisao/la: 09 stu 2021, 19:40 Kako ne? Jungle boy je čisti primjer toga. Hangman isto. Sada je i db u toj roli, kao i inner circle
Hangman je upravo primjer ovog što Hangman ( :mrgreen: ) priča. On dok je bio čisti babyface tamo na početku niko ga nije puno bendao i većina je navijala za Jericha. Tek kad je postao polu-heel (tweener ajde) je postao popularan i time je počeo njegov uspon do ove sad pozicije. Sad je opet čisti face ali da bi došao do popularnosti morao je u prošlosti do prestati biti.
To je to. Probali su sa Hangmanom na pocetku u toj babyface ulozi i jednostavno nije proslo. Tek kad su poceli sa angle o napustanju Elite okretanja protiv njih, cak i price o heel turnu fanovi su poceli da staju iza njega i tako je postepeno i organski postao over kod fanova.
Mislim da je to malo John Cena efekat. Jednostavno su se ljudi zasitili gledajuci godinama takvu face figuru i sad imaju odbojnost prema takvom tipu karaktera misleci da ce pokopavati sve zivo i biti pushan do neba.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 09 stu 2021, 19:58 Ali je definitivno pokazivao heel tendenciju. Okret u priči da je Omega zapravo heel se desio kasnije kad su očito shvatili da mogu ići i tim putem. Ali na početku je Hangman definitivno bio više heel nastrojen od Omege.
Tendencije. Imao ih je i mox tijekom svog vremena s titulom, no to ne znači da je heel. I ovdje je puno više to da nije svaki face budala koja će pustiti da gaze
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Mox nije tokom svog reigna imao nikakve heel tendencije. Samo je bio badass razbijač. Face koji neće da ga iko gazi. Mox je imao heel tendencije ranije kad je feudao sa Omegom, napadao ga sa leđa. Pa kad je osvojio titulu na Revolutionu imao je poslije toga najklasičniji mogući babyface promo.

Page nije nikad postao puni heel ali je bio na dobrom putu. Hangman je sam otišao iz Elite, niko ga nije otjerao, upravo suprotno Kenny i Bucksi su htjeli da on ostane, zvali su ga ali on bi ih uvijek ispalio i išao se duriti sa čašom. Pomagao bi im, oni bi ga zvali da slavi sa njima a on bi odlazio. Kad je stavljen u tim sa Omegom stalno je u mečevima imao nezadovoljan izraz lica i gunđao. U buildu sa Bucksima pred Revolution Bucksi i Kenny su htjeli imati prijateljski meč, Hangman je okrenuo to na neprijateljski. Da, Bucksi su mu uzvratili ali on je krenuo sa tim. Na Revolutioni su i Omega i Page imali teasove napada jedan na drugog ali je jasno da je Hangmanov bio daleko daleko istaknutiji i da su čak komentatori to spomenuli. Da ne spominjem da je kasnije Page koštao Buckse tag title meča i bio izmanipulisan od FTRa da se okrene protiv prijatelja. Svega ovog se jako dobro sjećam jer sam gledao. Čak sam pisao recenzije da razvlače sa Pageovim turnom jer je bilo preočito da priča ide u tom pravcu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Nije kompletno tako jer on nije smatrao da pripada - da su bucksi i kenny povezani, no on nije. Da su oni šefovi kompanije, dok je on samo običan hrvač. I upravo u tom meču, tj pred njega, je bilo to da je kenny odlučio odabrati ono što bucksi žele, ne ono što on želi kao njegov tag tim partner.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Ali on je sam sebi to napakovao. Niko mu iz Elite nije to rekao. Mjesecima se durio i bio živčan i nervozan. Svojim budalaštinama je zamalo doveo do toga da Omega i Bucksi zarate. Sjeti se da je u tom meču bio dio kad su se Bucksi i Omega baš častili batinama i da je u jednom trenutku jednom od Bucksa zadrhtala ruka jer je skontao da su otišli predaleko. A zašto? Jer je Hangman svojim nesigurnostima zakuhao sve. I nakon meča on jedini nije htio da oda počast Bucksima na odličnoj partiji. U tom trenutku je jasno bilo ko su bili faceovi a ko je bio heel.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Adam Page

Post Postao/la Maki »

Ali on je sam sebi to napakovao. Niko mu iz Elite nije to rekao. Mjesecima se durio i bio živčan i nervozan. Svojim budalaštinama je zamalo doveo do toga da Omega i Bucksi zarate. Sjeti se da je u tom meču bio dio kad su se Bucksi i Omega baš častili batinama i da je u jednom trenutku jednom od Bucksa zadrhtala ruka jer je skontao da su otišli predaleko. A zašto? Jer je Hangman svojim nesigurnostima zakuhao sve. I nakon meča on jedini nije htio da oda počast Bucksima na odličnoj partiji. U tom trenutku je jasno bilo ko su bili faceovi a ko je bio heel.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Page

Post Postao/la Hangman98 »

Koja budala 😂

slika
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Adam Page

Post Postao/la The A-Lister »

Same tho
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17452
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Adam Page

Post Postao/la Hangman98 »

Mozda je lakse pitanje, ko nije? 😅
slika
Odgovori