Cody Rhodes

American Nightmare

Zabava ponedjeljkom

Volite li Codya?

Da
12
52%
Ne
11
48%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

Ja-ja, pravimo se da je to bio plan all along hahahaha... bolje mu je da se ne oglasava na ovu temu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Ali je lako moguće da je i bio. Cody je pokazao da razumije biznis jako dobro. čim se ulovila prilika on je prešao u drugu kompaniju, za enormne pare i za pozciju na vrhu carda.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

Moje licno vidjenje, ne bih rekao, mislim da je on frazu 'all in with all elite wrestling' zaista shvatio ozbiljno i da su se vremenom stvari drsticno promjenile. Ovakve izjave mi se cine kao ublazavanje onog prethodnog sto je radio kako bi olaksao sebi prolazak kao WWE guy, ponovo
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Pa u trenu kada je to kazao nije bilo prilike da se vrati u wwe. zapravo, jedina pravila prilika kada je bila je točno onda kada je on prešao. Ni prije ni nakon toga nije bila baš nešto dobra prilika.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

I to je jedan od razloga sto mi se cini da originalni plan nije bio povratak u WWE.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Ne, ali je plan iskoristiti priliku. To je ono kako meni Cody izgleda. Da je odlučio od odlaska iz WWEa uzimati prilike. I tako je funkcionira od kada je napustio kompaniju pa do danas. svaku priliku koaj se pružila on je iskoristio
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

Oportunista je, ok, ali mislim da se pokusao predstaviti drugacije. Tu mi se malo razilazi povezanost i podrska upucena prema njemu, s' moje strane. Zelio sam u potpunosti podrzavati i biti fan company guy Cody-a koji mi se tako i predstavio (mozda sam povrsno gledao). Ne kazem da necu podrzati i oportunistu Cody-a, samo je tesko biti potpuno predan, jer se pomalo osjecas izigrano haha.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Ja sam ga uvijek vidio tako, i dojma je da to nije radio da je gazio preko drugih. što itekako poštujem. Jer brinuo je za sebe i nije baš spalio puno mostova. da se pojavi prilika, mislim da on i dalje ima mjesto i u AEWu i u NJPWu
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

Apollo 55 raspad je zaslužan za AEW nastanak. :whistle:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Chris Jericho on Cody Rhodes not challenging for AEW title: "He really embraced the EVP part of it. The other guys kind of did in the shadows, but he was doing it on camera and all that. So I think he wanted people to understand that he wasn't gonna take advantage of this position that he was in."
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Upravo ono o čemu sam pričao. EVPi su morali na samom startu pokazati da ovo neće biti novi WCW gdje su kečeri u isto vrijeme bili bookeri i bookali sebe kao najmoćnije i nepobjedive. Zato su svi EVPi na početku AEW imali priče kako ih ne ide. Pa Omega nije godinu dana bitne pobjede imao i završio je u tag diviziji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Što ih je istovremeno koštalo, jer je barem netko od njih trbeao biti prvi prvak u svojoj diviziji, pošto su ipak bili najpopularniji ljudi kompanije. ali išli su na dugoročno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Ne bih rekao da ih je koštalo. Upravo suprotno rekao bih. Kad su kasnije osvojili titule niko se nije bunio. Codya je više uništio loš booking u AEWu nego to što nije izazivao za titulu. Bila bi katastrofa za AEW da je Cody na početku kompanije uzeo world titulu.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Cody Rhodes

Post Postao/la Hangman98 »

Prva strana, mislim da je Cody jako korektno odradio svoju poziciju EVP sa strane licnog overpushanja kojeg u njegovoj situaciji nije bilo, makar u ME slici.

Druga strana, mislim da se to sto je potpisao kayfabe stipulaciju koja mu onemogucava da osvoji titulu previse koristi kao jedan od razloga sto je otisao. Svi znamo zasto je otisao (novac i okretanje publike protiv njega) tako da stipulacija ne igra nikakvu ulogu (lako to promjenis i ispricas pricu kroz storyline kako se to ponistava).
slika
Odgovori