Braun Strowman

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

to je ono što meni prođe kroz glavu. kada vidim da tako neki glupi gimmick prođe, zapitam se koje su bile još gluplje opcije koje su odbacilli
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kane je navodno trebao da se zove Inferno, na sreću to se nije desilo.
Bi li se onda Inferno Match zvao Kane Match? :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mrtav ladan stavia (koliko znam, sad izbrisanu) sliku na IG di di se hvali tijelom al se vidi igla isprid njega. Ne kažem da su steroidi, samo jbt kako ti nije palo na pamet maknit iz kadra da uopće izbjegneš situaciju :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

Jel kamion jedan od najgoriš šampiona u zadnje vrijeme?

Po meni kamion nema apsolutno ništa, a žele da bude novi big show ili kane. Nema karizmu, nema prisutnost, nije zanimljiv u ringu. Sve što zna je urlikati ko tarzan
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Maki »

Daleko od toga. Smatram da su ga trebali pushati do kraja 2017. kad je bio vruć i mogli su imati izgrađenog powerhouse maineventera za duži period. Predugo su čekali.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jel kamion jedan od najgoriš šampiona u zadnje vrijeme?

Po meni kamion nema apsolutno ništa, a žele da bude novi big show ili kane. Nema karizmu, nema prisutnost, nije zanimljiv u ringu. Sve što zna je urlikati ko tarzan
Apsolutno se slažem. Imao je samo onaj feud sa Fiendom koji je meni bio loš, i onu nazovi borbu protiv Miza i Morrisona. Čovjek ima par poteza koje vrti i urliče jednostavno je dosadan. Nadam se da nikad više neće dobiti pojas.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la TheViper »

Nisam redovno pratio pa ne mogu da tvrdim, ali po mečevima na PPV-ima jeste jedan od lošijih.

On je bio vruć 2017, No Mercy je bio idealan tajming da uzme titulu, ali bio žrtva još jednog Lesnar vs Reigns meča.

Kompanija, koliko god da ga je forsirala, jednostavno nikada nisu išli sa njim do kraja. Uvek je izvisio kada se sastavljao card za WM, ove godine upao slučajno jer se Reigns povukao.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la ante »

Priznat cu, bio sam na njegovom hype trainu prije par godina kad je svako malo znao razjebati Romana ali osobnost i inteligencija pracovjeka te ne moze daleko dovesti mada je stvarno trebao pobijediti Lesnara kad ikad.

That being said, onaj comment chain na forumu o njemu ove godine mi je jedna od najdrazih stvari u vezi njega.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Markovic619 »

Trebao dobit titulu 2017. godine

Ovaj reign nije ni trebao imati, uletio umjesto Reignsa, lik jednostavno nije kvalitet za World šampiona.

Zajedno sa Lesnarom u koš najgorih šampiona u zadnjih par godina, mada je meni on ispred Lesnara, bar se pojavljuje na svakom showu kad je šampion.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Strowmanovo vrime je prošlo šta se mene tiče. Nisu iskoristili priliku kad je bia jako popularan, sad je još samo jedan lik u kompaniji samo malo veći. Big Show 2.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la HunterDX »

A jbg, on je čak i imao sreće, imali smo gomilu primera takvih wrestlera u prošlosti. Mnogi su delovali brutalno pa nestali, postajali jobberi... on je ipak nešto u kompaniji, a velik broj wrestlera je kvalitetniji od njega, može biti više nego zadovoljan.

2017 jeste bio hype oko njega, iskreno je bio uverljiv u ulozi diva bez grama mozga, imao je dobru podršku publike onda, tada su imali pobačaj sa njim, onda su krenuli da se vide njegovi nedostaci i booking jednog buzdovana koji gubi bitne mečeve, onda ruši sve pred sobom. Realno i nije neko na koga se treba gubiti vreme preterano, naravno da se i kao takav može bolje koristiti.

Mislim da ga je pobeda nad Goldbergom ipak održala, zajedno sa reignom. Jeste bio zamena zbog Reigns-ovog povlačanje, jeste trebao imati više jakih odbrana pre Wyatta, al je na kraju jedan od retkih koji su čisto dobili Goldberga, jeste Goldberg dosadni starac ali je Vence ipak odabrao njega kao zamenu. Sada će bar uvek moći da bude malo kredibilan, smeši mu se Big Show karijera, verovatno će često turnati, na kraju ga boli uvo, zbog konstitucije je dobio nešto, ima veću zaradu od dobrog dela ljudi u kompaniji, a mnogi od njih su doktori za njega, zašto bi se bunio?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

Meltzer: Braun Strowman suffered a knee injury at Survivor Series. No timetable has been given for his return.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la SwitchBlade »

Uh, infekcija krvi može biti fatalna, tako da mi je drago da do toga nije došlo. Jbg, taman se vratio u sjajnoj formi isto.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Braun Strowman

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Valjda će bit sve u redu :?
slika
Odgovori