CMLL

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Ne znam kako to funkcioniše oko skidanja maski ali Atlantisova je vjerovatno jedna od najvrijednijih. Da li je CMLL toliko gurao La Sombru?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

Zatvorio je 77, 80 pobjedama i uzumanjem maske, što znači da je turbo visoko u hijerarhiji, a da je uzeo ovo to ti sigurno znači da je trenutno top lik kompanije. No on je odlučio za wwe šut

Za izgubiti masku ćeš dobiti pare, i mnogi traže jako visoke iznose za tu, to često imaš prvi set problema oko dogovora pošto tamo odraditi job zna biti razlog za odšetati iz dvorane pa da se meč i ne dogodi. Neki ne žele skinuti masku zato što je žele u nasljeđe sinu. Tako da sve to dogovoriti je jako sjebano. Ali ako dogovoriš, i ako netko skine atlantisi masku, makar on ima 95 godina, to će biti big deal
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Atlantis je i proslijedio masku sinu koji nastupa kao Atlantis Jr. Tako da bi možda tražio previsok iznos.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da je jr dobio identičnu masku, kad je prosljediš ti je više ne nosiš (ili barem ne bi trebao)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Istu nosi kao i Atlantis. Baš me zanima kako generalno prolaze ta djeca od poznatih wrestlera koja naslijede masku.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

El hijo Del Santo je gotovo jednako velika legenda ko i njegov otac. Bit će zanimljivo vidjeti oćel i unut tim putem

I to nije jedino. Jer ta persona je važnija nego bilo kakva kvaliteta u ringu. Ako ljudi vole personu, nebo je granica
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Zanima me bude li nekad backlasha tipa da sin ne bude dostojan nasljednik pa ga publika ne prihvati.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

vjerojatno ima i toga, al gledaj više to ovako - batman i njegov sin koji je isto batman.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

U Americi bi vjv bilo tona ljudi koji bi govorilo kako je on samo blijeda kopija. Meksiko je izgleda drugačija priča po tom pitanju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

da, pogledaj i koliko još uvijek imaju taj keyfabe da se skriva identitet osobe ispod maske. mislim da je to do poštovanja prema tim hrvačima, iako sigurno imaju paparazzi koji to pokušavaju saznati.

zato ja često kažem da je lucha libe kao stil ujedno i dio kulture meksika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

CMLL SUPER VIERNES 12.11.2021.

Panterita del Ring/Guerrero Maya Jr/Dark Panther vs Okumura/Polvora/Felino Jr - Six Man Two Out of Three Falls Match
Joj ovo je bilo tako bezlično i dosadno. Prvi fall je odlučio Guerrero Maya Jr Tilt a Whirl Backbreakerima. Drugi fall nije nimalo poboljšao meč. Maskota je skočio Splashom na heelove koji su ga kasnije krenuli šutirati. Obični Suicide Diveovi kao high flying. Na kraju je Panterita Tilt a Whirl Backbreakerao Okumuru ali ga je ovaj okrenuo u Roll Up za izjednačenje. Treći fall su otvorili heelovi svojom dominacijom i tu je Guerrero Maya popio Gutbuster u koljena protivnika. No faceovi su se vratili malo boljim high flyingom. Na kraju je najbolji dio meča bio sam kraj gdje je Guerrero Maya popio Codebreaker u Powerslam a Dark Panther Flapjack u Cutter za pobjedu heelova. Inače jako loše.
3/10

Atlantis Jr/Ultimo Guerrero/Gran Guerrero vs Volador Jr/Mephisto/Euforia - Six Man Two Out of Three Falls Match
Ovo je bilo znatno bolje. Prvi fall je odlučio Volador Jr Superkickom kojim je nokautirao Ultimo Guerrera van ringa. U ringu je Gran Guerrero popio Powerbomb a Atlantis Jr Backstabber i Double Underhook Facebuster. U drugom fallu smo vidjeli kul dio kad je Euforio samo bacio Atlantisa na rampu a ovaj se vratio zatrčavanjem u Planchu. Taj potez je ponovio i na ringsideu dok je ovamo Ultimo Guerrero Facebusterom sa middle ropea Volador Jru izjednačio rezultat. Treći fall je imao svojih trenutaka. Atlantis je lupao Tilt a Whirl Backbreakere (to je izgleda jako popularan potez u CMLL) dok ga Volador nije Superkickao i Euforia Splashao. U nastavku smo vidjeli i One Armed Powerbomb. Bilo je lijepih izmjena mada je opet postojao taj problem što je često izgledao isuviše koreografisano i neprirodno. Na kraju je Atlantis Jr. Frog Splashom odlučio meč jer su onda on i Gran Guerrero zaključali Torture Rack i Stretch Muffler Mephistu i Euforiji za pobjedu. Volador Jr je zapravo sam sebe koštao meča jer se bacio na Ultima na ringsideu čime je omogućio ovoj dvojici da u ringu uzmu fall. Solidno.
6/10

Hechicero (c) vs El Barbaro Cavernario - CMLL World Heavyweight Championship
Ovo je bio dosta dobro. Na početku bazično hrvanje po patosu dok nisu izmjenili Dropkicke a onda je Springboard Dropkickom Cavernario izbacio Hechicera iz ringa i skočio na njega Springboard Planchom. No nije uspio zdržati prednost jer je promašio uklizavanje na ringside pa ga je Hechicero posadio na barikadu i sa aprona skočio Double Axe Handleom. Uslijedio je Springboard Elbow Drop u ringu ali se Cavernario vraća Gory Bombom. Hechicero ima krasan Knee Strike u corneru ali u skoku ga Cavernario dočekuje Dropkickom i ruši. Onda je izazivač imao sekvencu dominacije. Submission, Suplex i Springbaord Splash. No Hechicero se vraća u stilu Suicide Diveom preko top ropea. No onda promašuje Dropkick na ringside što Cavernario koristi da skoči Diving Splashom na ringside. To je ujedno bio i vrhunac meča. No nazad u ringu Hechicero kontrira Springboard Splash u submission zaključavanja i ruku i nogu i brani. Abruptan kraj no sem toga ovo je bilo dobro.
8/10

Dobar ME a ovo ostalo nije vrijedno pomena.
6/10
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Rio146 »

Dobar si. I ja želim početi gledati CMLL, ali neću još.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Solidna su kompanija ali malo ih je vrijeme pregazilo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24600
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: CMLL

Post Postao/la Maki »

Jbt Negro Casas ima 62 godine i još se drži u ringu. Kako se onda Taker onako raspao a mlađi je dosta?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CMLL

Post Postao/la Sherpa »

Prestao je. To ti je glavni odgovor. Čim prestaneš tijelo više nema naviku bumpanja, pa je svaki gori nego što inače je.

A vjerojatno je tu ponešto i zdravstvenih problema
slika
Odgovori